Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Sil baştan GT 650

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferguson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 xmax
    içimden bir ses kadir bey artık bizimle hiç bir şey paylaşmayacak diyor. yanıldığımı umuyorum.
    meğerse aşk imiş canın mayası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı ferguson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içimden bir ses kadir bey artık bizimle hiç bir şey paylaşmayacak diyor. yanıldığımı umuyorum.
    yok. burdan paylaşmayacağım artık. güzel insanlara rağmen, bir kaç kendini bilmeze tahammül edemiyorum.

konuşmaktan başka bişey yapmayan bir çok insanın, yapamazsın edemezsin, yap da görelim, e hani yaptın mı nerde gerzekliklerinden bıkalı zaten çok olmuştu. sadece her yerde karşıma çıkmalarından burda da rahatsız oldum izninizle. ama izin yok diyosanız eyvallah kendi kendime defolup giderim :D

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraflara bakamıyorum site hata veriyor ne yazıkki

resimlerin tamamı benim şahsi sitemde. linkleri bloke ettim. bir süre sonra vaktim olunca linklere yönlendirme yapacağım. şimdilik görünmeseler daha iyi.
    !?

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    aaaaa oldumu şimdi.bende 1aydır her gün girip duruyorum başlığa :( ama sonuç yok.hakkımıza giriyorsun hocam sitenizin linkini özelden atarsanız kendinizi affettirebilirsiniz

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Şahsen ben de çalışmanızı hayranlıkla takip ediyordum.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaaaa oldumu şimdi.bende 1aydır her gün girip duruyorum başlığa :( ama sonuç yok.hakkımıza giriyorsun hocam sitenizin linkini özelden atarsanız kendinizi affettirebilirsiniz
    Alıntı gti_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben de çalışmanızı hayranlıkla takip ediyordum.
    içerik hazır olur olmaz linki buradan paylaşacağım. aydın'a taşınmak gibi bir durumum var. dolayısı ile projeler hayati meselelerden daha geri planda sonuçta. bakalım kaderimiz bizi nereye sürükler..

motorun arka stop patlak. ona yeni bi ampul çakıp karadeniz sahilleri yapıp gelir ben. haydi size iyi pazarlar.
    !?

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Herşey gönlünüzce ve keyfinizce olsun.Önceliklerinizi yerine getirdikten sonra paylaşımlarınızı kendini bilmezler uğruna burada sizinle aynı hevesleri yaşayıp paylaşmak size destek olmak isteyen insanlardan esirgerseniz rutini akışı kendi adınıza da bizim adımıza da bozmuş olursunuz.Sevgi ve saygıyla yaptıklarınızı takip ediyoruz.Umarım sorumluluklarınızı önceliklerinizi sıkıntısız yoluna koyup amaç ve gayelerinizi hobi adı altında olsun kişisel tatmin adında olsun artık ne diyorsanız o şekilde bizimle paylaşıp projenin sonunu kutlamamıza izin verirsiniz.Kolaylıklar ve sabırlar dilerim.Görüşmek üzere.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    insanoğlu işte karşısındaki şey çok değerliyse o değeri taşıyamadığından ezilenler var. insanoğlu anlamadığını kötülemeye meyillidir buda canlı örnek.

belki hiçbirşeyi değiştirmeyecek ama çok beğendiğim bir sözü söylemek istiyorum.

"BU ÜLKEDE NAMUSLULAR DA EN AZ NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMALIDIR."
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu, konu sahibinin paylaşımdan vazgeçmesi ve görsellerini kaldırması üzerine kapatılmıştır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)