Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Vites göstergesi yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250 cc + Kußa cg100 sport
    yani bi onu satıp alıp takmakta olabilir ama el emeği kendin uğraştığın şeyin ayrı bir manevi değeri war lütfen saçma düşünmeyelim şahsen bana çok yardımı oldu gültekin abinin saolsun
    [B][COLOR="Purple"]{ HaYaT SLoW Ama ßu JoJuK SpeeDy }:queen:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    evet farklı beklentıler olabılır ama yapılanyınede basıt bir sey olmadığı gıbı arkadaşımız ste içersınde hiç tanışmadığı arkadaşına yardımcı olmaya çalışıp bizimlede paylaşmış hiç umrunda olmazdı ve paylaşmayabılırdıde ve yapmış olduğu uygulamadan cok bence burda paylaşması ve yardımcı olması daha takdir edılecek bır durum kendisine bende teşekkür ederım.Mesela arjantinli arkadaşım bana fren lambası yerıne led ışıkyaptı .yapılanişin değerınden cok benimiçin yapmasıdır önemli olansağ olsun uğraştı.şimdi benım benzın göstergem yok belki cokta basıttır yapmak ama bılgımde yok bu konuda şimdi bir arkadaş yardımcı olsa orjınal fabrıka yapımı olsa onun kadar kıymetli olmaz gerci cokta umursadığım yok4 senedır alıştımbenzın göstergesız

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet farklı beklentıler olabılır ama yapılanyınede basıt bir sey olmadığı gıbı arkadaşımız ste içersınde hiç tanışmadığı arkadaşına yardımcı olmaya çalışıp bizimlede paylaşmış hiç umrunda olmazdı ve paylaşmayabılırdıde ve yapmış olduğu uygulamadan cok bence burda paylaşması ve yardımcı olması daha takdir edılecek bır durum kendisine bende teşekkür ederım.Mesela arjantinli arkadaşım bana fren lambası yerıne led ışıkyaptı .yapılanişin değerınden cok benimiçin yapmasıdır önemli olansağ olsun uğraştı.şimdi benım benzın göstergem yok belki cokta basıttır yapmak ama bılgımde yok bu konuda şimdi bir arkadaş yardımcı olsa orjınal fabrıka yapımı olsa onun kadar kıymetli olmaz gerci cokta umursadığım yok4 senedır alıştımbenzın göstergesız
    '' askon '' benzin göstergesi ile ilgili bir başlık açarsan, sana bu

konuda yardımcı olacak kişiler muhakkak ki çıkacaktır..

Teknik lise, üniversitelerin ilgili bölüm mezunları veya alaylı olup sanayi

sitelerinde çalışan motorcu kardeşler mesajını gözardı etmeyecektir..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250 cc + Kußa cg100 sport
    sana az da olsa yardım olabilirim motorun markası modeli nedir ilk önce dostum onları söyle ona qöre bi qösterqe uyarlarız depoya şamandıraya yönlendiririz tıkır tıkır çalışır
    [B][COLOR="Purple"]{ HaYaT SLoW Ama ßu JoJuK SpeeDy }:queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    cbf 250
    Alıntı tekintekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar can sıkıntısı insana neler yaptırıyor baksanıza

Uploaded with ImageShack.us acıcık el emeği birazda göz nuru ,herkese kazasız sürüşler dilerim...
    emeğine sağlık valla çok başarılı olmuş tebrik ederim...

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı tekintekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan meraba ,bak şimdi dostum...Senin motosikletinin vites gösterge müşürü bozuk deyilse benim yaptığım sayaç senin motorda çalışır ,fakat senin verdiğin ölçüler farklı,bendeki display in ölçüleri şöyle en-1.2,boy-1.8.Ama ne olursa olsun inat ettim senin o makineye benim yaptığım sayacı takıcamsen hiç merak etme .Ayvalıkta veya altınolukta mutlaka seninle tanışmayı düşünüyorum, yazlığa gideceğini söylemiştin motosikletin ile mi gideceksin?(benim çep tlf. 0 543 882 9972)
    sa tekin kardeşim öncelikle tebrik ederim insanın kendi emegi ile yaptıgı en güzeli oluyor hazır alıp takmak kolay ama beceremediğin şeyleri hazır almak lazım

ben de bu konuda çalışmalar yaptım ancak displey göstergesi temin edemedim ve nasıl bir devresi var onuda bilmediğimden en son led le halledeyim diye düşünürken bunu başardıgını gördüm

b u önemli bir şey aslında sanzımanın ömrü açısından ve vites kaçtaydı meselesini ortadan kaldırıyor

bunu bizim de yapabilmemiz açısından detaylı bilgi verebilirmisin

msn kullanıyorsan kayar2@hotmail.com eklersen yazışalım müsaitsen telde açarım görüşmek üzere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:49 ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motolarda nereye montajlanıyor onuda ben yazayım.vites müşürü var 125 liklerin çoğunda. bir de şanzımanın ucunda bir çentik. bu çentik müşüre anahtarlama yapıyor

honda cgl125 te standart var.
    diğer çinlilere montaj mümkün
    sa osmanyeli arkadaşım bu müşirin çap ı kaç milim ve kulak merkezleri kaç milim hangi motorun ben gv 650 ye uygulamayı düşünüyorum tabi kontak noktalarının açılarıda önemli

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Aleykümselam kayar2 ,abi ekledim seni ,elimden ne gelirse yaparım merak etme.
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)