Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CBF 150 Cafe Racer

Motovento
    REKLAM ALANI
    philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Evet akü gelince kutuya yer bulamadık bir türlü. Kapak almak mı yoksa yapmak mı daha mantıklı olur sizce ? Çünkü beni düşündüren bir kısım da sanırım kapaklar ekseriyetle plastik oluyor ve kesip biçme, tutturma konusunda sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum. Ayrıca kapakları bir kenarından menteşeyle tutturup, diğer ucuna da bir saat kayışı takıp onunla tutturmayı planlıyorum.
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Koltugun bu hali daha iyi olmus eline saglik
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet akü gelince kutuya yer bulamadık bir türlü. Kapak almak mı yoksa yapmak mı daha mantıklı olur sizce ? Çünkü beni düşündüren bir kısım da sanırım kapaklar ekseriyetle plastik oluyor ve kesip biçme, tutturma konusunda sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum. Ayrıca kapakları bir kenarından menteşeyle tutturup, diğer ucuna da bir saat kayışı takıp onunla tutturmayı planlıyorum.
    Bence basit duz bir plastikten yap. Sonrada ustunu kaplayabilirsin. Tutturma konusunda soketli olabilir.

Kolay gelsin bambaşka bir motor gibi duruyor Yanlara delikli sac lardan kesip veya kestirip çerçeve kaynatılıp menteşe ile hoş bir kapak montajlanabilir diye düşünüyorum. örnek olarak;

YasinC bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler