Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Türkiye'nin ilk hardtail projesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam süper olmuş boyalı halinide gördükmü tadından yenmez. Bir fırsatını bulup yakından görmeyi çok istiyorum bu motoru.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir çalışma tebrik ederim sizi.hep ilgimi çekmiştir el emeği yapımlar.yurdum insanının bu tarz işlere imza atması ayrı bir zevk ve gurur verici tabiki.motor blogunda müsait bir yere imzanızı atarsanız güzel olur gibi.dece fikir paylaşımların devamını beklriyoruz kolay gelsin tekrardan.
    Ayberk insan giderken bizide çağırır beraber giderdik derya ustanın yanına,nasıl olsa Anadolu yakasındayız.

Valla giderim dedim ama birtürlü gidemedim,DERYA ABİ'yede ayıp oldu
    Zaten motor şuan atölyede değilmiş,hele işler bitsin ivediolarak gideceğim...
    gideceğim zamanda burdan haber veririm

Alıntı bobber cycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    veee bu gün bir motor daha aldım
    herkeze iyi akşamlar

iyi akşamlar kolay gelsin merakla bekliyoruz
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    eline emegine saglik.... son halinin resimlerini dört gözle bekliyoruz...

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    ilk kez gordum bu konuyu ve hasta oldum eline emegine saglık hocam guzel bir iş cıkmıs ortaya takipteyim fotolarını bekliyorum!
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    topic i yeni gordum, tum sayfalari tek tek bikmadan usenmeden (cepten takip ediyorum) okudum. yaptigin is harika soylenecek fazla laf yok, muhtesem bir eser cikarmissin ortaya ELLERINE SAGLIK. tebrikler.
    son halini cook merak ediyorum, boyadan sonra nasil gorunecek
    ¥¥¥ 28 ¥¥¥

HERKESE KAZASIZ BELASIZ IYI SURUSLER

Arkadaşlar motor boyandı,hemde kırmızı renge!!!!
    Muhteşem bir görüntüsü oldu,tadından geçilmiyor hani....
    Bobber konusunda ise facebook'ta BOBBER TÜRKİYE sayfasına bakabilirsiniz....

http://www.facebook.com/pages/BOBBER...E/311641650549

Motosikleti
    xs 650

the sinner

Arkadaşlar sonunda gerçekten bitti gibi son durumu sizlerle paylaşıyorum

internet e bişiler oldu başka resim yükleyemiyorum tekrar deneyeceğim şimdilik iyi geceler
    http://deryaatmaca.blogspot.com

oy oy oy. Ne söylenebilir ki. Ellerinize sağlık. Ülkemizde sizin gibi yetenekli insanlar olduğu için çok şanslıyız. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

cafeole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer - Mondial MR150 - Vespa PX-200E '93
    Lütfennn, tamda burda internet sorun verebilemezz :( Son halinin fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyorum(z)..

Ayrıca elinize zevkinize sağlık, hem oldschool, hem bobber, hemde özel yapım...

Orjinal hali daha güzel olan motorların hindistan dolmuşlarına çevirildiği güzel ülkemde böyle parmakla gösterilcek dünya klasmanında bir iş... Yürekten tebrik ediyorum, örnek alacağım çalışmalardan biri..

robokof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv 250 -1100
    cidden böyle bir makinaya cok cok kötü bir boya olmuş,üzerinde biraz düşünseydiniz daha iyi şeyler çıkardı,sanırım aceleye geldi.boyayı yakın zamanda değiştirmeniz dileğiyle
    born to be wild....

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel olmuş ama sesinide duymak istiyoruz videosunu en yakın zamanda istiyoruz

bence rengi güzel iyi ki mat siyah yapmadınız çok basitleşti herkez araba motor mat siyaha boyayıp modifiye diye geziyor

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Alıntı bobber cycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonunda gerçekten bitti gibi son durumu sizlerle paylaşıyorum

internet e bişiler oldu başka resim yükleyemiyorum tekrar deneyeceğim şimdilik iyi geceler

Eline sağlık, Umarım daha iyilerini yaparsın.. Senin gibi restyle'cılar olduktan sonra Bobber Türkiyedede yapılır Bunu yapanın bir türk olduğunu görmek gururlandırdı beni. Peki bir sorum olcak, motorla ilgili herhangi bir yenilik vs düşünmediniz mi? Dış aksam süper tamam..? Sadece merak..

