Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Basit Bir Kask Çalışması...(Diğer konuya Resim ekleyemedim)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    2.5 liraya satılan Küçük spray boya.BEn Nylon marka aldım.siz ne alırsanır alın(Metalic olmasına gerek yok)
    Sonra Kırtasiyelerde yada Tabelacılarda Satılan Tek tarafı yapışkan Mat.Metresi 1.5 Lira.Yarım Metre bile yeter.Son olarak.Pc den Yazıcı ile çıkardığım Desen.(1.ve 2. Resimdekiler).O desenleri Maket bıçağıyla Kesmek biraz ince iş .DESENLERİ KESİTKTEN SONRADA SON OLARAK BOYAYIP YAIŞTIRMAK KALDI. DESENLERİ KASKA YAPIŞTIRIRKEN SİMETRİ HASTALIĞI OLDUĞU İÇİN ÇOĞU KEZ ÇIKARIP YENİDEN YAPIŞTIRMAK ZORUNDA KALDIM

İlk iki resim Eski hali. (Wiwi Marka Kask)

http://img525.imageshack.us/img525/2338/resim001pm.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:26 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:28 ----------

Bunlar Yandan Çekilmiş hali

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    iyi güzel olmuş fakat daha belirgin bir renge boyasaydın daha güzel olabilirdi.

Motosikleti
    kanuni 200cc racer 2007
    güzel olmuş ama speirs sinde dediği gibi belirgin bir rek olsaymış daha iyi olurdu ama yinede güzel olmuş

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eline ve emeğine sağlık....

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Teşekküker beyler.Basit Bi çalışma zaten.Yeni çalılmalarımı da Gösteririm sonra yine

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Tebrik ederim yaraticilik her zaman iyi bir seydir. Ilerleyen zamanlarda daha guzel seyler yapacagina eminim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    e güzel olmuş gerçekten
    ::pala::

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    arkadaşım, emek vermişin ve görüntüsü güzel olmuş; ancak kullandığın boyanın, kaskın malzemesine zarar verme olasılığı var.

kask üreticileri de üstüne boya yapılmaması ve bir şey yapıştırılmamasını tavsiye ederler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Emek için tebrikler...Ama zaten o kask 20 lira.. Çok koruyucu özelliği olmayan bir kask... Birde kaskın kayışları yok... Giderken kafandan uçmasını bırak allah vermesin kaza anında senden önce kafanı terkeder...
    Nerden mi biliyorum?.. Aynı kask bende de var ve benim de kayışlarım yok...Çok kez kafamdan uçtu...

Bence bu kaskı prototip olarak kullan....Kafana başka kask almaya bak.... Kazasız günler..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    çok haklısın alp_tunay. Fakat Emniyet kemerini boyama için çıkarmıştım, daha takmadan çektim fotoları. Kayışları kilitlemeden gezerken uçuyo dediğin gibi. Ama merak etme kemerini geri takacam

zaten biliyosunuzdur shoeı de kaskları böyle üretir,bildiğiniz zımpara macun boya ve özel suyla yapışan stıckerlarla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler