Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Simli boya dolduruyorlar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir video izledim boya attı
    En son yeni bi karışım yapıp onu attı ve baya hem parladı hem simli oldu
    Sanırım verniğe sim karıştırdı ( sallıyo da olabilirim)
    Şimdi oto boyacısına gitsem simli o karışımdan doldurur mu acaba (boya dan sonra en son kat atmak için)

Video bu sonlara doğru bakın demek istediğim bu
    https://youtu.be/CvwJEIho4Og

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    doldururlar ama makineyle atıldığı gibi güzel durmaz beklentileri fazla yükseltmemek lazım

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Vernik üzerine sim püskürtmeyi deneyin. Boya için kilo ile farklı ebatlarda(incelikte) sim satılır. Çok yoğun sim uygulamalarında vernik üzerine avuçla serpilip hava tutularak fazlasının alındığını, sonrasında ince bir vernik ve pasta-cila ile son katın temizlendiğini gördüm. Denemedim ama denemeye değer.

Motosikleti
    Ledow 2v49fmm
    Selam, bunu bize değil de boyacılara sorsan bence en net cevabı alabilirsin.
    cıbılduck bunu beğendi.

Alıntı Zinagah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, bunu bize değil de boyacılara sorsan bence en net cevabı alabilirsin.
    soramıyorum mesaili çaliştiğişm için bu hafta hep öğlen 12 gece 12. o yüzden belki bilen vardır diye dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vernik üzerine sim püskürtmeyi deneyin. Boya için kilo ile farklı ebatlarda(incelikte) sim satılır. Çok yoğun sim uygulamalarında vernik üzerine avuçla serpilip hava tutularak fazlasının alındığını, sonrasında ince bir vernik ve pasta-cila ile son katın temizlendiğini gördüm. Denemedim ama denemeye değer.
    teşekkürler. sanırım en kötü vernik üstüne simi toz alıp avcuma döküp üfleyerek deniycem bi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)