Angel Spear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1977 cb750
    Alıntı robokof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cidden böyle bir makinaya cok cok kötü bir boya olmuş,üzerinde biraz düşünseydiniz daha iyi şeyler çıkardı,sanırım aceleye geldi.boyayı yakın zamanda değiştirmeniz dileğiyle
    konuyu ilgilyle takip ettigin belli, elbette tr de ilk defa boyle bir hardtail cevirimini gormek nasil yapildigini ogrenmek memnuniyet verici, ancak dikkat ettim konuyu birkac kere hijack ettikden sonra boyanin cok kotu oldugunu, uzerinde dusunulmedigini, aceleye geldigini yaziyorsun. o tek resimden boyle bir kaniya varabiliyorsan kimbilir motoru sahsen gorsen ne fikirler verbilirsin bobbercycle'a.

Eger hakikaten yapici bir elestiri yapmak istiyorsan (olumlu/olumsus) kendisine ve bize neden boyayi begenmedigini, neden aceleye geldigini , ve uzerinde nasil dusunulebilecegini yazarsin. Aksi takdirde insanlar yorumun sadece kiskanclikdan kaynaklandigini dusunecekdir.

sevgiler,

not. bu arada bence renk cok guzel, ancak benim tarzim daha eski oldugundan ben pastel ve sade, fazla desen olmayan renk kombinasyonlari tercih ederdim.
    Stripe olayi yaris havasi veriyor, 60'li yillarin muscle car larinda ozellikle Z28 camaro , ve Le Mans cobra 427 larda cok severim.
    www.sungurtekin.com

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bence boya selenin rengiyle gayet uyumlu olmus.
    Herhangi bir sisteme uydurma gayreti varsa, renk seçimi begenilmeyebilir ama isin görsel zevki açisindan bence olmus.
    Daha iyi olurmu olur.
    Ama kullanicinin tercihi birinci planda olmali bence....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

cafeole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer - Mondial MR150 - Vespa PX-200E '93
    Biyerde okumuştum, bobber tarzı 30 ve 40 lı yılların yarış motorları (hafif yapı, alçak gidon, arka süspansiyon iptali) gibi denilmiş. Madem o yılların yarış motorları gibi oluyor bobberlar, ozaman yarış şeritleri güzel olmuş(ki gerçektende güzel duruyor), fotoğraflardan gördüğüm kadarıylada beyaz open face bir kaskı vardı bobbercycle'ın, onun üstünede aynı tarz (beyaz üstüne kırmızı yada tam tersi) şeritler çekilirse bütünlük sağlanır diye düşündüm naçizane

Ayrıca donör motosikletinde kırmızı olduğu düşünülünce ruhsatta değişikliğe gidilmesinede gerek kalmadı sanırım

Yapım aşamasına şahit olan biri olarak,bobber cycle'yi tebrik ediyorum... görülmeyen,bilinmeyen o kadar çok detay ve zorluk vardıki bitmiş halini görmek inanın bana insana gurur veriyor...
    boya konusna gelince; tamamen zevk meseli... yani TARTIŞILMAZ!!!!!
    Ama ben yinede o ilk halini çok sevmiştim,paslı ve kirli.... Farklı duruyordu,ama bu şekilde de fazlasıyla ön planda...
    TEBRİKLER DERYA ABİ!!!!

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maşallah. süper olmuş. ellerin dert görmesin.

Motosikleti
    XVS 650 A
    boyasıyla gayet şık olmuş.öyle ki kullanmaya kıyılabilecek gibi değil.valla müzelik..
    bu bağlamda biraz daha kirli tonlar sanki "bin üstüme vur kırbacı vurr kırbacııı" dedirtebilir motora=)

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    of of of of
    eline koluna sağlık derya abi..
    ilk defa okudum konuyu çakıldım kaldım resmen..
    nasip olursa benimde bundan bi 10 sene sonra kendi imalatım bobber'im için şimddien bilgi topluyorum, harika oldu, saolsun alp abi ile sana çok dua edeceğim görünen o ki
    What goes around, Comes back arround...

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)