Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung GV250 Alarm Montaj (resimli anlatım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    cbf 150 ime alarm bağlattığımda rica ettiğim halde kumandadan marş bağlantısını da yapmışlardı. birkaç kere motoru kontağı kapandığı halde çalışır vaziyette buldum. sokaktaki çocuklar düğmeleri kurcalayıp öğrenmişler çalıştırmayı. ben de benim oğlum kumanda ile oynayıp çalıştıroyr sanıyordum. sonra iptal ettirdim. kumandadan çalıştırma beyine de zarar veriyormuş diye bir konuşma geçmişti arkadaşlarla. gerçekten motor kafayı yemek üzreydi zor kurtardım.
    fatih.met bunu beğendi.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar bende ybr 125 esd var buna alarım takmak istiyorum fakat uzaktan calıştırma özelligini devre dışı kalsın bana gereksiz gibi geliyor ybr ye nasıl alarım takılacagını bilen varsa sölesin yanlış bir yerlere baglamyayım yardımlarınız için şimdiden tşkler..

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bu alarmın uzaktan çalıştırma özelliği aktif hale getirdiğimizde kontak olmadan da çalışıyor demek oluyor motor dimi o zaman kontak anahtar girişini gizli bir yere saklamak vede marş butonunuda iptal etmek gerekir sakat iş
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

arkadaşlar bu alarmdan bende aldım gelir gelmez evde adaptör ile denedim sesi çok güçlü ve konuyu açan arkadaşın anlattığı gibi hassasiyet ayarı mevcut gereksiz sinyal çalıştırma bağlantılarını yapmazsanız kurulumu çok basit ve sorunsuz olacaktır. düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim fiyatıda 50 tl civarı kargo dahil. ayrıca bu ilk mesajım hadi hayırlısı.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Akuye problemi yok ise bende taktirayim gercekten :/ ne diyorsunuz aku durumu icin dostlar?

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    ??????????????

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akuye problemi yok ise bende taktirayim gercekten :/ ne diyorsunuz aku durumu icin dostlar?
    Aküyle alakalı şunları söyliyim:
    Kışın motoru hiç kullanmıyorum garajda yatıyor.Alarmı taktığım ilk kışın sonunda aküm basmamaya başladı dedim heralde alarm aküyü bitirdi sonra söktüm alarmı daha sonraki kış yine kapattım motoru kışın sonunda yani bu yazın başında yine aküm basmadı anladım ki akünün bitmesi alarmdan değilmiş motorun kış boyunca çalışmamasındanmış(gerçi 15-20 günde bir çalıştırıyorum ama yetmiyor daha sık çalıştırıp veya aküyü arada bir şarj etmek gerekiyor).

Yani özet olarak alarmın aküye hiçbir zararını görmedim.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    güzel paylaşım ve yararlı bir başlık.. Motor aldığımda alarmıda olsun istiyorum..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

eayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS 150 RTR APAÇİ
    paylaşım için arkadasımıza tesekkürler elıne saglık, Bende araştırdım sonunda 50 TL ye araç alarmı aldım nedenı ıse sıren desiıbelı yüksek ve test edılmıs sorunsuz olması nedenıyle tercıhım oldu çok özellıklı ama darbe dısında özellıklerını kullanmıyacagım ayrıca fıyatı uygun (oto aksesuarcı fıyatlarında dıkkatlı olun söyledıklerı fıyat genelde montaj dahıl fıyat banada 80 dedıler 50 ye aldım bılgınıze

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    eline sağlık Mustafa, çok güzel çalışma olmuş..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akünün canına okucak. uğraşmışın bide o kadar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)