Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache RTR soft modifiye (Bol Resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmuş güle güle kullan lakin ben jantların beyaza boyanmasını beyenemdim siyah daha güzel dururdu diye düşünüyorum
    orjinal jant rengi zaten siyahtı. ben zevkime göre beyazı tercih ettim. teşekkür ederim yorum için..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel çalışma olmuş.
    aslında ne kadar tarzım olmasa da, insanın kendi motsikletini, istediği gibi yapması ve emek vermesi, kısacası motosikeltine değer vermesi hakikatten güzel birşey
    bende bu kış, motosikeltim garajda yatarken birşeyler düşünüyorum hayırlısı artık
    teşekkür ederim.. dediğin gibi insan kendi elleriye motoruna emek verince motor daha keyifli hale geliyor. sanada projende başarılar
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    elinize sağlık...ben göyle gönül işi şeylere bayılıyorum...sen yakıştırdıysan tamamdır...
    sbr bunu beğendi.

salvador_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 2012
    Hayırlı olsun çok çarpıcı olmuş. Lastikleri soracaktım bende aynısından taktım. Üstünde tubetype yazıyodu ben dublex olarak taktım. Servisteki usta bunlar janttan atarsa çok kötü olur dedi. İçime bi kurt düşürdü. Sende böyle bişey oldumu. Hepimize kazasız sürüşler

Titreşimden rahatsız mısınız? Bende tvs düşünüyorum titreşimden dolayı kafamı karıştırıyor, en aza indirmek için ne yapmak lazım acaba? Motor güzel olmuş bu arada..
    sbr bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı salvador_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok çarpıcı olmuş. Lastikleri soracaktım bende aynısından taktım. Üstünde tubetype yazıyodu ben dublex olarak taktım. Servisteki usta bunlar janttan atarsa çok kötü olur dedi. İçime bi kurt düşürdü. Sende böyle bişey oldumu. Hepimize kazasız sürüşler
    Aynı lastikleri bende taktırdım tubeless , iç lastik yok ve 7-8 aydır kullanıyorum bir sorun olmadı.Bu arada motorun modifiyeleri güzel olmuş ancak şu yeni çıkan yamaha mt09 gibi cantları koyu mavi boyatsaydın çok daha sexi olurdu beyaz daha çok motor komple beyaz olsaydı yakışırdı sanki.
    sbr bunu beğendi.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    güzel olmuş fakat bi video yok mu ya video istyoğğhhhhhhh

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı salvador_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. bende tubeless olarak taktım. ustam yanak genişliğinin tubelesse uygun olduğunu söyledi.çok sert bir çukura düşmezsen birşey olacağını sanmıyorum. şu ana kadar bi problem çıkmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşimden rahatsız mısınız? Bende tvs düşünüyorum titreşimden dolayı kafamı karıştırıyor, en aza indirmek için ne yapmak lazım acaba? Motor güzel olmuş bu arada..
    ben kesinlikle titreşimden rahatsız değilim..TVSyi çok severim ama kötüye kötüdür de derim. ama şunu unutma her apache aynı titremiyor.. zangır zangır titreyen apachelerde var. titreşimi az hissettiren apachelerde var. motor yağı,subap ayarı,motor ve şase bağlantı cıvatalarının sıkılığı titreşime en çok etki edenler arasında bilgin olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı lastikleri bende taktırdım tubeless , iç lastik yok ve 7-8 aydır kullanıyorum bir sorun olmadı.Bu arada motorun modifiyeleri güzel olmuş ancak şu yeni çıkan yamaha mt09 gibi cantları koyu mavi boyatsaydın çok daha sexi olurdu beyaz daha çok motor komple beyaz olsaydı yakışırdı sanki.
    abi onuda sen dene sende görelim teşekkür ederim bu arada.
    TRANSALP XL700

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    güzel yeni değişiklikler yeni fotoğraflar bekliyoruz

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Hocam bende bir kaç soru sorsam
    Lastiklerin ve egzoz un fiyatını öğrebenilirmiyim?
    bende bi set kalitei lastik düşünüyorumda.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Lastiklerin ve egzoz un fiyatını öğrebenlirmiyim?
    egzoz için komple orjınal apache egzozu aldım tadılatı onun üstünde yaptık. susturucuya 85 lira verdim. cıkma egzozu 50 liraya aldım. egzoz işçiliğide 50 lira verdim. metzeler me22 lastik takımı için 300tl civarı bi para verdim. (ön: 3.00 17 Arka 3.25 18)

Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz için komple orjınal apache egzozu aldım tadılatı onun üstünde yaptık. susturucuya 85 lira verdim. cıkma egzozu 50 liraya aldım. egzoz işçiliğide 50 lira verdim. metzeler me22 lastik takımı için 300tl civarı bi para verdim. (ön: 3.00 17 Arka 3.25 18)
    Anladım. Lastikler umduğum bi fiyat çıktı.
    Cevabınız için teşekkür ederim. Düşüneceğim bende birşeyler artık.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Lastiklerin ve egzoz un fiyatını öğrebenlirmiyim?

lastiklerden çok memnunum. arkaya 3.00 18 takarsan fiyat biraz daha düşer. ama biraz daha ince olur.

Motosikleti
    ARMadillo

lastiklerden çok memnunum. arkaya 3.00 18 takarsan fiyat biraz daha düşer. ama biraz daha ince olur.
    Aslında benim aklımda, üçlü çanta set, ön siperliği büyütmek ve elcik korumalar var.
    Ama para yok
    sbr bunu beğendi.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Gerçekten çok hoş olmuş motorun .Sanırım gezi videolarında görmüştüm bu motoru, Allah (c.c) hayırlısıyla binmeyi nasib etsin..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok hoş olmuş motorun .Sanırım gezi videolarında görmüştüm bu motoru, Allah (c.c) hayırlısıyla binmeyi nasib etsin..
    teşekkür ederim. daha iyileri senin olsun..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    teşekkür ederim. daha iyileri senin olsun..
    motor güzel sabri güzel fikirleri güzel daha ne olsun.... sırf bizimkinden daha güzel diye yolda görünce üstüne kıracam minibüsü....

eğer kötü düşücelerim den kurtulmak istiyorsan beni ilk gördüğün yerde bir bardak çay ısmarla..
    sbr bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Apaçi olmadan da commuter modlanabiliyormuş arkadaşın yaptığı gibi Ben beğendim ciddi emek ve para harcanmış fakat sahibini mutlu ediyorsa hiç önemi yok.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor güzel sabri güzel fikirleri güzel daha ne olsun.... sırf bizimkinden daha güzel diye yolda görünce üstüne kıracam minibüsü....

eğer kötü düşücelerim den kurtulmak istiyorsan beni ilk gördüğün yerde bir bardak çay ısmarla..
    eyvallah ramçoooo sen iste ben sana demlik demlik çay ısmarlayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apaçi olmadan da commuter modlanabiliyormuş arkadaşın yaptığı gibi Ben beğendim ciddi emek ve para harcanmış fakat sahibini mutlu ediyorsa hiç önemi yok.
    teşekkür ederim. apaçi olmadan bir Apache yapabildiysek ne mutlu bize

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    eyvallah ramçoooo sen iste ben sana demlik demlik çay ısmarlayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

teşekkür ederim. apaçi olmadan bir Apache yapabildiysek ne mutlu bize
    eyvallah gardaşım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    sağlam geldi arkadaş teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)