Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kask boyama çalışmam (resimler ile)

Motovento
    REKLAM ALANI

FORUMDA YENİYİM VE İLK KONUM.BİR HATAM OLURSA AFFEDİN Öncelikle kaskım touring kurumundan ücretsiz gelen ls2 kask idi. Rengi beyazdı. Aşagıda zımpara calışmam mevcut. Mat bir yüzey ve üst vernik gidene kadar zımparaladım. Devamında ise 4 kat mat siyah boya ilgilenen arkadaşlara fikir olması dileği ile.[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

SORULARINIZI BEKLİYORUM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Güzel olmus bide aynalı vizör fena durur(gece siyah vizor tehlike)ama maddi durum varsa şu kasktan kurtulun be allah korusun kaza durumunda hic guvenmiyorum suna

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eline sağlık güzel olmuş

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Boya sprey sanırım.
    Zımparayı kağıt zımpara mı attınız?
    Yoksa makşne mi?

diablo5506 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel görünüyor elinize sağlık

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Hiç takmamaktansa alın bunu takın lan bari allahın cezaları diye verilen kask
    GreenMonster bunu beğendi.

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Güzel duruyor, emeğine sağlık bir de bantları kaldırdıktan sonra foto çekseydin, uygulama sonucu daha belirgin olurdu.
    GreenMonster bunu beğendi.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    LS2 kalitesi hakkında konuşmak pek istemiyorum ama hiç yoktan kesinlikle daha iyidir. Alabiliyorsan ileride daha kaliteli bir şey alırsan çok güzel olur, tekerin düz bassın güzel olmuş

Öncelikle yorumlar için teşekkürler. Ls2 nin bu modeli için kalite konusunda iyi diyemem ama 125cc bir motor için şehir içi önerebileceğim bir kasktır. Fakat ls2 nin marka olarak Moto Gp de carbon kasklarının kullanılması onun kalitesiz bir marka olmadığını kanıtlamaya yeterli. Çünkü adamlar 1 lirayada kask yapıyor 10 lirayada. Yani mevzu ls2 değil, para *bu arada ufak bir öneri beyaz üstü siyah mat veya parlak siyah yapacak arkadaşlar eğer bantlar çıkınca beyaz noktasal hatalar kalırsa (ki kalacaktır mutlaka fabrika gibi kusursuz olamaz) o noktalara siyah cd kalemi ile ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.)bu da bantlar çıktıktan sonra;[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Eline sağlık güzel olmuş. Arka kısma bir de reflektif bant olursa süper olur

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Şimdi daha anlaşılır. Güzel çalışma.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    güzel çalışma olmuş, eline sağlık.
    kaskın üzerindeki yazıları nasıl söktünüz?

Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç takmamaktansa alın bunu takın lan bari allahın cezaları diye verilen kask
    Altınızdaki motor ve kask belli. Arkadaş zaten ücretsiz almış buna ragmen kaska laf ediyorsunuz. Siz alın bi arai kask yollayın arkadaşa onuda boyar koyar foruma. İlla bi eksik arıyorsan kendi ekipmanlarınızı gözden geçirin. Altınızdaki motor zaten 150 yi zor geçiyor 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmus bide aynalı vizör fena durur(gece siyah vizor tehlike)ama maddi durum varsa şu kasktan kurtulun be allah korusun kaza durumunda hic guvenmiyorum suna
    Arkadasin altinda r1 yok. Bu butceyle kullanacagi motor belli. Nedir bu ls2 dusmanliginiz. Babaniz kaza mi gecirdi bu kaskla. Adam zaten ucretsiz alip ustunde calismiş. Size tebrik edip oturmak dusuyor.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Kask üzerinde yapılan değişikliklerin çok doğru olmadığı aşikar ama yaptığın ilk halinden daha güzel olmuş

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask üzerinde yapılan değişikliklerin çok doğru olmadığı aşikar ama yaptığın ilk halinden daha güzel olmuş
    Kaskın renginin degisikligi guvenligini mi azalltiyor. Kaskın rengine göremi kaza yapıyoruz.
    Bu arada avukatlık bürom Ümraniye'de. Örnekte gordugunuz gibi isimin en iyisiyim.

Interstellar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r
    kaskın üzerine sıktığınız boyalar tiner bazlıdır. tinerin kaskta kılcak çatlaklar yaratarak köpüğe işlediği ve yapısını bozarak çalışabilirliğini düşürdüğü söylenir. söylenir derken kask üreten firmalara mesaj atın sorun, öyle "bir arkadaşımın arkadaşı söyledi" gibi bir durum değil. arkadaş büyük ihtimal bundan bahsediyor sayın avukat. işler kesat galiba, forumda millete dadanmışsınız. bu başlıkta tartışmaya dönmese güzel olur.
    Thermosifon bunu beğendi.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı denilikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altınızdaki motor ve kask belli. Arkadaş zaten ücretsiz almış buna ragmen kaska laf ediyorsunuz. Siz alın bi arai kask yollayın arkadaşa onuda boyar koyar foruma. İlla bi eksik arıyorsan kendi ekipmanlarınızı gözden geçirin. Altınızdaki motor zaten 150 yi zor geçiyor ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Arkadasin altinda r1 yok. Bu butceyle kullanacagi motor belli. Nedir bu ls2 dusmanliginiz. Babaniz kaza mi gecirdi bu kaskla. Adam zaten ucretsiz alip ustunde calismiş. Size tebrik edip oturmak dusuyor.
    Senin altındaki motor ile 150 den fazla basıp ölüme koşmanı taktir ediyorum ozaman bende dostum 150 den fazla basabiliyorsan.Üzerimde ki ekipmanlarım belli evet ama anlamayan cahil adamla bunun tartışmasına girmem venom montta yer alan korumaların standartlarını araştır artı mafsallı dizlik eldiven herşeyim tam.Profil fotom ile yargıladığını var sayarak oradaki kask artçı kaskı Ben nolan kullanıyorum çünkü artçım toplasan hafta da 1 kere biner oda evden kafeye avm ye gidene kadar biner.Senin gibi gereksiz adamlar ile dolu zaten bu forum.Yorumlar ile mahalle karısı ağazı klavye delikanlılığı yapmakla olmuyor.Bana diyene kadar al bir agv sen yolla ozaman babacansın ya hani sen çok biliyorsun ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Alıntı denilikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın renginin degisikligi guvenligini mi azalltiyor. Kaskın rengine göremi kaza yapıyoruz.
    Bu arada avukatlık bürom Ümraniye'de. Örnekte gordugunuz gibi isimin en iyisiyim.
    Ümrani de siyah kasklılara galiba ayrıcalık tanınıyor çünkü genel de siyah kask tercih edilmez görünürlüğü düşük seviyede olduğu için Fosforlu şeritlere sahip hatta direk fosforlu kasklar neden türedi acaba.Avukatlığı yös bitiren bir arkadaşım da okudu bulgaristandan gelip başka türlü burada öss ile kazanamazdı zaten siz nasıl avukat oldunuz insanlar ile iletişiminiz bu haldeyken orası malum burası türkiye

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Konuyu açmadan böyle bi manzara ile karşılaşçağımı tahmin etmistim. Kusura bakma ama çok kötü olmus. Mat boya demir parcalar üzerinde orjinal bi görüntü adına işe yarıyor, ama canlı ve cıvıl cıvıl olması gereken ( hem görsellik hem güvenlik ) kasklarda çok kötü duruyor , netekimde öyle durmuş.. Herseyin orjinalı makbuldur.. Yaz günesi altında bu kask canını çok sıkacaktır..

