Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MR VULTURE CUSTOM PROJESİ. YARDIM!

Motovento
    REKLAM ALANI
    FakirCustom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibirya 250r namı diğer cıbır.
    Öncelikle merhaba ustadlar. forumu senelerdir takip etmeme,birçok bilgiden yararlanmama rağmen üyeliğime kısmet bugünmüş. çok uzatmadan konuya girmek istiyorum. benim 2011 sonu aldığım 150 mr vulturenin ekmeğini çoktan yedim. motor değiştiricek kadar bütçem yok daha doğrusu alacaksam bir demlik alıp 14-19 milyar arası birşey alırım. ama şuanlık o opsiyonum yok. öncelikle mr vulturenin silindir takımını üst kapağını vs değiştirerek 250cc ye çevirdim. dişlilerle oynadım ama rahatsız etmeyecek şekilde. 15i 16 38i 36 yaptım bıraktım. size sorum şu. arka maşayı nasıl uzatabilirim? eseri miktarda. arka maşayı sağlam bir şekilde uzatmayı başarabilirsem eğer artcı koltuğunu doğrayacağım. tek kişilik yapacağım. arka maşa konusu çok onemli çünkü eğer yapabilirsem,şayet çok tatlı birşey ortaya çıkacak. düz gidon,digital gösterge,far tasarımı tamamen bana ait olucak,boya vs değişicek. birde arka amortisörlerini iptal edip orta amortisör koyalablilriim duruma göre değişir tabi arka maşayı uzatabilirsem motorun kuyruğunu kaldırmayacağım ki istediğim tarzda bir motora çevirebileyim. tarzı artık nedir bilmiyorum ama wunderwaffe kadar olamasada çakmasınında çakmasını yapacağım wunderwaffeyi gözünüzde canlandırın,o tarz işte. yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Çıplak şase fotoğrafı atabilir misiniz

FakirCustom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibirya 250r namı diğer cıbır.
    Valla bende Yok hocam ciplak şase fotoğrafi ama internetten bulabilir miyim birbakayim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıplak şase fotoğrafı atabilir misiniz
    Buldum hocam telefondan paylasamiyorm ama link verebilirim bakabilirsiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

http://www.ikileryedekparca.com/grup...%20-%20VULTURE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)