Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bajaj pulsar 200ns de egsoz hasreti bitdi.

Motovento
    REKLAM ALANI

epeydir merakla sorulan ustam hiç bajaja egsoz oldumu nasıl oldu,perfo,ses biçim nasıl oldu diye.nihayet İzmir,den bir genç pulsarcı çıkdı abi benim motora ses ve tasarım yapalım.pazar olmasına rağmen bir günümüzü aldı ama değdi.tabi takdir sizlerin.yıkıcı olmadıkdan sonra yapıcı eleştirilere her daim açığım.. boğaz borusu kesme işlemi olmadı.manuel sök taklı.şehir içi sessiz,şehir dışında sesli(slencerkiller özellikli.)ayrıca tek silindirde sıkıntı olan patlama ve patırdama şikayetleri yok edildi
    dockerengin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Tornado200
    Güzel bi çalisma olmuş gibi
    keske birde video koyup sesini duysaydik hocam

şu patlama olayindan bende sikayetciyim onu nasil hallederiz

videoları you tubeye atıyorum .bu gün akşam üstü buraya eklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

pulsarda ses diyenlere gelsin.eveli .

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    güzel olmuş
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Elinize sağlık ama keşke kaliteli bie egzoz takılsaydı en azından tiger mesela.

ben onu kendi elcağızımla yaptım.el emeği.üstelik patırdı ve patlama yapmıyor.amerikan süpertrrap sistem.;)
    kara_kule, ayzek ve DraggerSups bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun sesi hoşuma gitmedi tabi zevkler tartışılmaz eğer gsr600 motorum olursa ilk olarak senin yanına gelmek olacak

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    halil ustanın işine saygısına laf etmem ama 4 silindir harici özellikle sırala 4 olmazsa egsoz işi olmuyor
    ayzek bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

düşük cc ve tek ve çift silindirde piston ve vurgu olayından bu kadar oluyor.4 silindire 2 tane düz boru dahi koysan ayı yavrusu gibi uğulduyor.merifet bunları patlama ve patırdama yaptırmadan ses alabilmek.pes etmek yok.devam.
    DraggerSups bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Afferin çakma egzozla, enjeksiyonlu motorun hava,yakıt,tahliye ayarlarını bozun ses çıkacak diye problemli çok yakan motosiklet sahibi olun. sanki tek silindirden ne sesi bekleniyorsa artık?
    satarkende söylersin satacağın adama ben sanayi işi çakma egzoz taktım, motorum sağlıksız ama sesi canavar gibi ciğerli falan diye

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    çok güzel olmuş tebrik ederim maliyet ne kadar acaba.. YBR250 ye göre komple boğazdan itibaren yeni bi eksoz yapabilirmisiniz.Yalnız boş eksoz istiyorum
    Çapır vari bi sesi olsun

tek silindir tork yüksek motorda bombş egsoz olursa 2 sıkıntı olur.1.sıkıntı krom egsozlar boş ve savunmasız olursa yakın zamanda sararma ve kararma yapar.2.sıkıntı ise bomboş egsoz büyük oranda sıkışma yapmadığı için yakıt çoğalması ve güç kaybı yaşatır.ayrıntılı görüşmeler için sizi avcrom egsozcuhalil.facebook,a beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

egsoz çakma değil dostum içinde mevcut sıkışma sistemi ve gereken ayarlar yapıldı ve ivme kazandı.ben motor sahibi değilim işi yapan ustayım.motorun herhangi bir yerindede bozulma olmadı müsteri olun.bu işleri yaparken 78den beridir süre gelen güven,tecrübe ve kaliteyle iş yapıyoruz.mobil gezici esnaf değiliz.marka üzerine google amcama bir taratma ve aratma yaparsanız sanırım bazı önyargı ve bulanık bakışınızda olumlu bir hava sanırım olur.ayrıca şunu söyleyelim işimiz icabı yerli ve yabancı düşük veya yüksek cc tüm motorların egsoz iç sistemleri tarafımızdan açılıp incelenip ondan sonra gereken revizyon,bakım ve değişim hizmetleri yapılır.insanlar düşük cc,tek ve çift silindirde 4 silindirli yüksek cc lerde olan sesi alamayacağını biliyor ama meşhur kelamdır ALTINDAKİ EŞEK BAŞKASININ ATINDAN DAHA İYİYDİR.EN AZINDAN ALTINDAKİ EŞEKDİR.SAYGILARIMLA.AVCROM EGSOZCU HALİL.buda bazı haberlerimiz.ayrıca tv ve basın haberelrimizde mevcutdur.Yaptığı orijinal ve ekonomik motosiklet ve otomobil eksozları ile Türkiye’nin birçok bölge ve ilinden sipariş alan Tireli eksoz ustası Halil Avcu (44), eksoz üretimi yapan dünya çapında markaların ürünleri ile boy ölçüşecek ürünleri ürettiğini ve çok daha ekonomik şekilde sattığını ifade etti.

