Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Shad 33 lt Topcase Led Fren Lambası Yapımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    aslında o ledlerle motorları görmeyen sürücüler için güzel şeyler yazılabilir ama....
    neyse..Tamer güzel olmuş..ama ben daha yeni gördüm..sorry!!
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında o ledlerle motorları görmeyen sürücüler için güzel şeyler yazılabilir ama....
    neyse..Tamer güzel olmuş..ama ben daha yeni gördüm..sorry!!
    valla kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum işte samet
    iş yerinde can sıkıntısı saldır motosiklete
    bir'de meslek bilgisi olunca insan uğraşmak istiyor birşeylerle
    ilk hedefimiz karşı rakibe görünmek
    bu arada topcase harici aparatı nasıl olmuş görüşlerini almalı
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum işte samet
    iş yerinde can sıkıntısı saldır motosiklete
    bir'de meslek bilgisi olunca insan uğraşmak istiyor birşeylerle
    ilk hedefimiz karşı rakibe görünmek
    bu arada topcase harici aparatı nasıl olmuş görüşlerini almalı

senle bi arada çalışsak ne icatlar çıkartırız var ya!!
    bende uzun zamandır yapmayı planlıyordum ama vakit bulamadığım için işe girişemedim.yaparım birara.aparatıda beğendim çok kullanışlı olmuş ama benim ybr ye gizli fişli düşünüyorum..çantayı ancak tamirden tamire çıkartırım ben...taktımmı üstüne sabitliyorum.topcaseyi severim amaaaa......zamanla esneyip ses yapması.... beni deli ediyoooorrrr....

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senle bi arada çalışsak ne icatlar çıkartırız var ya!!
    bende uzun zamandır yapmayı planlıyordum ama vakit bulamadığım için işe girişemedim.yaparım birara.aparatıda beğendim çok kullanışlı olmuş ama benim ybr ye gizli fişli düşünüyorum..çantayı ancak tamirden tamire çıkartırım ben...taktımmı üstüne sabitliyorum.topcaseyi severim amaaaa......zamanla esneyip ses yapması.... beni deli ediyoooorrrr....
    insan yeterki istesin elide biraz anahtar tutsun gerisi kolay samet,ben aslında topcase'i fazla kullanmam gerekmedikçe ama yaza hazırlık yapıyorum şimdiden Allah izin verirse mayıs-haziran gibi Orta ve Doğu karadeniz ordan Gürcistan'a gitmeyi düşünüyorum bir aksilik olmazsa.tabi ilk önce Er 6 yı almak lazım
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan yeterki istesin elide biraz anahtar tutsun gerisi kolay samet,ben aslında topcase'i fazla kullanmam gerekmedikçe ama yaza hazırlık yapıyorum şimdiden Allah izin verirse mayıs-haziran gibi Orta ve Doğu karadeniz ordan Gürcistan'a gitmeyi düşünüyorum bir aksilik olmazsa.tabi ilk önce Er 6 yı almak lazım

inşallah..valla bende şöyle güzel bir enduro olsa bu şekilde uzun yol düşünebilirim.ama elimdekilerle uzun yok çile olur malesef....
    istediğin motoruna inşallah biran önce alırsın...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben de yeni gördüm Tamer eline sağlık valla senin o alttaki kırmızı şeride de hastayım zaten

Ama bir şey aklıma takıldı..Gerçi tecrübe etmişsindir bu kadar aydır ama o ledleri silikonsuz almış ve sadece lehimlediğin bağlantı yerlerini silikonlamışsın..O ledlerin şeride yapıştırıldığı yerlerde de açıkta kalan kısımları var, dirençler var vs. Tamamen yağmur altında deneme şansın oldu mu?

Bana bahsettiğim o kısımlardan su girince kısa devre yapar gibime geliyor..

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yeni gördüm Tamer eline sağlık valla senin o alttaki kırmızı şeride de hastayım zaten

Ama bir şey aklıma takıldı..Gerçi tecrübe etmişsindir bu kadar aydır ama o ledleri silikonsuz almış ve sadece lehimlediğin bağlantı yerlerini silikonlamışsın..O ledlerin şeride yapıştırıldığı yerlerde de açıkta kalan kısımları var, dirençler var vs. Tamamen yağmur altında deneme şansın oldu mu?

Bana bahsettiğim o kısımlardan su girince kısa devre yapar gibime geliyor..
    silikonsuz led aldım mecbur Engin yer çok dar onlar bile zor sığdı.ama led ayaklarını ve direnç üzerlerini silikonladım.gayet sağlam su ile yıkayıp test ettim sorun yok tavsiye ederim jan janlı tarafından

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA F
    MERHABA BENDE Merhaba inazumam icin shad 48lt canta aldim internette arastirdim bu canta sinyalizyona cevrilebiliyor. Sefffah bölgeyi söktüğümde adamlar kablo cikisini bile yapmislar. https://youtu.be/uNUwkseEM0o bu sekilde nasil yapabilirim. Bende led var el becerimde var.lakin buna en estetik şekilde nasil yapabilirim. Normal led mi yoksa silikonlu ledle mi yapsam.birde kabloyu arkadaki elektirik baglantisini nasil almaliyim.acil yardim lütfen. SİZ YAPMISSINIZ COÇ GÜZELDE ANLATMISINIZ ANCAK PC DEN GİRDİĞİM HALDE RESİMLERİNİZİ GÖREMİYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ COK MEMNUN OLURUM.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:45 ----------

RESİMLERİNİ GÖREMİYORUM NEDEN ACABA :(

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler