Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet GPS Takip Sistemi (Motor Blokaj Özellikli) - Tüm Detaylarıyla Video'lu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm Duke 250
    Merhaba, bu ürün için imei kaydı işini nasıl hallettiniz, satıcı göndermeden önce değiştirebiliyor muydu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı satıcılar farklı linklerde satış yapabiliyor sıklıkla.
    LINK
    Ancak bu A1X modelinin kontak kapatma özelliği olsa da suya/toza dayanımı mt-01(st-901) modelinden daha az. Simkart takılan açıktaki üst kısmını bant ile falan kapatmanızı öneririm.
    Bilgileriniz için teşekkürler.

Bir dipnot eklersem: Aynı satıcılar farklı linklerde satış yapsalarda farklılıklar gösterebiliyor.

Yani daha önce MT1 modelini aracım için satın alırken satış oranına göre iTracksafe Factory Store 'deki üründen alacaktım ama IMEI yazdırmak için kendi iTracksafe Golden Shop Store mağzasında ki ürününe yönlendirmişti satıcı beni.

Yani ürünü satın almadan satıcı ile konuşunuz derim ilk etapta. Çünkü cihazın ülkemizde kapanmaması için imei numarasının cihaza işlenmesi önemli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Alıntı Details adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu ürün için imei kaydı işini nasıl hallettiniz, satıcı göndermeden önce değiştirebiliyor muydu?
    Ürünü satın alırken ekrandaki satıcıya mesaj bırak bölümüne veya satın alınca hemen mesaj yoluyla satıcıya imei numarasını iletmeniz yeterli oluyor.
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2018 - ...)
    Mondial 150ZAT (2009 - 2017)

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Üstadım Aliexpress'ten siparişi geçtim. Bunun içine koyacağın simkartın operatör, hat, tarife bilgisini de vermeni rica ederim. Hangi operatör ve tarife sence daha ekonomiktir?

Crazy Motors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım Aliexpress'ten siparişi geçtim. Bunun içine koyacağın simkartın operatör, hat, tarife bilgisini de vermeni rica ederim. Hangi operatör ve tarife sence daha ekonomiktir?
    Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle inşallah.

Kullanıma göre tarifeyi seçmenizi öneririm. Misal sadece sms ile konum bilgisini almak istiyorsanız ve motor blokaj için sms paketi yeterli. Veya harita üzerinden de kontrol sağlamak istiyorum diyorsanız internet paketininde olması gerekiyor.

Ekonomik paket derken bu soru kalite ile yakından alakalı. Yani Turkcell ile Bimcell kıyaslamasına benzer. Misal ekonomik olarak 5TL ye 1000sms veriyor bimcell ve sms üzerinden takip için çok avantajlı. Ama kırsal bölgelerde çekim konusunda sıkıntı çıkarabilir. Ama sağlam bir oparatörde bu sorun yok tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ürün tükenmiş varsa alternatif alabilirim böyle bi'şey
    Ürün tekrar satışa aktif olmuş bilginize.
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2018 - ...)
    Mondial 150ZAT (2009 - 2017)

bende çinden 10 dolara gps almıştım daha yüzüne bakamadım, blokaj falan önemli zaten genellikle kamyonete yüklüyorlar o yüzden kayıtlı takip özelliği varsa yeterde artar bana, tek sıkıntı bir mevzu anında emaneti kapıp olay yerine gitmek yer mi o var, çünkü malum polis sallamaz böyle durumlarda bişey yapmış gibi gözükür bırakır, onlar ancak bize gereksiz cezalar yazmak için göreve atandılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)