Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merkez servis yedek parça hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    notnickname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rt 125
    arkadaşlar ben pazartesi güne telefon edip bir tane hyo amortisör sipariş verdim.oradaki arkadaşın söylemesi üzerine ptt yoluyla salı günü parayı da gönderdim.çarşamba günü elime ulaşacağını söyledi.akşam işten eve geldiğimde henüz gelmediğini görüp aradım o arkadaşı bana fabrikadan 1 gün rötarlı geldiğini perşembe günü elimde olacağını söyledi.ancak perşembe de gelmedi.aradığımda kargoda bir problem oluşmuş olacağını bilgi alıp geri döneceğini söylemesine rağmen tenezzül edipte aramadı.ben tekrar aradığımda ilçelere servisin gün aşırı olduğundan falan bahsedip cuma elinizde olur dedi.sonra tabii ki cumada ne gelen var ne giden.aradım servisten elemanlar çıktı.bu konular hakkında bilgilerinin olmadığını bana malı satan arkadaşın dışarıda olduğunu söylediler.bende gelince beni aramasını söyledim.ama yine arayan soran olmadı.ve bugün tekrar aradım tekrar servisten elemanlar çıktı 15 dk sonra geleceğini söylediler.bende tekrar tembihledim arasın diye fakat nafile arayan soran yok.
    şimdi asıl soru ben ne yapmalıyım?
    şimdilik şeytanın söylemlerine kulaklarımı tıkadım
    bakalım ne olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    notnickname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rt 125
    pazartesi sabahı son bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra akşam saatlerinde amortisörüme
    kavuştum.hemen büyük bir hevesle değiştirecek ustaya gittim.ve motorun üzerindeki amortisörle karşılaştırınca kısa olduğunu gördük.motoru da amortisörü de ustama bıraktım.elemanı tanıyormuş bakalım ne olacak
    bu arada asıl konu amortisör kargoya 03.04.10 da verilmiş benim elimede pazar araya girdiği için pazartesi geçti.ne diyelim sağlıcakla kalın

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:  Konu zaman aşımı nedeniyle kapatılmıştır.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler