Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ls2 kaskımın burunluk projesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Ls2 ff358 celtıc kaskımın burunlugunu kaybettım ve burunlugu olmayışından dolayı inanılmaz derecede buğu yapıyor. Yedek parça olarakda bulamadım bu yüzden kendim bişeyler yapmak ístiyorum. Burunluğu nasıl hangí malzemeden yapacağım ona karar veremedím ama :D hadi bakalım pamuk eller klavyeye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    O burunluğun bi kere işe yaradığını görmedim hayret Neyden yapılabilir derseniz en kolay ve en sağlıklı olarak mukavvadan olur heralde.

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O burunluğun bi kere işe yaradığını görmedim hayret Neyden yapılabilir derseniz en kolay ve en sağlıklı olarak mukavvadan olur heralde.
    Burunluk olmazsa vízör tamamen buğuyla kaplanıp õnünü göremiyorsun mukavvadan işi aklıma yattı denemekte fayda var

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burunluk olmazsa vízör tamamen buğuyla kaplanıp õnünü göremiyorsun mukavvadan işi aklıma yattı denemekte fayda var
    Benim LS2 kaskımda burunluk olsa da 70km altı hızlarda önüm buğuyla kaplanıyor o yüzden ben de vizörü yarım santim aralık bırakıyorum genelde.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    çözüm çok basit kaskın aynı vizöründen birtane daha alıp kenarlarını kesip araya çift taraflı bant koyup yanlız mutlaka bunu sıcakta yada ısı tabancası ile aradaki havanın kuru kalmasını sağlayarak yapıştırıyoruz ve çift cam pencere uygulamasında olduğu gibi iç cam sıcak dış cam soğuk olduğundan buğu yapmayacağı için sorun oratan kalkmış oluyor. yakında resimde atarım .
    BLaCK_j.W.a bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çözüm çok basit kaskın aynı vizöründen birtane daha alıp kenarlarını kesip araya çift taraflı bant koyup yanlız mutlaka bunu sıcakta yada ısı tabancası ile aradaki havanın kuru kalmasını sağlayarak yapıştırıyoruz ve çift cam pencere uygulamasında olduğu gibi iç cam sıcak dış cam soğuk olduğundan buğu yapmayacağı için sorun oratan kalkmış oluyor. yakında resimde atarım .
    benim içinde büyük sorun, gerçekten bu işlem işe yarıyor mu?
    Karadeniz - Giresun.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    burunluk elimde 2 tane var irtibata geçebilirsiniz

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bu olay yüksek ihtimalle işe yarar, pinlockun daha ufak olmasından daralan görüş açısıda olmaz (etrafı buğu oluyor sonuçta). Fotoğrafları değilde ben direk tecrube etmek istedim bi an
    Mantıken düzgün uygulanırsa olmaması için bi sebep yok gibi. Fikir için teşekkürler
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burunluk elimde 2 tane var irtibata geçebilirsiniz
    Aırbaglı model celtıc ıcın demí ? Fazlasını nerden buldun

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    el elden ustundur aga ,on numara oneri olmus sagol dostum bende bi deniycem
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

ferguson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 xmax
    resim isteriz =)
    meğerse aşk imiş canın mayası

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)