Kamuran KIZILBOĞA / Büyük Tire Gazetesi

Ödemiş ve Tire küçük sanayi sitelerinde 35 yıldır otomobil ve motosiklet eksoz tamiratı ve üretimi işi ile uğraşan Tireli eksozcu Halil Avcu (44), ürettiği orijinal eksozları Türkiye’nin dört bir yanına satıyor. İnternet ortamında ün yapan, ‘facebook’ ve ‘sahibinden.com’ siteleri aracılığıyla otomobil veya motosikletine eksoz almak isteyen, farklı bir eksoz modeli arayan insanların kısa sürede tanıdığı bir isim olan Avcu; Van’dan Afyon’a, Kıbrıs’tan Samsun’a her yerden müşterisi olan bir esnaf halini aldı. İnternet ve telefon aracılığı ile Tireli Halil ustayı bulan, özellikle havalı eksoza sahip motosiklet meraklısı gençler başta olmak üzere, eksoz taleplileri Avcu’ya araçlarının fotoğrafını göndererek ve istedikleri eksoz modelini tarif ederek siparişlerini veriyor. Nadir de olsa kimi zaman da motosikletlerini bir kamyonete atarak Tire’nin yolunu tutuyor ve Halil ustanın yanında soluğu alıyorlar. Halil ustayla da tanışma fırsatı buluna havalı eksoz meraklısı, otomobil veya motosiklet sahibi gençler, Halil ustanın en güzel dünya markalarının modellerine taş çıkartacak eksozlarını araçlarına takarak emellerine ulaşmış oluyor.
    tinerci bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı avcrom egsoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek silindir tork yüksek motorda bombş egsoz olursa 2 sıkıntı olur.1.sıkıntı krom egsozlar boş ve savunmasız olursa yakın zamanda sararma ve kararma yapar.2.sıkıntı ise bomboş egsoz büyük oranda sıkışma yapmadığı için yakıt çoğalması ve güç kaybı yaşatır.ayrıntılı görüşmeler için sizi avcrom egsozcuhalil.facebook,a beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

egsoz çakma değil dostum içinde mevcut sıkışma sistemi ve gereken ayarlar yapıldı ve ivme kazandı.ben motor sahibi değilim işi yapan ustayım.motorun herhangi bir yerindede bozulma olmadı müsteri olun.bu işleri yaparken 78den beridir süre gelen güven,tecrübe ve kaliteyle iş yapıyoruz.mobil gezici esnaf değiliz.marka üzerine google amcama bir taratma ve aratma yaparsanız sanırım bazı önyargı ve bulanık bakışınızda olumlu bir hava sanırım olur.ayrıca şunu söyleyelim işimiz icabı yerli ve yabancı düşük veya yüksek cc tüm motorların egsoz iç sistemleri tarafımızdan açılıp incelenip ondan sonra gereken revizyon,bakım ve değişim hizmetleri yapılır.insanlar düşük cc,tek ve çift silindirde 4 silindirli yüksek cc lerde olan sesi alamayacağını biliyor ama meşhur kelamdır ALTINDAKİ EŞEK BAŞKASININ ATINDAN DAHA İYİYDİR.EN AZINDAN ALTINDAKİ EŞEKDİR.SAYGILARIMLA.AVCROM EGSOZCU HALİL.https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...3a&oe=5488CD68buda bazı haberlerimiz.ayrıca tv ve basın haberelrimizde mevcutdur.Yaptığı orijinal ve ekonomik motosiklet ve otomobil eksozları ile Türkiye’nin birçok bölge ve ilinden sipariş alan Tireli eksoz ustası Halil Avcu (44), eksoz üretimi yapan dünya çapında markaların ürünleri ile boy ölçüşecek ürünleri ürettiğini ve çok daha ekonomik şekilde sattığını ifade etti.

