Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Toplama Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    furko2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Arkadaşlar fabrika yapımı motosikletler beni kesmiyor artık kendi motorumu yapmak istiyorum ve dağ bakır gezmek istiyorum.bulabilirsem misnk yada jawa bulamazsam moped toplamak istiyorum.300 tl ye bi jawa buldum.motor çalışır durumda.boyası,motorun önü,sinyaller,ibre,elcikler,elcikler hepsi ne kadar tutar.tahminimce 4 li sinyal 17 tl+25 lira ön far+58 tl göstegeler+9 tl elcikler+13 tl aynalar toplam 122 tl yapıyor.300 tl de motor 422 tl.boya için 5 er liradan iki sprey 10 tl bide 15 tl kaliteli bi cila 25 tl ve toplam 457 yuvarlak hesap 460 tl.minsk motor çok yapar diyorlar doğrumu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    bence elin değimişken şaseyede bi ayar çek tam olsun
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı serkan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence elin değimişken şaseyede bi ayar çek tam olsun
    o zor iş :D şase kırılırsa kırılsın şans meselesi

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    evet gençler yorumlarınızı bekliyorum

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ilk defa kafa dengi birini gordum su forumdan =) oncelıkle merhaba bende severim toplama cıkarmayı
    300 tlye motor alırsanız boyası cartı curtu 500 en fazla 600 e mal olur tahmınımce soledıgınız motor hakkında bılgım yok ama toplamada sıkıntı yasarsanız yardımcı olabılırım siz motoru alın rialli.com da istanbulda 50 tl olan sey 30 tl ye alıyorum motor parcası olarak oradan alısverıs yolyla parcanızı alın masrafınız duser ( hicbir baglantım yok )
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa kafa dengi birini gordum su forumdan =) oncelıkle merhaba bende severim toplama cıkarmayı
    300 tlye motor alırsanız boyası cartı curtu 500 en fazla 600 e mal olur tahmınımce soledıgınız motor hakkında bılgım yok ama toplamada sıkıntı yasarsanız yardımcı olabılırım siz motoru alın rialli.com da istanbulda 50 tl olan sey 30 tl ye alıyorum motor parcası olarak oradan alısverıs yolyla parcanızı alın masrafınız duser ( hicbir baglantım yok )
    bende ilk defa kafa dengim birini gördüm.300 tl ye jawa,mz,minsk filan bulabilsem olurda ama zor iş araştırıyorum.ben parçalarımı zaten hep rialliden alırım.motorumu satılığa çıkardım.o satılınca toplamaya başlayacağım.ama 250-300 e bişey bulursam satılmadanda başlarım toplamaya.zorlandığım bi konu olursa senden yardım isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ilk defa kafa dengim birini gördüm.300 tl ye jawa,mz,minsk filan bulabilsem olurda ama zor iş araştırıyorum.ben parçalarımı zaten hep rialliden alırım.motorumu satılığa çıkardım.o satılınca toplamaya başlayacağım.ama 250-300 e bişey bulursam satılmadanda başlarım toplamaya.zorlandığım bi konu olursa senden yardım isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

kusura bakmayın 2 kere yazmışım

Motosikleti
    minsk,puch maxi ,hero puch
    arkadaşlar minsk jawadan az yakar öyle sanıldığı gibi parçasıda az değildir her yerde illaki bi parçası bulunur çok kaliteli bi motordur bizde var 2 kişi bana mısın demiyo üstelik çukurda filan yavaşlamanız gerekmez (tarla yollarında çok denedim) bizdeki eski kasa yenileri fazla hoşuma gitmiyor parça konusunda size yardımcı olabilirim konya da var parçası abartmıyorum

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    furkancım belliki senle tanışma zamanımız gelmiş artık

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-hikayesi.html

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Evdeki hesap her zaman çarşıya uymaz.
    irfan abi senin atölyede çok tertibli imiş. Bize de böyle bir yer nasip olur inşallah.
    piyanist_irf bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evdeki hesap her zaman çarşıya uymaz.
    irfan abi senin atölyede çok tertibli imiş. Bize de böyle bir yer nasip olur inşallah.

insallah tolgacim bu arada tekrar elden gecirdim atolyeyi ne kadar olu nokta varsa degerlendirme yoluna gittim atilacak bir suru hurda var ama kiyamiyorum bir gun lqzim olur diye

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Çok kötü bir huy, Bende yıllar önce pejo105 ait amasitörler duruyor. Sıfır olarak takarım diye almıştım. Aradan 13 sene geçti hala duruyor.
    Parça Parça ihtiyacı olanlara veriyorum. Bitiremedim gitti. Kenarda dursun kullanırız dediğimiz her şey, o kenarda çürüyor.
    Doğal gaza geçtim. Bende kömürlüğü tamirhaneye çevirmek istiyorum. Gereksiz şeylerden arındırdıktan sonra güzel bir şeyler ortaya çıkacaktır.
    Çooookkk Coming Soon diyeyim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    valla ben bitane mondiali kendi kafama göre topladım çok değişik bişey oldu ama resim koymayı bilmiyorum
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben bitane mondiali kendi kafama göre topladım çok değişik bişey oldu ama resim koymayı bilmiyorum

çık çık çık çık bir mt üyesine hiç yakışmayan şeyler söylüyorsun ne demek resim yüklemeyi bilmiyorum
    Tolga Can bunu beğendi.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çık çık çık çık bir mt üyesine hiç yakışmayan şeyler söylüyorsun ne demek resim yüklemeyi bilmiyorum
    valla bilmiyom abi bu arada seni facede aradım bulamadım yokmusun sen facede??
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bilmiyom abi bu arada seni facede aradım bulamadım yokmusun sen facede??
    valla varım ama yokum gibin bir şey pek takılmam ama irfan karaman diye aradığında 20 kişi kadar çıkıyor ben bile kendimi bulamıyorum bazan

feyste ne işin var ulem burdayım işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)