Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

angel eyes'ını pcye monte et!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    elinizde patlayan bir angel eyes'ınız yada benim gibi ilk bi yapmasını öğreneyim acemiliğimi yeneyimde güzel olursa da motosikletimede uygularım diyorsanız sizin için faydalı olucaktır

gerekli malzemeler hepimizin bildiği gibi engel eyes malzemeleri
    2 adet led(istenilen renklerde)
    2 adet direnç (elektronikçilere 12 v bağlıcam de o verir hemde ücretsiz)
    jaluzi çubuğu (bana 5 tl patladı)
    saç kurutma makinası
    kavanoz
    silikon tabancası

yapılışına gelince power supply den gelen bir sürü kablolar var bunları biri hard disc biri cd rom şekline bağlarız onların her birinde 12 v var arkadaşlar.mutlaka zaten kasanızda boşta ucu mevcuttur.

üsteki şekildeki gibi cd roma bağlanmış bir uc var ve ondan 3 .4 tane daha var merak etmeyin

üsteki gibi artı eksiye bağladım ve sağdece geriye kaldı engel eyesımızın artı eksisini dirençle ledine bağlamaya.tabiki burda dikkat edilmesi gerekilen husus direnç eğer + ya bağlıyorsa ikiside yada daha çok led bağlıcaksanız bütün artılara bağlamanız gerekiyor.ben yanlış bağladığımdan ledler çok kısa sürede sondü + sa artıya - se eksiye bağlıcaksınız unutmayın. jaluzi çubuğunu daha önceki forumlarda fırına koyun demişler siz sakın yapmayın saç kurutma makinası her işinizi görücektir yeterki yapmasını bilin.
    geçelim görüntüye.

webcamla bukadar oluyor kusura bakmayın
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni-Tiger
    eline emeğine sağlık güzel olmuş. Ufak tefek eklemelerle daha iyisi olabilir. Linkte yapılışı anlatılıyor eğer yapmak isteyen arkadaşlar varsa yardımı dokunabilir... http://video.google.com/videoplay?do...7339061120203#
    KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA HAK BELA VERMEZ KUL AZMADIKCA :bounce:

Motosikleti
    Alıntı özgenç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline emeğine sağlık güzel olmuş. Ufak tefek eklemelerle daha iyisi olabilir. Linkte yapılışı anlatılıyor eğer yapmak isteyen arkadaşlar varsa yardımı dokunabilir... http://video.google.com/videoplay?do...7339061120203#
    sğl kardeşim
    birde önceden bizim motosikletlerin sonradan aldığımız dipçik ampüllünü kasaya renk katsın diye bağlamıştım aynı yolla şahane olmuştu burdan onuda göstereyim

artı eksi uçu tam istediğimiz gibi
    Mustafa Kemal Atatürk

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Power Suppy (Güç Kaynağı)'ndaki Kablolardaki Voltaj Değerleri;
    Önemli Olanlar;
    Kırmızı : 5V
    Sarı : 12V
    Siyahta : - Oluyor Herhangi Birine Bağlarsanız İşinizi Görür
    Geri Kalan Renklerle Uğraşmayın Onlar Anakarta Gıdıyor (: 3-5 Volt Filan Var Onlardada (:
    Bende Bir Ara Kasa Modıfıyesıne Gırmıstım 12 Fan Vardı Bussuru Neon Power Supply Kaldırmıyınca 2 Power Kullanmıstım (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Motosikleti
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Power Suppy (Güç Kaynağı)'ndaki Kablolardaki Voltaj Değerleri;
    Önemli Olanlar;
    Kırmızı : 5V
    Sarı : 12V
    Siyahta : - Oluyor Herhangi Birine Bağlarsanız İşinizi Görür
    Geri Kalan Renklerle Uğraşmayın Onlar Anakarta Gıdıyor (: 3-5 Volt Filan Var Onlardada (:
    Bende Bir Ara Kasa Modıfıyesıne Gırmıstım 12 Fan Vardı Bussuru Neon Power Supply Kaldırmıyınca 2 Power Kullanmıstım (:
    dostum ilgilendiğin için teşekkürler.bendede ilk başlardaki modifiyemde pc yi açamadım dedim power supplym yandı heralde hemen gittim yenisini almaya ama son bi kez daha deniyeyim diye bidaha taktım oldu kendimde inanamadım gerçi suanda o sorun devam ediyor kasam canı istediğinde açılıyor heryerine baktım anlıyamadım çok garip bilgisaryarcıya götürsem oda anlamadan hemen bişi atcak yok anakart bozuk değiştircez dicek diyede götürmüyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ilgilendiğin için teşekkürler.bendede ilk başlardaki modifiyemde pc yi açamadım dedim power supplym yandı heralde hemen gittim yenisini almaya ama son bi kez daha deniyeyim diye bidaha taktım oldu kendimde inanamadım gerçi suanda o sorun devam ediyor kasam canı istediğinde açılıyor heryerine baktım anlıyamadım çok garip bilgisaryarcıya götürsem oda anlamadan hemen bişi atcak yok anakart bozuk değiştircez dicek diyede götürmüyorum
    Fişi Çek 5 Saniye Bekle Tekrar Tak %90 Açılır Power Supplylerde Kısadevre Koruma Vardır Kısadevreye Geçerse Fişi Çıkartıp Takman Gerekir
    "TayGuN"
    "GuNControll"

Motosikleti
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fişi Çek 5 Saniye Bekle Tekrar Tak %90 Açılır Power Supplylerde Kısadevre Koruma Vardır Kısadevreye Geçerse Fişi Çıkartıp Takman Gerekir
    dostum power suuplyi söktüm yere koydum diklemesine artık çalışıyor temassızlıkmı var bilemiyorum ama kesin olarak power suuplyden oldunu biliyorum.değiştirene kadar idare edicem acaba yangın tehlikesi varmıdır bu velletin içini açtım o direnç kısmında kararma gördüm genede makina çalışıyo
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum power suuplyi söktüm yere koydum diklemesine artık çalışıyor temassızlıkmı var bilemiyorum ama kesin olarak power suuplyden oldunu biliyorum.değiştirene kadar idare edicem acaba yangın tehlikesi varmıdır bu velletin içini açtım o direnç kısmında kararma gördüm genede makina çalışıyo
    20Tl Lik Bir Parça Değiştir Gitsin Canım (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler