Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

''1994 Style'' İlk Hali Ve Sonrası

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egsozun ucundakıler ne oyle bebe pipisi gibi
    arabanla,motosikletinle yada yürüyerek o motorun arkasından gidersen yada geçersen o zaman o pipinin faydasını görürsün...
    çünkü yanma odasında bütün yağ yanmaz birazı eksoz ile beraber dışarı atılır...
    hiç gördün mü bilmiyorum ama genelde tüm jawaların eksozlarının ucu simsiyah yağdır...
    maxi97 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pipi,boru,çük deriz o parcaya.yağlı dumanı aşağı verir.bunun sebebi odur.sen daha iyi bir yöntem biliyorsan anlatta onu yapalım.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pipi,boru,çük deriz o parcaya.yağlı dumanı aşağı verir.bunun sebebi odur.sen daha iyi bir yöntem biliyorsan anlatta onu yapalım.
    orjinal jawa kapakları vardı.onlardan takılabilir.

Motosikleti
    ybr 125
    hocam valla elimdeki jawa 250 yi sattıktan sonra tesadüfen buna denk geldim ve görmemle oturup şu an masada ağlıyorum resmen... tebrikler. harika olmuş hafif kalır resmen bir efsane olmuş efsane

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Ben bu CG'cileri anlamıyorum anlayamıyorum anlamak da hiiç istemiyorum. acayip insanlarsınız yemin ediyorum. yav Java kalın motor. kalın ve kaslı bı gorunumu var java'nın. sen ona gıdıp CG'nin ince lastiklerini bisiklet lastiklerini koyarsan olur mu ? allah aşkına nasıl bı akıl var sızde? hanı tamam fakırsınız dıcem yok abı motorun halıne bak jant lastık parası kadar masraf var. Kalın lastigi koysaydın ve cıft ayaklagı da adam gıbı bısey koysaydın ne o kıcı kalkık ? yine CG super olurdu bence. yazık javaya yazık olmus tekerlerını goz ardı ederek bakabılıyorum motora.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ancak bu kadar güzel olabilirdi. Çok şahane olmuş,emeğinize sağlık.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    süper elinize sağlık

ekleyeceği tek şey şu

o motorun yapacağı hıza o lastikler sakat olur! (süs için yaptım diyorsanız kalsın)

18"jant için michalen pilot sport motorun havasını ve güvenirliğini değiştirecektir..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Çok şahane ama kalın lastik+çelik jant olursa tam naked olur ayrıca güvenli olur.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu CG'cileri anlamıyorum anlayamıyorum anlamak da hiiç istemiyorum. acayip insanlarsınız yemin ediyorum. yav Java kalın motor. kalın ve kaslı bı gorunumu var java'nın. sen ona gıdıp CG'nin ince lastiklerini bisiklet lastiklerini koyarsan olur mu ? allah aşkına nasıl bı akıl var sızde? hanı tamam fakırsınız dıcem yok abı motorun halıne bak jant lastık parası kadar masraf var. Kalın lastigi koysaydın ve cıft ayaklagı da adam gıbı bısey koysaydın ne o kıcı kalkık ? yine CG super olurdu bence. yazık javaya yazık olmus tekerlerını goz ardı ederek bakabılıyorum motora.

ağa bsaborayı tanırım hemşehrim ve görüştüğüm birisidir.Adam müşterisi ne isterse onu yapar.Bilip bilmeden burda atıp tutma.Kalın lastik olur ince lastik olur, jantları celik olur alüminyum olur.Çift ayaklık dediğin ne birader senin ? Jawanın Orjinal Orta ayaklığı orda gördüğün.Müşteri parayı basar bana bunu böyle yap der oda yapar. Kaçtane motor yaptın da yazık olduğuna karar verdin ?
    Düz kontak mantığınızla yazıyorsunuz.Orjinal motor yapmıyor.

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Motorun orjinal olması da nedir ya... 1950 model klasik bir araca mı biniyoruz... Bu zevk işidir ve herkes istediği şekilde bo motora binmek ister! Bence harika olmuş bir jawa sport style hastası olarak Çok beğendim... Far olarak daha vahşi bişey olsa daha yakışırdı genel olarak harika ve arkanın kalkık durması ayrı bir hava katmış yapanın eline sağlık! Kayınpederime ait kırmızı sport style var hurda durumda elimde imkanım olsa bende yaptırır binerim o gücü altında hissetmek gibisi yok ...
    frantisec bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    nekadar a patladı bu hale getirmek ? kaç para harcadın ?

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    çok yakar bee

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    böyle az yakan nostajik bişey varmı ? toplatacak türden filan.. ?

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    vayy be bu motoru diriltmek adama ne zevk verirr helal spr olms

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)