Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

125 KT Brat Style Projesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Çok başarılı ellerine saglik hocam. İmkanın varsa koltugu tekrar duz hale getirmeni tavsiye ederim.Brat style 'in ozelligi duz olmasıdır Gidonu T bir gidonla degistirirsen yada hic ugrasmadan vidaları gevsetip bas asagi alirsan daha guzel duracagi kanaatindeyim. Daha duz bir depo ve manifoldlara saracagin serit cam elyafı ile daha mükemmel gorunecegine eminim.Devamını bekliyoruz

Son olarak bir de aynalar. Elciklerin sonuna, topuz niyetine takilan aynalar var. Cafe racer projelerine cok uygun.Bir bak derim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    .....
    Benim en büyük şansım sanayide çalışıyor olmam oldu zaten. Her şeye kolay ulaştım kestim biçtim. Tequ gidon hariç dediklerinin hepsi aklımda öncelikle far ve gösterge panelini değiştireceğim sonrası yavaş yavaş gelecek. Ama tam dediğin değişiklikler.
    Tequ bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Daha önce cafe racer yapan biri olarak söyluyorum başarılı olmuş. Devir saatini ellemesen bile olur. Tek beğenmediğim gidon oldu. Cafe racer gibi yatık bi gidon tercih ederdim. Eline sağlık

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    böyle bol fotolu paylaşımlara bayılıyorum ellerinize sağlık...

Motosikleti
    .....
    Evet son hali. Gidonu ters çevirdim sürüş olarak da tarz olarak da hoşuma gitti. 90'ların fakir ama hızlı MZ cileri modunda bir gidon oldu Ve folyo denemeleri.

kordinaryus, leokaplann, _kaan_ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    folyo denemesi derken? altın sarısı şeritler mi hocam?

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Bence ters gidon mükemmel olmuş.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Elinize sağlık. Ben birtek seleyi beğenmedim. şu tarz olsa daha iyi durur sanki. veya kapitone desenli falan.

Bonus: resimdeki lastikler
    http://www.antiquetyres.com.au/18450-0

Motosikleti
    .....
    Beğenmenize sevindim. Evet şeritler ve kuru kafa kısımları folyo. Birkaç ufak ekleme daha yapmayı düşünyorum folyo ile. Koltuk konusunda bende çok memnun değilim daha güzel deri arıyorum ve siyah olacak bu sefer kahverengi istediğim gibi durmadı malesef. Lastik konusu aklımda ama daha çok kros lastikleri düşünüyorum ama şimdilik diğer eksikleri tamamlayacağım öncelikle.

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    oldukça başarılı çalışma

Dostum Merhaba

Motosikletini süper hale getirmişsin bana göre direksiyon gidonu öyle kalsın. Hep büyük ilgimi çeker bu tarz projeler
    Birkaç fikrim olucak sana tabi senin düşüncen uygulamak sana kalmış bir şey
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16402216/detay
    İlanda ki motosiklet gibi plakanı yan tarafa yap bence, Egzozu da o kumaş tarzı şeyle kapla ve imkanın varsa iri diş lastik tak tel jant pek hoş durmaz ama motosikletin tekrar söylüyorum mükemmel olmuş
    Şimdi bu özel motosikletin özel kaskıda olmalı Yine bir fikir;
    http://www.kaskcim.com/sprint-baller-
    Eline emeğine sağlık dostum
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Motosikleti
    .....
    Sağol dostum beğenmene sevindim. Plakayı yana almayı düşünüdm ama trafik sıkıntı çıkarıyor bazen, onlarla uğraşmamak için oldugu yerde bıraktım. Egzoza cam elyafı saracağım dediğin gibi bakınıyorum onada. Lastikler de yapılacaklar arasında. Kaskda tam dediğin gibi lakin şu modeli beğeniyorum

http://www.n11.com/nitro-x581-classic-acik-kask-turanoglu-motosiklet-P66298056

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Plakayı yana almayacaksan bile kucuk bir pp plaka bastır 20 tl ye. Ve rica ediyorum bukme Isıklarda dururken bile seri bi sekilde aragazı veren CGcilerden farkın olsun Gidon yakismis eline saglik.
    Sele konusuna gelince. Bir dosemeciye gotur, 2 deri arasına 4-5 mm bir sunger koysun ve paralel baklalar olusacak sekilde birbirine diksin. Boylece yukarıda ornek gosterilen sele gibi bir seleye sahip olursun. Devamını bekliyoruz
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

Motosikleti
    .....
    App plaka zor değil bende yaparım onu atölyede fakat trafikte sıkıntı çıkarsa beni benden alır Bükme olayına gelince de çamurlukla aynı eğimde gitmezse cok sırıtıyor koca bi plaka var. Döşeme işi aceleye geldi bir dahakine şekilli bir şeyler yapmayı düşünüyorum gerçek deriden falan bakalım Teşekkürler yorumlar için.

Alıntı fıratdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol dostum beğenmene sevindim. Plakayı yana almayı düşünüdm ama trafik sıkıntı çıkarıyor bazen, onlarla uğraşmamak için oldugu yerde bıraktım. Egzoza cam elyafı saracağım dediğin gibi bakınıyorum onada. Lastikler de yapılacaklar arasında. Kaskda tam dediğin gibi lakin şu modeli beğeniyorum

http://www.n11.com/nitro-x581-classic-acik-kask-turanoglu-motosiklet-P66298056
    gösterdiğin kask kesinlikle süper bence bunları uygularsan motosikletine tam bir cafe racer havası vermiş olucaksın he unutmadan binecek yoksa arkadaki ayaklıkları kaldırmayı unutma

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yan kapakları kendiniz mi yaptınız?

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Mondi bu tasarımla çıksa düşünemiyorum ) gerçekten emeğine sağlık. Tarzım değil ama gayet güzel
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    .....
    Teşekkürler arkadaşlar. Motora genelde iki kişi bineceğiz ayaklıklar kalacak ama onlara da farklı bir şeyler düşünüyorum. 'shooter1' evet kapakları şeklini çizip alüminyumdan kestirdim. Ekstra kapak yapıp arada bir değiştireceğim onuda güzel şekil bulursam.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Çok güzel olmuş motorun hemşerim )
    Bir gün oturup çay içmek isterim, bi kaç söyleyeceğim şeyler var egzozlar hakkında..

Motosikleti
    .....
    Saol hemşerim En kısa zamanda oturup birer çay içelim tabi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)