Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Agilty 125 Scooter acil yardım lazım abiler

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Selamun Aleyküm Hayırlı Ramazanlar Abilerim benim bir tane Kymco Agilty Motorum var ve iki gün önce elektirik tesisatı beyin marş rolesi Ateşleme bobinini komple degiştirdim ve motorum tıkır tıkır çalışır hale gelmişti taki bir gün sonrasına kadar motorumu çalıştırdım ayakmarşı ile yarım marşta çalışıyordu iki tur attım eve gelirken koldugun altından duman çıktıgını fark ettim hemen stop edip eveçektim elektirik ile bir alakası var zannettim ama baktım ne birtane kablo erimiş nede bi yerden şase alan bisey yok enson bi baktım sibop kapagının en üstündeki kapakdan yag kaçıyor motoru tekrar çalıştırdım sesi falan gır gır cır cır çalışıyor kalbiretörü söktüm içinden duman çıktı üst kapagı söktüm ve orada kaldım neyse fazla uzatmaya gerek yok sıkıntı üst kafadan duman atıyo yag kaçırıyor he unutmadan bide motoru toplarken üstkafadan hava filitresine giden hortumu takmayı unutmuşum o şekil kullanmışım hortumu takıp yeniden denedim ama nafile sizce ne yapmalıyım derdimi anlata bildiysem ne mutlu bana abilerim yardımcı olun lütfen tamircilere güvenemiyorum kendim yapmak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    elektirik arızasından nasıl kendi kendine üst kapaktan yağ atmaya başladı ? Sen daha önceden bu üst kapağı kurcalamışsın. contalarını takmamışsındır. motorda yağ yakma var mı ? motorda öksürme var mı ? motor rölantide duruyor mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)