Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA XL 185 FULL RESTORASYON İYİ SEYİRLER.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Merhaba dostlar uzunca bir dönemdir aranızda yoktum eskilerden kimler var klimler yok bilemiyorum ancak her zamanki gibi yine motosiklet ile alakalı elbette vir videom var ,hatta 2 cisi yolda yine honda yine xl 185 ,bu modelleri seviyorum çünkü hem boy itibari ile güncel yeni model kros yada enduro tarzı modellerin sele yüksekliği yapısından kaynaklı bu eski modeller tam boyu boyuma huyu huyuma ölçülerde ve safkan japon olduğu için bu çalışmaya gitmiş bulunmaktayım .
    motosikletin rengi itibari ile biraz fanatik bir yapıya sahip olsada takım ile hiç bir alakası yoktur ve hiç bir takımı tutmadığımıda söylemek isterim

yorum yazan arkadaşlara tek tek dönüş yapamayabilirim yoğun bir insanım en son buraya sanırım 5 yıl önce girdim , zamansızlıktan , artık eskisi gibi burada estiremiyorum özür dilerim.

konuya dair soracağınız bir şey varsada telefonumdan ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım. 0532 683 2087

tekerinize taş değmesin

https://www.youtube.com/watch?v=EtL2fiFAJP4&t=565s
    mkolia, oialdemir, darkmotor ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    hocam epeydir yoktunuz.

hem ortaya çıkan esere, hem bunu meydana getiren yaratıcılık ve emeğe imrendim. güle güle, keyifle kullanın.

yeni çalışmalarınızı bekliyoruz.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Orjinal renklere bağlı kalınsa müthiş olurmuş bence. Yada daha koyu mat renkler belki. Emeğinize sağlık işçilik çok güzel gerçekten titrenmiş üstüne.

Usta elinize sağlık, müthiş bir çalışma olmuş.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    arkadaşlar yanlışlık ile 2 konu açtım silemedim unuttum sanırım site inceliklerini buradan devam edelim

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...-seyirler.html[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam epeydir yoktunuz.

hem ortaya çıkan esere, hem bunu meydana getiren yaratıcılık ve emeğe imrendim. güle güle, keyifle kullanın.

yeni çalışmalarınızı bekliyoruz.

teşekkür ederim vallahi yorum yazmayı bile unutmuşum 2. çalışma hazırlanıyor yolda inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal renklere bağlı kalınsa müthiş olurmuş bence. Yada daha koyu mat renkler belki. Emeğinize sağlık işçilik çok güzel gerçekten titrenmiş üstüne.

orjinal renkleri konusunda hemfikiriz emin ol motor tamircisi arkadaşımın hugsvarna nın yeni renk modelleri diye beni keklemesiyle böyle oldu fenerliler çok seviyor diğerleri sevmiyor pek

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta elinize sağlık, müthiş bir çalışma olmuş.

teşekkür ederim sağol varol.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)