Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Başlıyorum 1971

Motovento
    REKLAM ALANI
    33R8704 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 250 kanuni zebra
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun elinize sağlık
    Babam Sağolsun diyelim sağolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    abicim mükemmel olmuş bravo! sesine bittim. tam bir klasik. bir de yolda giderken gopro vb. bir kamerayla çekebilir misin sürüşünü.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Tebrik ederim, Aslına sadık kalarak şahane bir iş çıkarmışsınız. Bir ara bi arkadaşımla iyice niyetlenip sonra fırsat bulamadığımız bir projeydi Jawa Classic . Özellikle çalıştırma videonuza bayıldım. Çat çat çata çat çat... Direk bi tebessüm geldi oturdu yüzüme. Maşallah diyelim nazar değmesin.

Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okuma yazmanız varsa eğer forum üyelerinin motosikleti toplamaya çalışan kişiye nasıl hadsizce '' o ne öyle!şurası çok çirkin,o koltuk hiç olmuşmu..!''gibi söylemlerde bulunduğunu farkedersiniz..bir daha söylüyorum açıp okuyun..orada motosikleti toplayan kişinin bir takdir karşısında bile defalarca ''üstadım bende çok anlamıyorum,ustalardan yardım alarak yapıyorum''dediğini göreceksiniz..hak yemeyin ve yalan söylemeyin herseyin bir adabı var..o kişi de gitmedi halen orada konusu, açıp bakarsanız bulursunuz..sizleri böyle işler yapan adamlar rahatsız ediyor farkında değilsiniz..

Sevgili DKN İSİMLİ KULLANICI BAKIN BU SİZİN YORUMUNUZ AYNEN PAYLAŞIYORUM..
    ''yeri güzelde boyu biraz uzun kalmış sayacın. stop hiç hoşuma gitmedi. eski kasa r6 nın stopları gibi olmalı''
    SİZİN ZATEN HOŞUNUZA GİTMESİ GEREKMİYOR BEN O MOTOSİKLETİ KENDİM İÇİN YAPIYORUM SİZİN İÇİN DEĞİL..ÜSLUBUNUZUN NE KADAR KÖTÜ OLDUĞUNU BURDAN GÖRÜN İŞTE..

BU DA İKİNCİ YORUMUNUZ HATANIZI ANLADIĞINIZI GÖSTERİYOR..ŞİMDİ NEYİN RÜZGARINI YAPIYOSUNUZ BİZE?AYNEN YAZIYORUM.

''o zaman eleştiriye kapalıdır desene arkadaş bizi niye yoruyosun. küstahlık ettiysek affola.''
    Sizin konuyu yukarıda yorum yapan arkadaşın konusunu okurken yaptığınız yorumdan bulmuştum. O konudaki arkadaşın her yorum yapana ayar veren tavrı antipatik gelmişti. Şimdi sizin konuda adı geçmiş maşallah gelip burada da azarı yapıştırmış

Bu tip başlıklar çok değerli. Okurken dalıp gidiyor insan. Tekrar teşekkürler.
    Gökhan YAŞDAL

Miy33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Sevilen Jawa ritmi. Rin tin tin tin

Hayırlı olsun, ellerinize sağlık. Bir efsaneyi küllerinden bir araya getirmişsiniz.
    Umarım ileride zamanımız ve imkanımız olur, bende aynısının beyazını yapmak istiyorum
    33R8704 bunu beğendi.

güzel konu elinize sağlık
    33R8704 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)