Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

''1992 Efsane'' Kaza Ve Sonrasında Toplama Yeni Görüntüsü

Motovento
    REKLAM ALANI
    bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muayene istasyonundan çıktıktan 10 dakika sonra Trafik kazası yaptım.Bir bayan E-5 Karayolunda araçların arasından koşark bana çarptı refüje doğru savruldum ve motoru kontrol etmek mümkün olmadı akan trafiğin ortasında motor altımdan kaydı.Herzaman kask kask..Kaskım ve korumalı montum olmasaydı haşat olurdum.Sonrasında motoru yeniden topladım
    Motoru Ortadan Yaylı yaptım bunun için gilera marka motorun mafsalını yayını kullandım,yamaha far,yamaha koltuk,mz öndüzen,mz arka jant göbek,gilera marka km saati,motozeus depo,yamaha kuyruk,mz egsozu,kanuni racer direksiyon vs..
    motorun silindirlerine hava gömleği yaptım ısınma olayı değişti.Motorun boyasındaki yazılar çıkarma değildir boyadan yapılmıştır.
    videosuna bakmakta fayda var..montun ne hale geldiğini görülüyor.Korumalı montlar çok işe yarıyor.

VİDEO LİNKİ :http://www.youtube.com/watch?v=MQ6v1OlDf9o

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun elinize sağlık çok güzel olmuş jawa

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Elinine kolunuza sağlık gerçekten güzel olmuş zevkler ve renkler tartışılmaz ama simsiyah olsa ya da siyah ollupta yeşil yerleri de kırmızı olsa bence daha güzel olabilirdi ama yeşil sizin renginiz buna saygım sonsuz

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinine kolunuza sağlık gerçekten güzel olmuş zevkler ve renkler tartışılmaz ama simsiyah olsa ya da siyah ollupta yeşil yerleri de kırmızı olsa bence daha güzel olabilirdi ama yeşil sizin renginiz buna saygım sonsuz
    sizin için diğer 2 seceneği göstereyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun elinize sağlık çok güzel olmuş jawa
    teşekkğr ederim kardeşim.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Geçmiş olsun, iyi toplamışsınız motoru da. En alttaki kırmızılı daha hoşuma gitti gerçi de zevk meselesi tabii.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, iyi toplamışsınız motoru da. En alttaki kırmızılı daha hoşuma gitti gerçi de zevk meselesi tabii.
    siyahkende güzeldi

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Öncelikle geçmişolsun ,kask ve korumalı elbise kullandığın içinde ayrıyeten teşekkür ederim..

Yahu bu bir hastalık bu bir aşk olması gerekir ; Emeği bir kenara bırakıyorum okadar masraf etmişsinki ,motoru satsan yaptığın masrafın yarısına bile satamazsın.veya harcadığın parayla daha yüksek model birşeyler alırsın İşte karşılıksız sevgi bu olması gerekir , ama harika bir işçilik çıkmış ortaya Hangi usta boyadıysa eline sağlık renklerde dizayında herşey mükemmel .Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin hoşçakal
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Eline sağlık usta.En alttaki siyah bi başka güzel.Bu arada hiç klasik jawa eksozu denediniz mi?Çok tatlı bi ses çıkar.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    tek kelimeyle HARİKA

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    aynaları ne zaman takıyoruz... ??
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynaları ne zaman takıyoruz... ??
    kazada kırıldılar..yeni sahibi alsın taksın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmişolsun ,kask ve korumalı elbise kullandığın içinde ayrıyeten teşekkür ederim..

Yahu bu bir hastalık bu bir aşk olması gerekir ; Emeği bir kenara bırakıyorum okadar masraf etmişsinki ,motoru satsan yaptığın masrafın yarısına bile satamazsın.veya harcadığın parayla daha yüksek model birşeyler alırsın İşte karşılıksız sevgi bu olması gerekir , ama harika bir işçilik çıkmış ortaya Hangi usta boyadıysa eline sağlık renklerde dizayında herşey mükemmel .Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin hoşçakal
    aşkla seviyorum Jawayı bu kadar cok uğraşan yoktur belkide.harcanan parayla 500 cc orta halli bir motosiklet alabilirdim.
    Boyacım klasik araba ve motosiklet boyacısıdır..boya ondan iyi.yorumunuza teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

Alıntı osman45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık usta.En alttaki siyah bi başka güzel.Bu arada hiç klasik jawa eksozu denediniz mi?Çok tatlı bi ses çıkar.
    klasik jawalarınkini denedim..ses tok ve güzel ama bizim şehrimizde jawaya böyle binilmediği için bende bu şekil yaptım.

jawacı amet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JAWA 250 CEYLAN
    güzel olmuş elinize sağlık

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Ellerine sağlık
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık
    teşekkür ederim sağolun arkadaşlar

alcatraz42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dehşetül vahşet olmuş Kazasız belasız...

Alıntı alcatraz42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dehşetül vahşet olmuş Kazasız belasız...
    teşekkür ederim sağolun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)