Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA CG 125 KOLTUK VE YAKIT TANKI TAKMA YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.aliexpress.com/store/prod...282788404.html bu koltuğu ve http://tr.aliexpress.com/store/produ...283794915.html bu yakıt tankını her honda cg 125'e takabilir miyim?Takılmıyorsa hangi modeller olmalı?Ve de takarken motorun iskeletinde herhangi bir işlem kesme,kaynak,vs. yapmam gerekiyor mu yoksa sadece vidalama işlemleri yapılacak kadar kolay mı?Ayrıyetten fiyat olarak uygun mu acaba sitedekiler yoksa alternatif daha ucuza bulabileceğim yerler var mı?Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4. motor Honda
    selamlar,

koltuk fena sayılmaz ama yarı fiyatına koltuk kaplayan bir mobilyacıda vinnexten daha iyisini yaptırabilirsin,
    yakıt tankı içinde kendi tankını zımpara ve boya yaparsan yine daha iyisini daha uyguna yaptırabilirsin birde el yapımı olmuş olur bence çinden bunları almak gereksiz.

Öncelikle çok teşekkür ederim.Bu motosiklet konusunda yeniyim.Henüz motosikletim yok.2. el honda cg 125 alıp cafe racer yapmak istiyorum.Dedikleriniz mantıklı duruyor.Bu dediklerinizi İstanbul'da yaptırabileceğim bir yer var mı?Şu tarz bişey yapmak istiyorum aslında orjinalini değiştireceğim.Daha ince olacak.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    O linkini verdiğin deponun aynısından türkiyede bulabilirsin, sadece rengi farklı olur. Onun için de boyatırsın. O depo zaten Cg 125'in orjinal tasarım benzin deposu, boyası hariç özel bir şeyi yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler