Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CG motordan CAFERACER yapımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    değiştirmek istiyoruz ama işte paracıklar paracıklar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egekocasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crocodill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aynı motordan bir ay önce bende aldım piyasada pek fazla kullanıcısı yok şu ana kadar bir sorun yaşamadım ama lastikler sıkıntılı lastiğini değiştiren var mı
    Ben değiştiricem balon yaptı ve okadar dandikki cukura girip cıkınca sanki janta vuruyor gibi hissediyorum dublex ve iyi bi lastik bakıyorum ama henuz bulamadım bende
    Just Ride..

Motosikleti
    2017 Kuba Ege 100
    Selam, cok begendigim bu motorun siyah renk 150 ligini bir bayide sıfır olarak buldum.2400 e aldım. Hafta ici teslim alacagım. Benim aldıgım tel jantlı olanı. Motoru ytealim almadım henuz, paylaşım da bulunurum ilerleyen zamanlarda.

Uzun zamandır bu cafe racer olayına taktım. İlk motorum olucağı içinde yüksek cc li bir alet almayı düşünmüyordum. Mastiyi gördüm. Hem fiyatı acayip uygun, yedek parçası ucuz. Tam giriş motorsikleti diye düşündüm. Trafik sigortasını hesaplattığımda 1500 tl çıktığını duyunca bu sevdama ara verdim. Şimdilik arabaya devam. Aynı anda iki araç beni aşıyormuş. Neyse aşağıdaki fotoğrafı fotoşopta hazırlamıştım, birkaç değişiklikle Masti'en çok güzel bir caferacer olduğunu düşünüyorum. Belki yapmak isteyenlere fikir verir.

SAZMAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler