Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

O bir BB o bir Scrambler :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim harika olmuş ama tel jantla düşününce( tubless mı kullaniyorsun bilmiyorum) vs direksiyona aynalara el atarsan... Bir de çay şöyle de içelim, özlemişim buraları
    Vaaayy yiğidom hoşgeldin.
    Özlettin kendini. Arayı çok açma. Yalova'ya gelirsen haber et, çaylar demli her daim senin için
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Lucas eline sağlık çok güzel olmuş. bir de para harcamaya karar verdiğinde telli jant bulabilirsen süper olur. ben cafe racerlara telli jantı çok yakıştırıyorum.

Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lucas eline sağlık çok güzel olmuş. bir de para harcamaya karar verdiğinde telli jant bulabilirsen süper olur. ben cafe racerlara telli jantı çok yakıştırıyorum.
    Kampana olunca telli jant hadisesinde seçenek fazla olmadığından uğraşmadım hiç. Belki ileride uydurabilirim birşeyler

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    erdem abi tel jant ve elcik koruma takarsan çok daha güzel olur

Motorun son hali cidden güzel olmuş...

Lakin anlatım tarzınızı çok daha beğendim...

Keyifli sürüşler dilerim...

Zevkle baştan sona okudumçok başarılı olmuş güle güle binin. Bence jantları siyaha boyasanız,taşıma demirini sökseniz ve arka çamurluktan o ek gibi duran parçayı çıkartsanız mükemmel olur

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şunun bi videosunu çekseydiniz, üzerindeyken pro fotoğraflar falan
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Bu arada ön çamurluk olayını halledebildiniz mi?
    Birde motorun diğer yönden de fotolarını yayınlayabilir misiniz? (2 tarafta da logo var mı merak ettim)
    İşin doğrusu boxer almayı düşünüyordum, motokaravan arkasında taşımak ve konakladığımız yerlerde 2 kişi gezebilmek için, lakin gene de içimde başka alternatiflere mi yönelsem derken sizin motorun son halinin tam da aradığım tarzda olduğunu gördüm, bw125 den boxer a dönüş yaptım, projenizi "çalıp" uygularsam umarım emeğinize saygısızlık etmiş olmam...

Alıntı taiga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ön çamurluk olayını halledebildiniz mi?
    Birde motorun diğer yönden de fotolarını yayınlayabilir misiniz? (2 tarafta da logo var mı merak ettim)
    İşin doğrusu boxer almayı düşünüyordum, motokaravan arkasında taşımak ve konakladığımız yerlerde 2 kişi gezebilmek için, lakin gene de içimde başka alternatiflere mi yönelsem derken sizin motorun son halinin tam da aradığım tarzda olduğunu gördüm, bw125 den boxer a dönüş yaptım, projenizi "çalıp" uygularsam umarım emeğinize saygısızlık etmiş olmam...
    İki tarafta da logo var tabiki Projenin çalınmasıyla ilgili bir sıkıntım yok, tıpa tıp aynısını yapsanız bile benden yana herhangi bir sorun yok. Bende başlamadan önce nette çok resim, proje inceledim, ama cidden bazı renkler, renk uyumları, bazı motorlara çok daha uyum sağlıyor. Kendi zevkime göre benim seçtiğim renk tercihleri bence güzel oldu.
    Örneğin jantları siyaha boyamam konusunda çok baskı var, ama eminim ki boyayınca şimdiki kadar güzel durmayacak.
    Bu arada çamurluk için birşey yapmadım henüz. Ama yapmam lazım, çünkü baştan aşağıya çamur oluyorum
    Motosiklet projenizle ilgili her türlü fikir alışverişinde bulunabilirim, sorun yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunun bi videosunu çekseydiniz, üzerindeyken pro fotoğraflar falan
    Etraf çamur, motor çamur, güzel bir temizleyip güzel bir havada yaparım sizin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı kerimt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevkle baştan sona okudumçok başarılı olmuş güle güle binin. Bence jantları siyaha boyasanız,taşıma demirini sökseniz ve arka çamurluktan o ek gibi duran parçayı çıkartsanız mükemmel olur
    Jantlar böyle iyi
    Taşıma demiri cidden lazım (Topcase değil ama uygun değişik bir tasarımı olan bir çanta uygulaması yapıcam)
    Arka çamurluk ve arka stop sinyal grubu tamamen elden geçicek ama ne zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdem abi tel jant ve elcik koruma takarsan çok daha güzel olur
    Hemşo, tel jant olayı çok karışık kampanada Elcik koruma da bu tarz motorlara pek gitmiyor ama düşünmedim değil, uyacak birşey bulabiliriz belki

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok güzel olmuş.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Merhaba ben bu konu üzerine foruma üyee oldum. sormak istediğim bir dünya konu var. Boxer a tel jant nerden bulabliriz, ön 18" arka 17" tel takmayı düşünüyorum. Gidon klipsli 2 parça cafe racer gidonlardan olacak. kampana sistemi tamamen değiştirmek istiyorum, Uygun güzel tutan disk fren sistemlerine örnek verebilir misiniz? Bu şekilde girişince aşırı para harcayacakmışşım gibi geliyor

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=o.faruk91;3819009]Merhaba ben bu konu üzerine foruma üyee oldum. sormak istediğim bir dünya konu var. Boxer a tel jant nerden bulabliriz, ön 18" arka 17" tel takmayı düşünüyorum. Gidon klipsli 2 parça cafe racer gidonlardan olacak. kampana sistemi tamamen değiştirmek istiyorum, Uygun güzel tutan disk fren sistemlerine örnek verebilir misiniz? Bu şekilde girişince aşırı para harcayacakmışşım gibi geliyor [/QUOT]

Uygun tel jant yok ama yaptıranlar var 600 Tl ye mâl olmuş.Disk frenin maliyeti çok olur.Birisi çıkma cbf 150 nin disk frenini takmıştı 200 e almıştı heralde.Onu da çıkma bulmak zor.0 desen baya pahalı olur.

merhaba;bu lastikler pulsara 200 ns uyar mı acaba*

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Ustam gayet guzel olmus ins bende bu tarz biseyi en takin zamamda yapmak icin can atiyorum zevkinide begendim ama koltugu kisaltmayi dusundum bakarken ellerine saglik gayet basarili olmus ne kdr maloyeti oldu sana onuda yazarmisin ?

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ikisi mi 600e geliyor jantların

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı o.faruk91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ikisi mi 600e geliyor jantların
    Evet öyle yaptırmış.Belki daha ucuza da yaptırılabilir.Yaptıran bu forumdan boxer kullanıcı bölümünde var fotoğrafları.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    süper olmuş üstadım..sanırım iki de yuvarlak aynısı olsa farla bütünlük sağlar..sade ve harika olmuş..

Merhaba,
    Çok güzel olmuş, lastiklerin performansı ne ölçüde acaba?
    Birde gidonla alakalı belki konuşulmuştur diye okudum ancak göremedim, nereden temin ettiniz, Naked tarzı duruyor, cross değil gibi ve YBR'min gidonunu aynı o şekilde bir gidon ile değiştirmek istiyorum. Linki varsa verebilirseniz sevinirim. İyi günlerde kullanın

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Çok güzel olmuş aynı göstergeden bende aldım ama nasıl bağlayacam bilmiyorum hangı renk nereye oluyor soketin net bir bi resmini koysan iyi olurdu.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    harika, bitane boxer alıp yapmalı böyle

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)