Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

basit bir zincir yağlama sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım sadece alt tarafa 2 tarafa ön arka ya yani punta atmak gerekecek mecburen heralde
    artık abi birşeyler yapacaksın eğer takmak istiyorsan koruma açısından iyi olur benim şuan takılı değil zincir sürtüyordu eski olduğundan şuan zincir takımını değiştirdim geri takacam
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo birde o var takarız sürter falan iyice sinir olurum hem orj hali bozulur hemde uğraşmış oluruz boşuna yarın öbürgün satmak istersek alacak olan adam bu kazalı diye çamur atar daha çok moralim bozulur yani neyse ben onu bi ara yapacaktım ama sürtme işi kafamı bozdu fakat zincir sağlam iken sürtme varmıydı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    oo birde o var takarız sürter falan iyice sinir olurum hem orj hali bozulur hemde uğraşmış oluruz boşuna yarın öbürgün satmak istersek alacak olan adam bu kazalı diye çamur atar daha çok moralim bozulur yani neyse ben onu bi ara yapacaktım ama sürtme işi kafamı bozdu fakat zincir sağlam iken sürtme varmıydı
    abi zaten beim zincir dişli takımı bitmişti bir görsen halini acırdın :D bakmıyorum motora o zaman takmıştım ara ara sürtüyordu ama yeni ahilinde iken takmadım yani şimdi tekrar takmayı düşünüyorum takarsam sana söy6lerim abi sürtüp sürtmediğini ancak burada çok takan var ybr ye sürtme olsa takmazlardı gibi geliyor sen tintirik birisin senin motorda bir şey olmaz baktığın için düzgün takman yeterli zincir kapağını

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zaten beim zincir dişli takımı bitmişti bir görsen halini acırdın :D bakmıyorum motora o zaman takmıştım ara ara sürtüyordu ama yeni ahilinde iken takmadım yani şimdi tekrar takmayı düşünüyorum takarsam sana söy6lerim abi sürtüp sürtmediğini ancak burada çok takan var ybr ye sürtme olsa takmazlardı gibi geliyor sen tintirik birisin senin motorda bir şey olmaz baktığın için düzgün takman yeterli zincir kapağını
    evet çok takıntılıyım motor konusunda aslında hayatım da takıntılı olmadığım bi konu yok kıyafette hele konbineyi uyduramassam çıplak takılırım yani motor işinde de çok titizim ybr de tek eksik zicir korumalığı bence daha bulursam söylerim birde kontağı açtığımda yanan küçük ampül o olmasa da olur hemde ii olurmuş bence boşuna enerji çekiyor

Motosikleti
    evet çok takıntılıyım motor konusunda aslında hayatım da takıntılı olmadığım bi konu yok kıyafette hele konbineyi uyduramassam çıplak takılırım yani motor işinde de çok titizim ybr de tek eksik zicir korumalığı bence daha bulursam söylerim birde kontağı açtığımda yanan küçük ampül o olmasa da olur hemde ii olurmuş bence boşuna enerji çekiyor
    evet abi ama o küçük ampül olayını anlamadım N lambası yanıyor onu mu diyorsun abi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hani kontağı açınca küçük ampül yanıyor ya marşa basmadan önce yanan yani.. ben bi gidip titan korumalığı bulayım bakalım sonuç ne olacak önümüzdeki hafta içi bu projeyi hayata geçireyim en iyisi yağmurlar tam başlamadan

Motosikleti
    hani kontağı açınca küçük ampül yanıyor ya marşa basmadan önce yanan yani.. ben bi gidip titan korumalığı bulayım bakalım sonuç ne olacak önümüzdeki hafta içi bu projeyi hayata geçireyim en iyisi yağmurlar tam başlamadan
    valla abi küçük ampul olarak sadece benim motorda boş lambası yanıyor zaten her zaman boşta iken yanar başkada ampul yanmıyor :D neyse al abi tak memnun olmassan çıkartırsın :D

bu arada abi senin motor esd değil esdlerde yanan bir ampul var onu biliyorumda senin ki 2008 olunca onlarda yanan bir ampul görmedim marşdan önce

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen bu sayfada bulunan resimlerden 4. sırada olanı birkaç tane daha çek bizim ybr sayfasına at oradan daha detaylı bi inceleme yapayım zahmet olmazsa.. alıp takmak sorun olmaz ama bide olmazsa bedava dan masraf yani bi de gideyim şu yağdan 3 tane alayım nede olsa sudan ucuz.. motoruma bu yağ değişiminde bundan koymuştuk parasına göre ii bir yağ piyasada markası duyulmamış yağlar 15 tl gibi bi fiyata satılırken castrol ile aynı standartlarda olan bu yağ bu fiyata süper yani http://www.adamotorsiklet.com/detay.php?id=449

Motosikleti
    sen bu sayfada bulunan resimlerden 4. sırada olanı birkaç tane daha çek bizim ybr sayfasına at oradan daha detaylı bi inceleme yapayım zahmet olmazsa.. alıp takmak sorun olmaz ama bide olmazsa bedava dan masraf yani
    abi zincir koruması takılmış resimlerden mi diyorsun bir kaç tane atayım eğer onlardan s şuan takılı değil koruma hafta sonu takarım inş. o zaman atarım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi zincir koruması takılmış resimlerden mi diyorsun bir kaç tane atayım eğer onlardan s şuan takılı değil koruma hafta sonu takarım inş. o zaman atarım
    evet takmadan önce çekersen ii olur sadece yaptığın işlem olan yerleri yani tşk

Motosikleti
    evet takmadan önce çekersen ii olur sadece yaptığın işlem olan yerleri yani tşk
    anladım abi kaynak yerlerini diyorsun ok akşama atarım inş. resimleri o zaman

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bekliyorum adaşım...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)