Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Biraz chopp biraz bobb :) EL TAURUS

Motovento
    REKLAM ALANI
    pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Uzun zamandan sonra hdd min bozulması resimleri kaybetmem vs gibi nedenlerle ancak paylaşabiliyorum ama bugun gibi heycanlıyım

Öcelikle 2003 Model suzuki intruder volusia ilk gördüğümde sanırım 30,000 civarlarındaydı Herneyse ilk makine yi yani volusia yı 2011 istanbul rockandcock da gördüm ve çadır kurmak istedim hemen oracık da ben böyle heybetli gösterişli motor görmedim dedim aslında ilk günden hep chopper ları sevmişisimdir harley bile alıncaksa o bigdog olmalı derdim ki volusia fikrimi çok değiştirdi. cruiser lara ilgimi arttırmıştı ..
    Ankara ya geldiğim de Kenan(ramuthra) nın da sayesin de Makineyi stok olarak aldım Bahçeli de 4.44 den Kışın ortası ne yapacaktım ki binemezdim de ama dayanamadım İlk göz ağrım Türkiye de ki chopper imi satmıştım :( ( SPYDER) ımı

Neyse aldık geldik yavaş yavaş garaja doğru ( garaj dediğime bakmayın üç tarafı kapalı iki kıç dönümlüğü boyutunda ki çok kafamı gözümü yaraladım bişeyler yaparken!! elektirk yok ışık yok sadece kapalı olması garaj olmasını sağlayan şey tabi giriş açık üstü kapalı

hava çok kötü her taraf kar Ankaraya da bir yaz gelir ki sormayınnn!! beklerken ishal olursunuzzz!!!

ilk geldiğinde böyle bile değildi benim güzel bakıcım ( nasıl da gariban bana bakıyodu aldığımda çok yalnız kalmıştı terkedilmiş gibiydi) sislerini koruma demirlerine takmıştı :( neyse en azından kaya gibi bir motor bırakmış bana sağolsun
    Tevekkeli değil ondan dır ismi EL TAURUS

Şimdi yavaş yavaş deneyerek paylaşmaya çalışacağım cahilliğimi bağısşlayın!! Evet ön izleme tamam

Önce sisler koruma demirinden çıkartılıp sinyallerin altına alındı çok basit düz bir kromlu demir bulundu. bu demir iki tarafından delinerek far ın alındaki yerine kaynatıldı keza ebay de bile o aparat 120 doların altında değildi sanırım siteler de krom anahtar vs satan bir yerden 20 lira civarındaydı .

Sonra güzelim ape hanger in geldi yurtdışındaki boyutuyla 16 inch Soner ve Barış Sağolsunlar güzel iş ve destek sağladılar ..

Neden ape hanger diyecek olanlara : ilk yazdığım gibi hiçbir zaman cruiser cı olmadım kullanışı bana rahat gelmiyordu sanki racer gibi eğilmek zorundaymışsınız gibi ayaklıklar Spyder dan sonra çok free bir oturuş sağlıyodu '' ama ben motorda yatmaya alışkındım
    Gerçi siz bunları Soner e Barışa sorun adamların burunlarından getirdim 14 mi olsaydiki 16 mı iyi durur du ne zaman gelecek dost olduk Sağolsunlar özverililklerinden hiçbirzaman vazgeçmediler hatta bir ara biz bunu gönderelim beğenmezsen tekrar gönder değiştiririz teklifi bile yapıldı. ( Tekrar tekrar çok sağolun beyler )

Tabi ape hanger geldi hadi iki vida sıkalım la olmuyo bu iş hele ki iki kıç dönümlüğü yerde önce hiç bilmediğiniz yerleri sökmeye başlıyosunuz korka korka ..Hatta iyi bilirim en son bu halden sonra tekrar birleştirebilirsen oldun sen demişti babam
    Önce gaz itme çekme sonra debriyaj telleri bağlantıları sökülür Bakılırki depo sökülmeden karbüratör e ulaşmak imkansız sonra depo da herhangi bir vida gözükmez artçı selesi çıkartılır sonra deponun içi benzin doludur vakumsuz olmaz , debriyaj telinin debriyaja bağlandığı yer lanet bir poense ile sıkılmıştır eğilmekten bel kırılır :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Bunları yaparken çoğunu volusiariders tan hdforum dan bilgiler sağladım yönetim reklam mı der bilmiyorum ama biz de yok en azından denemek yapmak isteyenlere de yardımcı olmaya çalışırım keza usermanuel i bile oradan temin ettim ki şuanda user owner manuel ler paralı olduğu için bulmak çook zor.
    Neyse resimlerle devam edeyim

Önce sele ler akü vs söküldü hem beklemeye hazırlık oldu benim için Allahtan araba vardı da (ozaman) sanayi de telleri yaptırma fırstaım oldu bu arada teller demişken Ape Hanger da mantık asla kendi direksiyonunuzun arttığı ölçüde tel yaptırmak değil arkadaşlar keza her fabrika zaten bu fark için telleri biraz daha uzun tutmaktaymış ,,, tabi sonradan öğrendik bunu Size önerim depo kablolar sökülsün yeni direksiyon takılsın takar gibi bir ip yada telle boyutu ölçüp ona göre yaptırın tabi bennn ebaydan takımm alırım demezseniz nerdeyse 3 katına maloluyo bilginiz olsun ...

Arka sisy bar sele depo .. depo yu sökmek gerçekten tehlike gibi geliyo ilk başta ama gerçekten Soner lerinde dediği gibi bir iki açmadan sonra 10 dk yı geçmiyo , zaten bir somunla tutturulmuş birşey, sonrası ya musluk vardır deponuzda ya vakum hortumunu çıkartırsınız ki depodan benzin dökülmesin .. Amaannn unutmadan bir de ters koymayın kapaktan kaçmasın güzelim benzinimiz

Üstten başlayarak önce göstergeler sonra vakum sonra da depo ...

Bu sene iyi özletti yaz kendini ) önce inip depoyu söküyosunuz sonra yukarı çıkıp bir çay biraz user manuel karıştırıp tekrar aşağı

Depoyu söktüğünüz de karbüratör ortaya çıkacaktır (tabi karb modeller için ) gaz itme çekme telleri karşınızda yerini unutmuyosunuz hele de benim gibi tellerin uzamasını iki hafta bekleyecekseniz!!

DEbriyaj teline ulaşmak için yan kapakları tamamen çıkarmanız gerekiyor ve işte lanet yer adamlar nasıl bir mantık da sıktılarsa anam ağladı doğru deyim olacak!! Altta gördüğümüz ünlü genleşme kabı , yedek kap ? da doğru olabilir motor ısındığında buharlaşan soğutma usyumuz buraya geliyor canım su ilk baktırdığımda sıfır derecede donacağı söylenmişti :D Neyse belki kontrol ederseniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul rockandcock da gördüm
    coke kokain için kullanılıyormuş zaten
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800

Oysa şimdi bakınca ne kadar da şirin duruyor.

Bu bobb ulmuş hali tabi uzay eriği yerseniz Boyama yapıldığında arka ön çamurluklar da çıktı gerçekten bir ara düşünülebilir tabi biraz kaba bir bobber olacağına şüphe olmasın ama hala yakışıklı duruyor

Aylak aylak evde kabloların gelmesini beklerken yan kapaklar da acaba nasıl olur diye biraz elden geçirdim önce çelik macun yaptım sonra çirkin fısfıs boyayla bir deneyim dedim sonuç hüsran

Bazı kapaklarda boya inanılmaz sonuç verdi ama tabiki bikaç gün sonra elinizi değdiğiniz anda berbatlaşıyordu .

Aliminyum folyo denedim gerçi bu meret düz zeminde ısıyla harika sonuç veriyo aklınız da olsun ama parça kıvrımlı olduğunda sonuç kırışık pantolondan öteye gitmedi :(

tabi plastik parçalrın kromajının daha zor olduğu öğrenildi abs li parça dediğimiz ürün birkez boyandıktan sonra sonuç berbatlaşıyormuş bla bla sanayi de gezmediğim yer kalmadı .. Bu gerçekten bazen maliyetini aşan ama illakı sonuca kendim ulaşacağım durumu , kimse herkesin için söylüyorum bizden daha akıllı değil birileri yapabiliyorsa elbette biz de becerebiliriz

sonra sanayi de gezerken şu doğan şahinlere kromaj kaplayan yerleri biraz gezdim ince bir tabaka eğilip bükülüp şekil veriliyor neden olmasın ki Siteler de krom levha denilen nerdeyse 1*2 mt boyutunda bir boyutta 30 lira civarındaydı )

Bu gerçekten zevkliydi diğerlerine bakarak ta taa işte oldu dedirtti sonra bikaç parça da da aynı işlemi yaptım ama boyama dan sonra fikirler biraz daha değişti

Önce dremel gibi hobby setiyle parçayı kesiyosunuz gerçi sonra onun için bir makas aldım daha kolaydı ama sonra el kesecek yerleri büküyosunuz sonra kıvrımları uyduruyosunuz ve parça krom oluyor

Hepsi 4/4 lük oldu diyemeyeceğim ama hepsini ben yaptım diyebileceğim sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coke kokain için kullanılıyormuş zaten
    Yaniii pis o onun için kullanmadım hem böyle de horozların rock ı gibi bir anlam çıktığını düşünce tevekkeli değil !! buna mı takıldın yaaaa huuuu Allaşkınaaa , yersin işte kafayı . Nerden arkadaşım Türkiye de ingilizceyi iyi kullanım kulubu vs mi açıldı :D tevbe yaa.

Neyse canın sağolsun ne diyim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:08 ----------

nerde kaldımmm bu saat de normal diyorum işimi gücümü bıraktım bişey paylaşayım dedim...

Gidona debriyaj gaz vs yerleşmesi için bir de kabloların geçmesi için delik açmak durumunda kaldım Kablolar ek olmadan malesef yetişmedi aslında suzuki bunun için de far ın için de bir miktar ekstra kablo bırakmış ama sanırım 14 inch de tam gelecekti. bunun için yotube da yöntemler var kabloları kesip eklerini yaptıktan sonra zincir gibi ağırlığı olan bir malzemeyle birleştirip (kalın bir ip de olabilir) gidonun altına açtığınız delikten çekerek farın içindeki kabloları tekrar (tesisatı) birleştiriyorsunuz.
    Yotube : Youtube takılanlar olabilir diye söylüyorummm P

Sevinçle bu sırada kablomun dış krom borusu (kağıdı mı demeliyim bilmiyorum çok kalitesiz bir malzemeymiş) caaanımm ebay dan geldi. Aslında biraz araştırırsanız ki ben aceleci bir adamımdır dayanamadım krom kaplı teller de bulabiliyomuşsunuz . Ha takmadan yerleştiriyosunuz boru gibi içinden geçiriyosunuz çok bir işçiliği yok emin olun

Motoru Bu kadar parçalamışken renk değiştirmeden olmadı gri renge krom çok kasıyordu siyah zaten yaşam tarzı ama herkes de var krem uygun du ama krem yapıp tekrar muayeneye girmesi bla bla gözümü korkuttu gri olan motoru granit gri ye boyamak güzel olacaktı '' öyle hissettim'' burada iş yine başa düşüyor tanıdık bir custom cı arkadaşım sırf 3 parça boyasına 1000 tl civarında senin için olur deyince :D bu işten anlayan başka bir arkadaşımı biraz daha çok sevmek zorunda kaldım )) binlercekez sağolsun.

Granit gri siyah la m.gri arasında bir renk hoş oldu .. ama ilerdeki amacım krem yapıp sele ve çantayı açık kahverengine çevirmek olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:23 ----------

to be continued töbe töbe continued Bugunlük bu kadar yarın dvm ediyorum

Umurcan sevgilerimle olmuş mu?
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Eeee resimlerr uygunsuz mu bulundu da çıkarıldı anlayamadımm?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Resimlerin hepsi duruyor...
    ;Dahasını bekliyoruz...
    Eee en son hali nedir?....
    1-2 foto loy artık ;)
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son halini göremedik henüz.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlerin hepsi duruyor...
    ;Dahasını bekliyoruz...
    Eee en son hali nedir?....
    1-2 foto loy artık ;)
    Alp hocam Malesef Bugun sanırım Froum da bir çalışma var dı ve Akşama kadar konuya bakan 243 kişiden özür dilerim anlamsız bir yazı olsa gerek resimsiz haliyle Şuanda evet gözüküyor. biraz daha çalışalım o zaman

Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son halini göremedik henüz.
    O çok heyecanlı bobber projelerinden değil tabi ona ne zamanım ne mekanım ne de bilgim yeterdi zaten küçük de olsa resmi var .. ilk aldığım da (kafaya koyduğum da yapmayı) Kaynak konusunda çok zorlandım her bir parçasını sökmede bile .. resimler belki biraz bilgi herkese yardımı dokunur diye paylaşıyorum. elimden geldiği kadar da desteğimi eksik etmem '' ha edecek kişilere de yönlendirebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

E kaldığım yerden devam edeyim

Boyamalar yapılırken ,o ilk resimde görülen çantaların olmayacağı aşikar dı , öncelikle uzun yol için c50 yada vl800 için armode nin çantalarını aldım , çantalar eh fena değildi ama toruing motorsikletlerden farkı kalmadı çok da ş.içi bir motosiklet havası yaratmadı.
    Ki söylediğim gibi cruiser zaten uzakken touring çook dolgun geldi gözüme. ebay da ve hdforum da bir kızılderili nin yaptı çanta aklıma geldi öncekinde de yapmıştım çok basit aslında.. üstteki mukavva parçasını kutu mantığıyla kestikten sonra içini soft bir bezle ben siyah tercih ettim bally derbyle yapıştırıp üstüne deriyi yapıştırıyorsunuz sonra bir ayakkabıcı olur çantacı olur deri diken birine verip kenarlarını diktiriyorsunuz. tabi kemerleri de aynı mantık tokaları da istediğiniz gibi gerçi bende önceden kalma varıd ama sevmedim büyütmek lazım hem şeklinizden fedakarlık etmiyor hem de cüzdan sigara gibi eşyalarınızı çorabınızda taşımak zorunda kalmıyorsunuz Mehmet im lafım sanadır

Bally güzel kafa yapıyo bunu öğrenmiş oldum arpasız wc siz temiz akarı yok kokarı yok

Bu arada suzuki yine güzel kardeşlerim benim plakayı yana almak için yer yapmışlar ama solo saddle bag için şase uygun değildi hem önceki motordan bilirim ağır bişey koyarsanız çanta iki güne yavşar onun için şase ye bağlancak şekilde bir demir levha kestim altını da balkonda eğip arpalarımı saklayacak yerimi hazırladımm )

Sonucu ben beğendim gerçi biraz daha hatlarını yuvarlaklaştırmak geekiyormuş ama onu da sonra ovalleştirdim biraz belki püskül ama benim motora uymayacaktı belki krem yaptığımda.

---------- Mesajlar birleştirildi 26-06-2012 - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 25-06-2012 23:47 ----------

Ha bu arada ben sevmedim diecem mt den tarafsız kalamayacaklar bilirim Tamam ankara mt den arkadaşların da tiksinç yorumları da çantayı değiştirmeme sebep olmadı değil tabeee

Parçalarım boya dan geldiler yavaş yavaş keyfini ala ala birleştirmesi kaldı tabi tozlu hali cilası atılmadı henüz ..
    Bu arada bu kadar elim değmişken arka stopu da vstar 1300 ün stop u ile değiştirmeyi düşünüyodum ama sezon geldikçe sabırsızlığımın kurbanı oldum sanırım bu arada yakındır kremle birlikte onlarda elden geçer sinyalla vs.

Hımm şimdi farkediyorum tekrar korna da lazım güzel havalı bişey , şöyle trafik de gerçi gözükmemem zor da hafiften öyle yavşayıp üstüme gelenlere zı pap paaammmmm diyen havalı bişeyyyy :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

yazmayı unutmayım Konya da Atlas yanak gerçi sanırım tüm dünya da bu işi yapan tek firma tekerler beyaz yanak mı olsaydı boyansa mıydı slikon mu olsaydı nın son kararı oldu hiç bir sıkıntısı olmadığı gibi görünüşü de harika , hatta yorumum evde perde motosiklette beyaz yank softail se tabi

Söylediğim gibi fena değil di ama tourrr beni diye bağırıyodu sankiii

Soft hali budur sanırım istediğim makine buydu tabi eksikleri varr ama canımmm o benimm )))))

Kuzen umarım birgün bu resimleri görmezsin ama bende aynı haldeyim gece görüntüsü hoşş

bu arada plaka küçültüldü ona da krom tabanlık yaptım yine aynı mazlemeden ama sonra normal hali daha güzel geldi

The end arkadaşlar.

umarım birilerine yardımı dokunur

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Bu arada sıklıkla sorulan bir soru : kollar böyle yorulmuyor mu? Tam aksine derler ki omuz kolların gidona ergonomisi omzunuza olan dik açıyla orantılıdır. Kynk : ıçım demicem :D hatırlamıyorum ama ape i ben de çok araştırdım hd forum olsa gerek. Kendi kullanım ve görüşüm taktık dan sonra rahatlık budur dedim inanılmaz rahat . İki el arabaya kullanmaya çalışan kadınlar gibi kastırırsanız emin olun normal gidon da ağrıdığı kadar ağrıyacak uyuşacaktır ama , genel de böyle bir makine de rahatsınız dır.!!
    Saygılarr
    nezih77 bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Enfes bir çalışma, eline-koluna sağlık kardeşim
    pinkkuvars bunu beğendi.

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Değişim inanılmaz ve de çok güzel elinize sağlık gerçekten
    pinkkuvars bunu beğendi.
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Eline sağlık hocam. Chopper tutkum bir kez daha depreşti valla
    pinkkuvars bunu beğendi.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otur oturduğun yerde depreşme sen..

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otur oturduğun yerde depreşme sen..
    Valla el mahkum o dediğini yapıyorum artık. Sezonu kapattım biliyosundur...

Ancak buradan avutuyoruz işte..

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karanlıkta çekilmiş fotolar karantina bölgesi gibi
    bu 2 etken karanlık ve motor dehşet verici.
    pinkkuvars bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Heyyt be, ellerine saglik Sonerim, valla alet parliyor, super olmus, ilk halinden eser yok Cantalarla ilgili olarak igrenc demesek de, makinanin duru guzelligini biraz kapatiyordu dedik, ama haksiz miyiz yani o arka lastigin ihtisami, guzelligi, o beyaz yanak cantalar yuzunden gume gitmisti valla bak simdi yine hatirladim cantayla olmamisti yaw Sesi de zaten ben burdayim diyor makinanin, daha ne olsunn.
    pinkkuvars bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Yahu herşey çok iyi çok güzelde
    15 gün önce neredeydin be kardeşim sen bunu paylaşmaya
    bundan sonra paylaşsan bana ne fayda
    çantaları karbon fiberden yapıyorum 15 gündür kafayı yedim
    yapardım vallahi bende bu şekilde ne boya gerekirdi ne çile)))
    ellere sağlık dostum
    bu kış için aradığım motoru bulursam bende ciddi bir bobber yapacağım yardımlarını fikirlerini sanırım esirgemessin.
    pinkkuvars bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Eline sağlık soner abi. motorun canlısını gördükten sonra ilk fotoları görünce baya baya adama benzemiş cihaz.
    pinkkuvars bunu beğendi.

luthier76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Naked :)
    Çok tatlı olmuş ama o gidonlar kol ağrıtmıyormu?

sonercim senin karizmatik kişiliğin de motorunla buluşunca çok uyumlu oluyorsunuz.tekrardan ellerine sağlık.kazasız belasız kullan kardeşim.
    pinkkuvars bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    If you can not understand, probably you are not ready...

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Öncelikle yorum yapan herkese çoookkk teşekkür ederim.

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım en kısa zamanda Cİhan siz de tutkunuza kavuşursunuz

Alıntı E_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karanlıkta çekilmiş fotolar karantina bölgesi gibi
    bu 2 etken karanlık ve motor dehşet verici.
    Sanırım o dehşette benim de indian halimin payı vardır :( :D

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heyyt be, ellerine saglik Sonerim, valla alet parliyor, super olmus, ilk halinden eser yok Cantalarla ilgili olarak igrenc demesek de, makinanin duru guzelligini biraz kapatiyordu dedik, ama haksiz miyiz yani o arka lastigin ihtisami, guzelligi, o beyaz yanak cantalar yuzunden gume gitmisti valla bak simdi yine hatirladim cantayla olmamisti yaw Sesi de zaten ben burdayim diyor makinanin, daha ne olsunn.
    Teşekkür ederimm Mt mizin gülen yüzü

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu herşey çok iyi çok güzelde
    15 gün önce neredeydin be kardeşim sen bunu paylaşmaya
    bundan sonra paylaşsan bana ne fayda
    çantaları karbon fiberden yapıyorum 15 gündür kafayı yedim
    yapardım vallahi bende bu şekilde ne boya gerekirdi ne çile)))
    ellere sağlık dostum
    bu kış için aradığım motoru bulursam bende ciddi bir bobber yapacağım yardımlarını fikirlerini sanırım esirgemessin.
    Aslında çok daha önce ydi paylaşmaya niyetim ama hdd m deki bütün resimler helak odluğundan kelli kusura bakmayın ama fiberglass benim de gözdelerimden di siz siz olun aynı renk yada bir triballe kendi parçasıymış gibi tamamlayın harika duracağına eminim.shadowlar çanta istiyor ne yapsak

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık soner abi. motorun canlısını gördükten sonra ilk fotoları görünce baya baya adama benzemiş cihaz.
    Kardeşimm benim eyvallah gel artık yahuu

Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok tatlı olmuş ama o gidonlar kol ağrıtmıyormu?
    Bahadır teşekkür ederim sonunda küçük bir yazı vardı okumanı rica ederim en sonunda yormayacak seni

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonercim senin karizmatik kişiliğin de motorunla buluşunca çok uyumlu oluyorsunuz.tekrardan ellerine sağlık.kazasız belasız kullan kardeşim.
    Amann efenim o sizin karizmatik kişiliğiniz ve güzel gözlerinizden , bakışlarınızdan kaynaklı teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enfes bir çalışma, eline-koluna sağlık kardeşim
    Korayımm teşekkür ederrimm

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    If you can not understand, probably you are not ready...

Emin ol i understand , but anytime probably all of them , our aren' t not ready

Ben asıl sende ki patlamayı bekliyorum ne zaman ortaya çıkacak ruh hazır ama el tornavida tutmamak da ısrar ediyor vardır bildiğin beklediğin birşey

bu şarkı ruhunu özgür bırakır :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=X9bOsdHckhg

inatla payalaşamadım
    nezih77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)