Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Power ledler iş görürmü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Merhaba bu ilandaki ledlerden iki tane böyle led alsam iş görürmü ön çamurluğa montalasak yada başka biyere yoksa faydası olmazmı aküyü bitirir mi? 12v 6ah akü var motorum mondial 125zn

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-yapi-malzemeleri-3-x-1-watt-power-led-spot-220-volt-e27-duy-1.kalite-ambalajinda-127763894/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    valla birader benim sisleri 5*3watt power ledden yaptım bayaa iyi ışık veriyo baya göz alıyo dik bakarsan ama çok ısınıyo haliyle senin konjektör ne kadar besler bilemem o yüzden kaldırır kaldırmaz bişi diyemiicem..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bu ampul 220v ile çalışıyor. motorda çalışmaz. 12v ile çalışanlarına bakmalısın.
    cenkito bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    çok güzel iş görüyor. 12v olanları Karaköy Perşembe pazarının karşısında ledcilerin olduğu pasajda var. aynı ledleri 3 ayrı motorda kullandık çok memnun kaldım. Kesinlikle öneririm. Bu arada basit bir sinyal ampülü 5-7 watt. Bu power ledlerin tanesi 1 watt. 3 lü olan 3 watt X2 =6 watt takımı bile 1 stop lambası ile aynı enerjiyi çekiyor. Akü ile ilgili sıkıntı çıkarmaz.
    Kaangngr bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    8x3 watt 15 derecelik lenslerle kullanıyorum.karşı şerittekine bile burdayım diyorsun.ancak zifiri karanlık dışında aydınlatma abartılacak kadar etki etmiyor.sarı renk kullanırsan daha iyi aydınlatır.
    satoyama ve Kaangngr bunu beğendiler.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8x3 watt 15 derecelik lenslerle kullanıyorum.karşı şerittekine bile burdayım diyorsun.ancak zifiri karanlık dışında aydınlatma abartılacak kadar etki etmiyor.sarı renk kullanırsan daha iyi aydınlatır.
    bende scarabeonun aynalarının altına gün ışığı renkte yanan 2 adet nikelajlı led düşünüyorum.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar bugün karaköye gidip araştırayım en iyisi. Peki 6x2 yani 2li 6 ledli toplam 12 led aküyü etkilermi acaba 12watt yapıyor heralde gündüzleri açmam zaten akşamları açarım etkisi olmassa 6lı yaparım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)