Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jinlun 150-5 Şase Boyası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım
    geçen sene aldığım motorumu elden geçirmeye karar verdim aslında değiştirmek istiyordum ama maddi durumlar işte dedim madem baya bir süre ben bunu kullanacagım üzerinde biraz ugrasayım motora kışında bindiğim için bir takım yerlerinde paslanmalar var özellikle krom kaplama uygulanmış bölgelerde dün gece motorun depo yan kapaklar v.s söktüm ve şaseninde ufak ufak paslanmaya başladığını farkettim şasesini boyamayı düşünbüyorum daha once boyayla ilgili bir tecrube yaşamadım forumlarda aradım önce iki kat astar sonra boya v.s diye anlatılmış şaseyede astar atmamıza gerek varmı %90 motorun alt kısımlarında darbe ve sudan uzakta kalıyor birde kompresorum olmadığı için sprey boya ile boyayacağım nasıl bir uygulama yapmamı tavsiye edersiniz birde bana önerebileceğiniz boya markası vs varsa çok iyi olur
    ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

yardım edecek yokmu acemiyim bide boş kafa girişmiyim işe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha mt09
    56 görüntülme 0 cevap :(

baslıgı yanlıs yere acmıssın.atolye teknık servıs bolumune acarsan.daha kolay yardım alabılırsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)