Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosikletaksesuarlari.com alışveriş yaparken sabırlı olmalısınız.

Motovento
    REKLAM ALANI
    bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Tarih (şikayetin meydana geldiği zaman) : 03.10.2014
    Firma Adı (sorun yaşadığınız firma ve ürün bilgisi) :motorsikletaksesuarlari.com
    Firma Yetkilisi (Ürün veya hizmet satın aldığınız kişi) :isim olarak tanıtamadıkları için kendilerini tam olarak bilmiyorum
    Şikayetiniz Olumlu - Olumsuz (Detaylı bilgi verilmesi zorunludur) :

Sonuç: 01.10.2014 tarihinde termal içlik ve boyunluk siparişi verdim. kapıda ödeme olarak beni akşam o gün arayıp boyunluk olarak o markadan elimizde kalmamıştır eşdeğer olan ürünü yollayalım mı dediler tamam dedim çünkü yarın motorumla yola çıkacağımı belirttim müşteri hizmetleri de ürünleriniz bu akşam kargoya verilir yarına elinde olur dedi. 2. gün saat 3 4 gibi tekrar aradığımda arkadaşlar yetiştirememiş şuan ürünleriniz hazır yarın sabah kargonuzdan alırsınız dedi yine tamam dedim. Bugün son gün olarak aradığımda bir bayan çıktı sanırım kahvaltısını daha yeni yapıyordu tv karşısında ürünleri sorduğumda ağzındaki lokmasının bitmesini bekleyip cevabımı aldım. ürünleriniz bugün çıkacak. sonuç olarak 3 gün boyunca oyaladılar ve bugün iş yerimi erken kapatıp motorsiklet aksesuarları satan bir dükkan bulup ordan ürünlerimi alacam siz siz olun bu gibi firmalara kapılmayın 2. gün ürün gelmediyse iptal edin.
    mehmetenis, şevket94 ve Carew1928 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:  Şikayet konusu hakkında ilgili firmadan yanıt bekleniyor.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)