Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Ucuz Kask Kamerası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Bende bu üründen mevcut, çekim kalitesi hoş fakat monte edecek yer bulamadım Düşünen olursa 60tl ye 2Gb hafıza kartı ile birlikte(Bunu ekstradan almıştım) satabilirim, benim şu an işime yaramıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

http://video.mynet.com/34tae12/camera-deneme/528413/
    Arkadaşlar linkte bu kamera ile yaptığım deneme çekimi var, yurt dışından almaya değmez ülkemizde de çok uygun fiyatlara (50 tl altı) alabilirsiniz.
    Kameraya gelince sese duyarlı casus kamera aynı zamanda ama ben çözemedim fazlada kurcalamadım hatta deneme çekiminden sonra pek kullanmadım bile
    Görüntü olarak güzel ama bir arkadaşta belirtmiş odaklamak zor çoğu zaman asvaltı çekmişim.
    Bu arada kameranın 3-4 adet aparatı geliyor içinde türlü çeşitli bağlama imkanı var ben kaskın yanak pedine tutturuyordum ama sabit olmadığı için açısını kaybediyor işte.

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Teknik verilerden daha çok yaptığı çekimlere bakmak lazım.
    Full HD çekim yapıyor ama...
    ışıkdan gölgeye geçince görüntü bozuluyor
    veya
    motosiklette en çok olan titreşimde netleyemiyor
    vs vs
    örnek çekimleri youtube dan seyrederek seçiminizi onaylayın derim

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim anlayamadığım yada kaçırdığım bir yer varsa söyleyin lütfen. Allah aşkına bu mereti kaskımıza monte ettikten sonra sürekli sabit değilizki, tamam titreşim diyoruzda aynalar bir yere kadar sürekli kafa sağda solda. Gezilerde artısı olacaktır muhakkak ama ona rağmen kafamdaki kamera aman güzel çıksın diye triplere giripte kas katı olacağım aklıma geliyor

Bu arada mikrop'un çekimi bence fena değil ve savaş abimizin HD dediği ise bana garip geldi.Fazla HD

FinalCUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlayamadığım yada kaçırdığım bir yer varsa söyleyin lütfen. Allah aşkına bu mereti kaskımıza monte ettikten sonra sürekli sabit değilizki, tamam titreşim diyoruzda aynalar bir yere kadar sürekli kafa sağda solda. Gezilerde artısı olacaktır muhakkak ama ona rağmen kafamdaki kamera aman güzel çıksın diye triplere giripte kas katı olacağım aklıma geliyor

Bu arada mikrop'un çekimi bence fena değil ve savaş abimizin HD dediği ise bana garip geldi.Fazla HD
    yok be kaptan ..
    kasmazsın kendini..unut gitsin kamerayı..
    o kayıt etsin ..

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Ben kaska takmaktansa motora sabitlemeyi daha mantıklı buluyorum
    Şimdi yolda giderken gözümüz sağa sola kayabiliyor bizim hoşumuza giden ama başkalarının video da gördüğünde sakıncalı olabilecek kareler çekebiliriz dimi ama

Şaka bir yana Mikrop arkadaşın kullandığı kameradan toplu alma girişimi olursa beni de eklerseniz listeye sevinirim.Özelden ulaşırsanız memnun olurum.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadir abi aslında bi çankaya filan araştırmak lazım bu tip kameralar bulabiliriz.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Alıntı aloavera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verdiğim linkten az önce sipariş geçtim. bakalım detaylar hakkında size bilgi veririm.
    usta gelmedimi kamera?
    bekliyoruz..

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadir abi aslında bi çankaya filan araştırmak lazım bu tip kameralar bulabiliriz.
    Aklında olsun Alper ozaman. Ben gündüzleri pek gidemiyorum malum.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta gelmedimi kamera?
    bekliyoruz..
    hayır daha gelmedi siparişim hafta sonuna denk geldi biliyorsun muhtemelen bu hafta sonuna kadar postaya verilir açıkçası 15 günden önce beklemiyorum. bu formu takip etmesem kamereyı sipariş verdiğimide unutmuştum :D

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    :D:D
    aman usta...
    paket gelir..şüpheli muamelesi yaparsınız ..
    mazallah..

Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    yok böyle daha zevkli oluyoraslında çoktandır hediye almıyorum.

Motosikleti
    Honda Shadow 750

oda iyimiş...

bu arada sinop gezini okudum şimdi..
    süpermiş..
    memleketimin her köşesi başka güzel ama ...sinop bir başka ..

orda yazıp hortlatmıyım dedim..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel bir alete benziyor,video çekimleri baya bir iyi fiyatta güzel.bende kamera aparatı var depo üzerine monte edilen türden oraya sabitledimmi fazla titreşim olmadan çekim yapılabilir belki deneyip görmek lazım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    verdiğim linkten az önce sipariş geçtim. bakalım detaylar hakkında size bilgi veririm.
    camera eline ulasınca haber edersen sevinirim bende düşünüyorum almayı
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Amatör işi bir izahat olacak ama Fazla HD olayı şu :
    Görüntü kalitesi ne kadar artarsa kameranın bunu işlemesi ve kaydetmesi ister istemez zaman alacaktır.
    Profesyonel kameralarda bu iş kolay.binlerce $ lık kameranın iç donanımı yoğun bir işleme ve kaydetmeyi kaldırabilir
    Ama bir kaç yüz dolarlık kameradan aynı işi yapmasını istersek karşımıza zaman zaman donan görüntüler çıkacaktır.
    Hele bir hareketin HD çekimini yaparsak iş iyice sarpa sarar.
    bu yüzden amatör işi HD kameralarda HD çekimi minimum HD şartlarında yapmak gerekiyor ki bu da görüntü kalitesini ister istemez düşürür.
    Görüntü kalitesi artarsa hareketli görüntüde donmalar yaşanır.
    işte burada çift kamerayla yapılan bir HD çekim var ve donmalar bariz.
    http://www.vimeo.com/6019928
    bu da HD
    http://www.vimeo.com/7798684

kullanılan çözünürlük oranı arttıkça cihazın enerji ve bellek kullanımı da artacaktır.
    Bu da yüksek çözünürlük için yedek batarya ya da pil,(veya akü bağlantısı)yedek hafıza kartlarına ihtiyaç doğuracaktır.

yapacağımız HD çekim ile çekim hızı arasındaki bağlantıyı iyi ayarlayabilirsek,düşük aksiyonlu çekimlerde yüksek çözünürlük,yüksek hızlı çekimlerde düşük çözünürlük)nisbeten daha güzel sonuçlar elde edebiliriz

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Estağfurullah Savaş abi, bu hakikatların aksini iddia etmek gibi cinslik yapmayacağım.Sonuçta bunlar senin için tecrübeyle sabitlenmiş. Merak ettiğim mikrop bildiğim kadarıyla HD olmayan bu tarz bir kamerayla çekimi kabul edilebilirken senin HD makine neden böyle çektiğiydi. Dediğim gibi bu bilmediğim bir konu, sadece kulak aşinalığımız var. Muhtemelen beğendiğim çekim DV olduğu içindir diye aklımdan geçiriyordum. Ayrıca linklerdeki görüntü farkı farkedilmeyecek gibi değil. Bir yaşıma daha girdim

Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Arkadaşlar Hediyem Bugun itibariyle gelmiş bulunmaktadır. daha kamerayı deneme fırsatım olmadı ancak kutusunu açtım ve oldukça tatminkar bir set halinde geldi cameram. açıkçası bu fiyata ve aksesuara bedava sayılabilir. deneme fırsatı oldukça sizlerle bu başlık altında camera hakkında paylaşım yapacagım.

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Hediyem Bugun itibariyle gelmiş bulunmaktadır. daha kamerayı deneme fırsatım olmadı ancak kutusunu açtım ve oldukça tatminkar bir set halinde geldi cameram. açıkçası bu fiyata ve aksesuara bedava sayılabilir. deneme fırsatı oldukça sizlerle bu başlık altında camera hakkında paylaşım yapacagım.
    super...güle güle kullanın...

merakla takip ediyorum..sonuca göre bende karar vereceğim...

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Kutu içeriğini fotoğraflarsan dadından yenmez...

Bu kadar adam sana bakıyoruz usta...:D:D

Görev seni bekliyor hocam...:D:D:D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)