Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kimse bir şey yapmıyor mu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Forumun en güzel konu başlığı bu bence. Ama şu fotoğraf yükleme yüzünden bir kacç yaptığım işi paylasamadim.
    ...GS ler için heybe çanta ( tak çıkar)
    ...NC 750 için yan çanta demiri...
    ...NC ler için arka çanta destek demiri..
    ...Kontak açınca ilave aksesuarları geç devreye alma...
    ...Basit alüminyum profilden elcik koruma..
    ...arka çanta altı avadanlıklar
    ...dahası da var..

Sahi en çok başlık kime ait. Olcay Avşar bu işin duayeni galiba . Başka kim var
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    www.hizliresim.com sitesine girip istediğin resmi yüklüyorsun, sonra "forum bb code" kısmında yazan linki kopyalayıp, buraya "lak" diye yapıştırınca üyeler resimleri görüyor. Çok sıkıntılı bir konu değil.
    rm125 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Anladığım kadarıyla fotolar cep telefonunda, o nedenle sıkıntı yaşıyorsunuz.

Motosikleti
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla fotolar cep telefonunda, o nedenle sıkıntı yaşıyorsunuz.
    Aynen öyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.hizliresim.com sitesine girip istediğin resmi yüklüyorsun, sonra "forum bb code" kısmında yazan linki kopyalayıp, buraya "lak" diye yapıştırınca üyeler resimleri görüyor. Çok sıkıntılı bir konu değil.
    Hızlı resim i beceremedim. 🤗🤗

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun en güzel konu başlığı bu bence. Ama şu fotoğraf yükleme yüzünden bir kacç yaptığım işi paylasamadim.
    ...GS ler için heybe çanta ( tak çıkar)
    ...NC 750 için yan çanta demiri...
    ...NC ler için arka çanta destek demiri..
    ...Kontak açınca ilave aksesuarları geç devreye alma...
    ...Basit alüminyum profilden elcik koruma..
    ...arka çanta altı avadanlıklar
    ...dahası da var..

Sahi en çok başlık kime ait. Olcay Avşar bu işin duayeni galiba . Başka kim var
    Bunu merak ettim "GS ler için heybe çanta ( tak çıkar)". Fotoğrafları ben genelde hizliresim.com'a yüklüyorum.

Motosikleti
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu merak ettim "GS ler için heybe çanta ( tak çıkar)". Fotoğrafları ben genelde hizliresim.com'a yüklüyorum.
    Deneme için drive dan

https://photos.app.goo.gl/yN3aZtMaefatRU6i9

https://photos.app.goo.gl/VU5RrWpE3nq4cQND7

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hizliresim vb sitelere pek güvenemiyorum. Birkaç yıl sonra fotolar uçup gidiyor. Eski DIY projelere bakıyorum, birçoğunda fotolar uçmuş gitmiş.

Aslında forumun kendisine foto yükleme seçeneği gelse harika olurdu. Birçok değerli arşiv niteliğindeki konulardaki fotolar daha kalıcı olurdu. Bir moderatör çıkıpta derse ki: "Peki bu işin maliyeti ne biliyon mu gardaşım?" valla o kadarını bilmiyorum, benimki sadece bir öneri

Bende bir süre önce benim ufaklık lifanın arka çantasına parklarda ayrı, frende ayrı yanan led sistemi yaptım ama yapım aşamasının fotolarını çekmedim. Hem tembelliğime geldi hemde paylaşsam "amaan bu kadar basit şey de paylaşılır mı?" diye tepki görmek istemedim

Can sıkıntısından Tracerin de debriyaj kısmını söküp kumpasla balata kalınlıklarını kontrol ettim, maşallah hepsi yeni gibi çıktı. Hem ileride debriyaj biterse servise muhtaç olmayayım, balataları alıp kendim takarım diye düşünerek böyle bir işlem yaptım. Benim için güzel bir deneyim oldu. Sorunsuz topladım çok şükür.

İnşallah baharda kendime farklı birkaç proje bulup bende DIY konuları açarım

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hizliresim vb sitelere pek güvenemiyorum. Birkaç yıl sonra fotolar uçup gidiyor. Eski DIY projelere bakıyorum, birçoğunda fotolar uçmuş gitmiş.

Aslında forumun kendisine foto yükleme seçeneği gelse harika olurdu. Birçok değerli arşiv niteliğindeki konulardaki fotolar daha kalıcı olurdu. Bir moderatör çıkıpta derse ki: "Peki bu işin maliyeti ne biliyon mu gardaşım?" valla o kadarını bilmiyorum, benimki sadece bir öneri

Bende bir süre önce benim ufaklık lifanın arka çantasına parklarda ayrı, frende ayrı yanan led sistemi yaptım ama yapım aşamasının fotolarını çekmedim. Hem tembelliğime geldi hemde paylaşsam "amaan bu kadar basit şey de paylaşılır mı?" diye tepki görmek istemedim

Can sıkıntısından Tracerin de debriyaj kısmını söküp kumpasla balata kalınlıklarını kontrol ettim, maşallah hepsi yeni gibi çıktı. Hem ileride debriyaj biterse servise muhtaç olmayayım, balataları alıp kendim takarım diye düşünerek böyle bir işlem yaptım. Benim için güzel bir deneyim oldu. Sorunsuz topladım çok şükür.

İnşallah baharda kendime farklı birkaç proje bulup bende DIY konuları açarım
    İmagejack dan daha önce paylaşım yaptım. Bilgisayardan yine olabilir. Ama cep den çare yok galiba yada benim beceriksizliğim var 🤣

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmagejack dan daha önce paylaşım yaptım. Bilgisayardan yine olabilir. Ama cep den çare yok galiba yada benim beceriksizliğim var ��
    Cepten fotoğraflı detaylı konu paylaşımı yapmak gerçekten zor. Fotoları yükle, linkleri kaydet, sonra konu açıp konuya hem yazı yaz hemde foto linklerini tek tek ekle...

Yazması bile ne kadar uzun sürdü, birde bunu telefondan yapmak bence de çok zahmetli.

En iyisi pc. Cepten fotoları pc ye aktarıp konuyu pc den açmak lazım, ben öyle yapıyorum, daha kolay oluyor, tavsiye ederim.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Abi yapıyoruz zaman zaman konu açıp paylaşıyorum millet kolay yoldan diğer sosyal medyalardan devam ediyor ama ben buraya devam çünkü yeri bambaşka bende.
    Hızlı resim yükleden yüklüyorum pc başında iken

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)