Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çakar lamba montajı yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    eLated.* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Arkadaşlar aşağıda bulunan çakar lambaları motosiklete takmak için aldım
    Bkz:
    Fakat açtığımda siyah kutudan 3 tane kablo çıkıyordu 1 siyah 2 kırmızı kırmızılardan biri uzun diğeri siyahla aynı uzunlukta bunu evde denemek için ne yapmalıyım çalıştığını görebilmek için birde motosikletime nasıl bağlarım? teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    9 volt ile deneyebilirsin. Siyah kablo toprak onu eksi kutba bağla. Kırmızılar ise + kutba bağlayacağın kablolar. Yalnız iki kırmızı var demişsin her birini ayrı ayrı dene. Muhtemelen farklı fonksiyonları vardır. Mesela bir kırmızı kabloda yanıp sönme varken, diğer kırmızıda çakar şeklinde yanma oluyordur. Bunu ikili anahtarla farklı strobe özelliğini seçmek için yapıyorlar.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Doğrucu Davutlar çıkacaktır.. Çakar hakkında yorum yapacaktır.. Yapmayın arkadaşlar.. Adamın sorduğu soruya cevap vermek isteyen versin , cevap vermek istemeyenler dükkanın önünden çekilsin

hele bi tanıtsaydın kendini, nesin ne değilsin.. bu soru için mi üye oldun yoksa motor tutkunu paylaşmak için mi

eLated.* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Aslında gerçeği söylemek gerekirse yaşım mayısta 14 olucak didim'de yaşıyorum orda babamla beraber sürüyoruz ayrı motorlarımız var ben yuki yk250-4 kullanıyorum babamdada keeway cruiser var chopper dan önce yaklaşık 2bin km yamaha cygnus 125 kullandım oda bizimdi kendi motoruma takacağım bunları motor tutkunuyum yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

birde şimdi denedim 9v adaptör ile herhangi bir tepki yok başka ne yapabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Birileri Varmı (Flood İçin Özür Dilerim)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Evet arkadaşlar çakarları çalıştırdım bunun için evde bulduğum 12 Volt 500mA lik adaptörü kullandım siyah kabloyu "-" kutubuna diğer 2 kırmızı kablolardan birinide "+" kutbuna bağladım 2 tane kırmızı kablo olmasının nedeni farklı modlar olmasıymış birinde 2si aynı anda yanıp sönüyor diğerinde teker teker yanıp sönüyorlar Yardımlarınız için teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)