Kamuran KIZILBOĞA / Büyük Tire Gazetesi

Ödemiş ve Tire küçük sanayi sitelerinde 35 yıldır otomobil ve motosiklet eksoz tamiratı ve üretimi işi ile uğraşan Tireli eksozcu Halil Avcu (44), ürettiği orijinal eksozları Türkiye’nin dört bir yanına satıyor. İnternet ortamında ün yapan, ‘facebook’ ve ‘sahibinden.com’ siteleri aracılığıyla otomobil veya motosikletine eksoz almak isteyen, farklı bir eksoz modeli arayan insanların kısa sürede tanıdığı bir isim olan Avcu; Van’dan Afyon’a, Kıbrıs’tan Samsun’a her yerden müşterisi olan bir esnaf halini aldı. İnternet ve telefon aracılığı ile Tireli Halil ustayı bulan, özellikle havalı eksoza sahip motosiklet meraklısı gençler başta olmak üzere, eksoz taleplileri Avcu’ya araçlarının fotoğrafını göndererek ve istedikleri eksoz modelini tarif ederek siparişlerini veriyor. Nadir de olsa kimi zaman da motosikletlerini bir kamyonete atarak Tire’nin yolunu tutuyor ve Halil ustanın yanında soluğu alıyorlar. Halil ustayla da tanışma fırsatı buluna havalı eksoz meraklısı, otomobil veya motosiklet sahibi gençler, Halil ustanın en güzel dünya markalarının modellerine taş çıkartacak eksozlarını araçlarına takarak emellerine ulaşmış oluyor.https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...3a&oe=5488CD68
    halil ustanın kimseye kendini ispatlaması gerekmiyor bence yaptığı işler belli zaten
    RAMİREZ, tinerci ve ayzek bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Halil ustanın egsozu ile dün ilginç ve güzel bir tesadüf ile tanıştım şöyleki arkadaşım kendi cbr ına trioval üçgen egsoz aldı bir süre kullandı ve performansta düşüş yapıyor diyerek orjinal egsozunu taktırdı bende kıyıda köşede duracağına takayım benim pulsara diye düşünürken izin günümüde fırsat bilip montaj için egsozcu yolunu tuttum egsoz kelepçesi kayıp bulamadık egsozcuda bir şekilde hallederiz diyerekten düştük yola şöyle takalım olmadı böyle takalım derken mt09 lu bi babacan abi geldi biraz sohbet ettik derken kelepçe işini çözemedik bu abimiz ben söktürücem benimkinden alın dedi sonra daha biz olur demeden ya o eksozu takacağına al bunu tak dedi bizde olur dedik sonrasında abi ücret falan birşey istiyormusun diye sorduk babacan abimiz yok ya ne ücreti bi hayır duanı alırım dedi bizde allah razı olsun dedik ve mt09 dan çıkan avcrom egsozun montajını yaptık neye niyet neye kısmet hesabı oldu iyikide olmuz pulsar 200 ns için yapılmamıştır belki bu egsoz ama pulsarda bu zamana kadar aldığım en tatlı en tok en güzel sesi duydum herşey ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sanki sürüşümde güç kaybı vs hiç bir sorunda yaratmadı motor gayet rahat vakti zamanında egsoz arayışındayken avcrom ne ya gibi bir algım vardı ön yargı daha önce hiç görmemiltim bile ama ustanın çok büyük emeği var ne çatırdama ne patırdama rolanti sesi güzel gaz verdiğindeki ses güzel gazı kesip kompresöre aldığında patırdaman verdiği ses mükemmel ötesi pulsara cuk diye oturdu sanki egsoz burdan halil ustama emeği için çok teşekkür ederim özellikle bu ustaya karşı içimde ön yargılı davrandığım için özürdilerim her ne kadar para vermesemde bedavayada gelmiş olsa ortada ciddi bir emek ve işçilik var ellerine sağlık ustam bu egsozda susturucu yok buna yapılabiliyormu birde alttan montajı yaptık komple olmamasına rağmen gene çok iyi ses verdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayatımda duyduğum en güzel egzoz sesi

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Halil Ustanın ismini çok duydum ve müşterilerinin hepsi gerçekten çok ama çok memnun.
    Sanayi işi egzos diyip geçmek emeğe ve kaliteye saygısızlıktır.

Egzos üretimi konusunda ince ince ölçüp biçen, her noktasını inceleyen, fiziksel-bilimsel şekilde her yönünü araştıran bilgi ve donanım olarak tam yetkin olmuş, yılların deneyimiyle•üretimiyle markalaşmış saygıdeğer bir abimizdir.
    DraggerSups ve ayzek bunu beğendiler.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu tek silindir küçük cc motorlara açık egzos takıp milletin kafasını şişirmeyin kardeşim ya.
    küçük ccye binlerce euroluk full sistem akrapovic taksan bile en fazla 0.4hp falan kazanıyorsun. bide sanayi tipi egzosla performans vadedip milleti bu böğüren egzoslara alıştırmayın.
    viper17 bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu tek silindir küçük cc motorlara açık egzos takıp milletin kafasını şişirmeyin kardeşim ya.
    küçük ccye binlerce euroluk full sistem akrapovic taksan bile en fazla 0.4hp falan kazanıyorsun. bide sanayi tipi egzosla performans vadedip milleti bu böğüren egzoslara alıştırmayın.
    şimdi öncelikle aşırı bağırtıya bende karşıyım öncelikle bunu belirtmek isterim şimdi bu duyduğun ses mt09 dan çıkan sesin 10 da 1 i bile değildir bu şekilde şehirler arası yolda şehir içinde ise susturucusu yoktu ama en kısa sürede temin edip yada yaptırıcam o şekilde şehir içinde kullanıcam büyük cc olunca herşey mübah oluyorda küçük cc olunca apaçimi oluyor millet o buyuk cc den çıkan sesin yanında sinek vızıltısı kalır anca bu ve ayrıca sanayi tipi dediğin egsoz da baya bir emek var yoksa adam kalkıp mt09 u na böyle egsoz takmazdı

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben de Pulsar'a egzoz takmayı düşünüyodum bi ara, ama motor üzerinde Ar-ge planlarım olduğu için şimdilik erteledim, orjinalliğini bozmamak lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)