Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akar Özellikli LED Sinyal Uygulaması Nasıl Yapılır? - Video'lu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    Merhabalar,

Bu videom da motosikletimizin sinyallerini akar özellikli LED sinyal ürünlerle değişimini yaparak yeni bir görünüme kavuşturduk ve yapmak isteyen arkadaşlara nasıl yapacaklarına dair ışık tutması niyetiyle paylaşmak istedim.

Uygulamaya Ait Video: https://youtu.be/fYu8oXTMK1E

Ürüne Ait Link: http://s.click.aliexpress.com/e/ct8AWppO

LED'ler orjinal halojen ampullere kıyasla daha iyi görünüm ve görüş sağlamıştır.

Saygılarımla, iyi seyirler.

Diğer “Motosiklet Uygulamaları” videolarım için: https://www.youtube.com/playlist?lis...Feer8wv3WJRxOg
    siyanoz ve FatihC bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    özellikle farları led olup akar led özelliği olmıyan araçlarda bu özelliği görmeye başlamışdık gençler sonradan yapıyordu motorda ilk defa gördüm güzel olmuş..

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Uygulama güzel olmuş, elinize emeğinize sağlık.
    Fakat kişisel görüşüm sinyallerin flaşör olarak çalışmasından yana. Tasarım olarak şık gözüküyor ona bir itirazım yok, fakat işlevsellik açısından flash yapan bir sinyal etkisi görmüyorum, Arabalarda da son dönemde popüler olmaya başladı bu durum, bakalım iş nereye gidecek.
    banno1957 bunu beğendi.

Umit1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650 F - 2017
    Güzel uygulama ama orijinali kadar parlak ve belirgin değilmiş gibi geliyor, karanlıkta süper göründüğüne eminim ama gün ışığında biraz sönük kalıyor sanki.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Bu uzayarak giden iyi olmamış, hızlı yanıp sönen daha iyi görünür olur. Trafikte sorun olabilir mi bilmiyorum.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Klasik yanıp sönen sinyal kadar algılanmayabilir ve tam görevini yapmakta zaman zaman aksıklar olabilir, bence gereksiz ve boşuna harcanan para ve zaman, bu benim kendi görüşüm olduğunuda belirtmek isterim, klasikten şaşma yanat söner daha faydalıdır gibime geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygulama güzel olmuş, elinize emeğinize sağlık.
    Fakat kişisel görüşüm sinyallerin flaşör olarak çalışmasından yana. Tasarım olarak şık gözüküyor ona bir itirazım yok, fakat işlevsellik açısından flash yapan bir sinyal etkisi görmüyorum, Arabalarda da son dönemde popüler olmaya başladı bu durum, bakalım iş nereye gidecek.
    malesef araçların bizi 1-2 saniye gördüğü yerde sadece gösteriş olarak kalıyor anayolda çok yetersiz, daha uzun olsa olur şerit giddrken aynı anda çakar yapsa süper olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)