Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1998 model kawasaki klr 250 yenileme

Motovento
    REKLAM ALANI

Siz de aynı benim gibi çalışıyorsunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ctnnali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000 Model bir Klr650'miz var ailemizin. Bizde İzmirden ikinci el olarak aldık. Şükür şu ana kadar bir sorun çıkarmadı. Fakat en ufak sorunda parça bulmak çok zor.
    Siz gerçekten ustalık konusunda çok başarılı adımlar atmışsınız. Bizim motordada; motorun çalıştığı anki gücü ilerleyen dakikalarda bulamıyorum sanırım bizdede problem olabilir.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Alıntı ctnnali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 Model bir Klr650'miz var ailemizin. Bizde İzmirden ikinci el olarak aldık. Şükür şu ana kadar bir sorun çıkarmadı. Fakat en ufak sorunda parça bulmak çok zor.
    Siz gerçekten ustalık konusunda çok başarılı adımlar atmışsınız. Bizim motordada; motorun çalıştığı anki gücü ilerleyen dakikalarda bulamıyorum sanırım bizdede problem olabilir.

ilk calıstirmada zorluk yasıyor musun? sogukken.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Ellerine sağlık. Güzel emek.

Motoru alacak talihliyi de Allah kurtarsın.

Motosikleti
    04 monster 620
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık. Güzel emek.

Motoru alacak talihliyi de Allah kurtarsın.
    zorla satıcak değiliz işine gelen alır size kalsa masraf etmeden nasıl olsa yuruyo diyip elden çıkarmak mı gerekirdi? Ama ben oyle birisi degilim.
    piyasada öyleleri çok
    mavellen bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zorla satıcak değiliz işine gelen alır size kalsa masraf etmeden nasıl olsa yuruyo diyip elden çıkarmak mı gerekirdi? Ama ben oyle birisi degilim.
    piyasada öyleleri çok
    Bana kalsa bu ömrünü tamamlamış motoru satıpta birilerinden beddua almamak. Elim erdiğince motoru söker takar yürüdüğü kadar binerim. Satıpta kimsenin günahına girmem.

Motosikleti
    04 monster 620
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kalsa bu ömrünü tamamlamış motoru satıpta birilerinden beddua almamak. Elim erdiğince motoru söker takar yürüdüğü kadar binerim. Satıpta kimsenin günahına girmem.
    zekan mı geri bilmiyorum ama motora yapılanı acık acık yazdım ben olanı biteni. niyeti olan işine gelen alır.
    senin mantıgın belli beddua almamak istiyosan yaptıgının arkasında dur. gizli kapaklı is cevirmiyoruz

uzatma.
    wing41 ve ergunerbaş bunu beğendiler.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Elinize sağlık hocam bende sizle aynı durumdayım,usta yok etrafta.Yurtdışından kendiniz mi aldınız bu parçaları? Birde bu subap yuvası taşlamayı sanayide oto tamırcılerı mı yaptırıyor?

Motosikleti
    04 monster 620
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık hocam bende sizle aynı durumdayım,usta yok etrafta.Yurtdışından kendiniz mi aldınız bu parçaları? Birde bu subap yuvası taşlamayı sanayide oto tamırcılerı mı yaptırıyor?
    Sagolasin. Bazi parcalari istanbul , antalya denizli deki kawasaki parcasi satanlardan siparis ettim. Ama motoru aldigim donem orjinal eksantrik zinciri ve dislisi piyasada yoktu. Onlari arkadasim araciligiyla yurt disindan istetmistim. 1.5 -2 ay beklemek zorunda kalmistik.
    Motorun kawasaki ise parca konusunda yardimci olurum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)