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açmadan böyle bi manzara ile karşılaşçağımı tahmin etmistim. Kusura bakma ama çok kötü olmus. Mat boya demir parcalar üzerinde orjinal bi görüntü adına işe yarıyor, ama canlı ve cıvıl cıvıl olması gereken ( hem görsellik hem güvenlik ) kasklarda çok kötü duruyor , netekimde öyle durmuş.. Herseyin orjinalı makbuldur.. Yaz günesi altında bu kask canını çok sıkacaktır..
    Usta demir tarafları boyalı olunca batıyor mu ? Arkadaş boyamış işte 10 numara olmuş. One öyle kırık rengi gibi beyaz beyaz mı taksaydı. Yaz güneşi altında kaskı takmaz olur biter.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Alıntı Interstellar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskın üzerine sıktığınız boyalar tiner bazlıdır. tinerin kaskta kılcak çatlaklar yaratarak köpüğe işlediği ve yapısını bozarak çalışabilirliğini düşürdüğü söylenir. söylenir derken kask üreten firmalara mesaj atın sorun, öyle "bir arkadaşımın arkadaşı söyledi" gibi bir durum değil. arkadaş büyük ihtimal bundan bahsediyor sayın avukat. işler kesat galiba, forumda millete dadanmışsınız. bu başlıkta tartışmaya dönmese güzel olur.
    Usta bulaşık süngeri mi bu emsin üstüne döktüğün şeyi. Sanki 300 le giderken kullancak kılcal damardan ne zarar gelir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin altındaki motor ile 150 den fazla basıp ölüme koşmanı taktir ediyorum ozaman bende dostum 150 den fazla basabiliyorsan.Üzerimde ki ekipmanlarım belli evet ama anlamayan cahil adamla bunun tartışmasına girmem venom montta yer alan korumaların standartlarını araştır artı mafsallı dizlik eldiven herşeyim tam.Profil fotom ile yargıladığını var sayarak oradaki kask artçı kaskı Ben nolan kullanıyorum çünkü artçım toplasan hafta da 1 kere biner oda evden kafeye avm ye gidene kadar biner.Senin gibi gereksiz adamlar ile dolu zaten bu forum.Yorumlar ile mahalle karısı ağazı klavye delikanlılığı yapmakla olmuyor.Bana diyene kadar al bir agv sen yolla ozaman babacansın ya hani sen çok biliyorsun ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Ümrani de siyah kasklılara galiba ayrıcalık tanınıyor çünkü genel de siyah kask tercih edilmez görünürlüğü düşük seviyede olduğu için Fosforlu şeritlere sahip hatta direk fosforlu kasklar neden türedi acaba.Avukatlığı yös bitiren bir arkadaşım da okudu bulgaristandan gelip başka türlü burada öss ile kazanamazdı zaten siz nasıl avukat oldunuz insanlar ile iletişiminiz bu haldeyken orası malum burası türkiye
    Arkana aldığın artçıyı adamdan saymıyorsun her halde. Onun kafası betondan ya tak uyduruk kaskı. Böyle bencillik olmaz ya. Kazada sen ölmesen yeter zaten artçı ne hali varsa görsün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:27 ----------

Yagtez kardeşim kask 10 numara olmuş. Bırak burdakilerin dediklerini yok boya demire gelince kotu oluyormus yok kılcak damar yaratıyormuş sana güzel mi güzel bas gaza git. Bu arada butce varsa 1000rr'a geç direkt boşver 125i bu kask şekil olur 1000 likte. Butce yoksa 600'lukte olur.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    [/COLOR]Yagtez kardeşim kask 10 numara olmuş. Bırak burdakilerin dediklerini yok boya demire gelince kotu oluyormus yok kılcak damar yaratıyormuş sana güzel mi güzel bas gaza git. Bu arada butce varsa 1000rr'a geç direkt boşver 125i bu kask şekil olur 1000 likte. Butce yoksa 600'lukte olur.[/QUOTE]

İleri derecede trolcülük dersi aldın sanırım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler