Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Alıntı h2rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençler bulgar tarafından yeşil sigorta yaptıranınız var mı? varsa fiyat bilgisi rica edeceğim.
    turkıyede 95 lıra bulgar tarafındada 65 leva olması lazımm bır kac sayfa gerıye dönersen gorursun ıkı arkadaşımız gıtmıştı sınka251 ve dıyerını şimdı hatırlayamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkıyede 95 lıra bulgar tarafındada 65 leva olması lazımm bır kac sayfa gerıye dönersen gorursun ıkı arkadaşımız gıtmıştı sınka251 ve dıyerını şimdı hatırlayamadım
    saol sinka. fiyatlar neredeyse aynı. peki avrupada değilde sadece bulgarda geçen sigorta yaparlar mı bu sigortacılar? (belki fiyatta düşme olabilir diye sordum)

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalovadan iki göçmen arkadaşımız vardı bursa ktm test sürüşlerine gelmişlerdi onlar buralardamı acaba bir selam vereyim dedim onlara
    a.selam kardeşim iyi yapmıssın sen nasılsın yalovaya gelde kahve içeriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

valla onları bende uzun zamandan berı gormuyorum yalovada oturanın adı oğuz orhangazıdekı oturanın adı da halıl nerdesınız halııııııl oğuuuuuuz
    Halil abi işte çalışıyor bende ayvalık turundaydım egeyi fet ettim gezmekten buralara girmeye şu sıralar vakit bulamıyorum

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    [QUOTE=Oguz7734;3424024]a.selam kardeşim iyi yapmıssın sen nasılsın yalovaya gelde kahve içeriz [COLOR="Silver"]
    İyiyim hamdolsun kardeşim sağolasın Gelicem kısmetse. 2 Sene Yalovada olucam üniversite nedeniyle Geldimi artık görüşür sohbet ederiz
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    oğuz sen sağmışın beya nırdesın sen becenım nerelere gıttın gezmeye kımınle gıttın gezmeye süyle bakalım

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    As. Samet
    kendimiz olmasakta ruhumuz burda :-)
    isler yogun bayrama kadar surermis .
    Siz gezerken biz yagdiriyoruz fabrikada Fazer evde yatiyor.Pulsar rodaj bekliyor
    bosluk buldummu coluk cocukla vakit ilgilenmeye calisiyorum anlicaniz

Motosikleti
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    As. Samet
    kendimiz olmasakta ruhumuz burda :-)
    isler yogun bayrama kadar surermis .
    Siz gezerken biz yagdiriyoruz fabrikada Fazer evde yatiyor.Pulsar rodaj bekliyor
    bosluk buldummu coluk cocukla vakit ilgilenmeye calisiyorum anlicaniz
    halıl demek aldınız bajajı haaa sız verın onu bana yatmasın evde ben rodajını tamamlarım bı ıstanbul bı Zonguldak yaptımmıydı onunla iş tamamdır

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    [QUOTE=Samet Özkan;3424476]
    Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.selam kardeşim iyi yapmıssın sen nasılsın yalovaya gelde kahve içeriz [COLOR="Silver"]
    İyiyim hamdolsun kardeşim sağolasın Gelicem kısmetse. 2 Sene Yalovada olucam üniversite nedeniyle Geldimi artık görüşür sohbet ederiz
    buyur herzaman beklerim kardeşim bende 2 sene kocaelide olucam ama olsun hafta sonları hep evde olcagımdan dolayı gorüşürüz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

oğuz sen sağmışın beya nırdesın sen becenım nerelere gıttın gezmeye kımınle gıttın gezmeye süyle bakalım
    yaşıyorum abi benle beraber 4 kişilik xmax yalova grubumla ayvalıka gittik biz aktif olarak geziyoruz daha büssürü küçük küçük hafta sonları gezileri filan say say bitmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

halıl demek aldınız bajajı haaa sız verın onu bana yatmasın evde ben rodajını tamamlarım bı ıstanbul bı Zonguldak yaptımmıydı onunla iş tamamdır
    valla sinan abi Rodajını sen yaparsan eyvah o makine xmax gibi olur yanlış anlamada
    mt07 ile nasıl gidiyor aşkınız

Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    agalar hamzabeylide green card (yeşilsigorta) satılıyor mu?

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    saol sinka. fiyatlar neredeyse aynı. peki avrupada değilde sadece bulgarda geçen sigorta yaparlar mı bu sigortacılar? (belki fiyatta düşme olabilir diye sordum)
    Sadece Bulgarda geçen sigorta yoktur,olsa illaki yaptıran olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

[QUOTE=h2rx;3424955]agalar hamzabeylide green card (yeşilsigorta) satılıyor mu?[/QU
    Tabiki satılır para kazanıyolar bu işten

Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki satılır para kazanıyolar bu işten
    eyvallah saolasın yarın bi bg havası alalım bakalım.

Motosikleti
    [QUOTE=Oguz7734;3424851]
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buyur herzaman beklerim kardeşim bende 2 sene kocaelide olucam ama olsun hafta sonları hep evde olcagımdan dolayı gorüşürüz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

yaşıyorum abi benle beraber 4 kişilik xmax yalova grubumla ayvalıka gittik biz aktif olarak geziyoruz daha büssürü küçük küçük hafta sonları gezileri filan say say bitmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

valla sinan abi Rodajını sen yaparsan eyvah o makine xmax gibi olur yanlış anlamada
    mt07 ile nasıl gidiyor aşkınız
    oğuz mt7 aşkı süper gıdıyor o bendeki xmax te sadece bende sorun yoktu dığer arkadaşların da vardı aynı sorunlar yanı makına 130 u gecmıyordu bununda maşallahı var en son 218 km hızı gordum ama daha gıderı vardı yol bıtınce kesmek zorunda kaldım yakıt desen on numara cok az yakıyor 12 lıtre 306 km yol yapıyor ayptığım hızda 130 tempo gıdıyorum ara ara 180 190 lara çıkıyorum

Motosikleti
    Sinan uzun bi rotarla aldik bajaji
    ise gelip giderken arada rodaj yapiyoruz abimle .Yalniz senin dedigin gibi uzun yolda yapicamda sikiyor 23 km lik mesafede bilee tin tin cekilmiypr :-) Mesafeli biyere gidilicekse fazere atlayiveriyorum:-)
    İlk ciktiginda mt 07 ye gormeden bendede bi ask baslamisti sonrsdan biraz sonmeye basladi.
    218 de nasil ruzgyar tokatliyomu :-)axiden sonra ucak gibi gelmistir viraj da nasil barkinin videosunda er 6 yi one cikartmis dedigi gibimi
    4 silindirden cifte gecersem ikisinin arasinda kalicaz galiba yada ucuncu bi secenek olarak Tr ye gelirse tabi Pulsar 400ss gonlume giriyor :-)

Motosikleti
    Alıntı CEL1KYELEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan uzun bi rotarla aldik bajaji
    ise gelip giderken arada rodaj yapiyoruz abimle .Yalniz senin dedigin gibi uzun yolda yapicamda sikiyor 23 km lik mesafede bilee tin tin cekilmiypr :-) Mesafeli biyere gidilicekse fazere atlayiveriyorum:-)
    İlk ciktiginda mt 07 ye gormeden bendede bi ask baslamisti sonrsdan biraz sonmeye basladi.
    218 de nasil ruzgyar tokatliyomu :-)axiden sonra ucak gibi gelmistir viraj da nasil barkinin videosunda er 6 yi one cikartmis dedigi gibimi
    4 silindirden cifte gecersem ikisinin arasinda kalicaz galiba yada ucuncu bi secenek olarak Tr ye gelirse tabi Pulsar 400ss gonlume giriyor :-)
    halıl 2 hafta sonu bırer Adapazarı yaparsın ızmıt uzerınen buraya benım yanıma gelırsınız muhabbet fılan ederız ondan sonra donuş yolunuda Pamukova uzzerınden yaparsın bunu ıkı hafta yaptınmıydı rodaj km sı bıtmış olacaktır 218 ıle gıderken uzerıne kapaklanıyorum 160 tan sonra zorlamaya başlıyo senı ama ufak bı cam takıcam oana suan araştırıyorum cam işinı ozellıkle yakıtı çok hoşuma gıttı fazerı sat al bundan bıtane kendıne on numara makına benım cok hoşuma gıttı

Motosikleti
    İki haftayi birak bir hafta bile bos birakmiyorlar isler felaket yeni isten ciktim haftay da 16 satle baslicaz cift vardiya hem o yol cekilirmi rodajda oda ayri bidert bakariz yinede bi bosluk bulursam kacmaya calisirim otaraflara.
    Mt 07 ye kismet nasipse olur gerci suan pulsarda gelince 4 silindirdende vazgecemeye bilirim nasilsa alternatif pulsar var

Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    merhaba arkadaşlar. ayın 22sinde dereköyden giriş yaptım aylık green card 62leva , 2 aylık ise 90-100leva civarıydı. aytos-şumen arasında gpsten yol tarifi isterseniz sakın linkteki yolu kullanmayın. çukurlar neredeyse çocuk mezarı gibi.
    dönüşü ise hamzabeyliden ayın 25inde yaptım. omurtag kotel civarındaki yol şahane. tam viraj çalışması için. elhovodan geçerkende yan yol(şehrin dışındaki) aşırı bozuk. elhovonun içinden geçerek bir kısmını bypass edebilirsiniz.

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar. ayın 22sinde dereköyden giriş yaptım aylık green card 62leva , 2 aylık ise 90-100leva civarıydı. aytos-şumen arasında gpsten yol tarifi isterseniz sakın linkteki yolu kullanmayın. çukurlar neredeyse çocuk mezarı gibi.
    dönüşü ise hamzabeyliden ayın 25inde yaptım. omurtag kotel civarındaki yol şahane. tam viraj çalışması için. elhovodan geçerkende yan yol(şehrin dışındaki) aşırı bozuk. elhovonun içinden geçerek bir kısmını bypass edebilirsiniz.
    h2rx kardeşim demek ki Aytos tan Çereşa üzerinden gitmişsin oradan da Rişki prohoda çıkmışsın demek, o yolu kimse kullanmıyor,senelerden beri bozuk,bu arada sen Şumnudan mısın?

Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h2rx kardeşim demek ki Aytos tan Çereşa üzerinden gitmişsin oradan da Rişki prohoda çıkmışsın demek, o yolu kimse kullanmıyor,senelerden beri bozuk,bu arada sen Şumnudan mısın?
    yok. razgrad isperih'tenim. benle birlikte başka yabancı plakalı araçlarda geçiyordu o yoldan. büyük ihtimal gpsin yönlendirmesiyle geçmişlerdir, benim gibi. sakın ola gpse uymayın :D

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Navigasyon ordan goturuyo bende riski prohodttan gecmistim ezero kamcianin yanindan geciyosun sumene cikiyo direk.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hocam dedemlerin geldiği yerleri tarif etmişsiniz sizinle nasıl irtibata geçebiliriz?
    oralara gidip gelme hakkında detaylı bilgi verebilecekmisiniz bana acaba?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)