Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Tmm brat ben cuma evdeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    brat saat 6 gibi yola çıkıcam bi aksilik olmasa saat 7 gibi çorluda olurum

Motosikleti
    cbf150
    Tmm corluya yaklastina ararsin bekliycem

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    tamam brat

endlessdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar xvs 250 , suzuki ls 650
    Arkadaşlar cumartesi sabah 4 gibi yola çıkmayı planlıyorum sınırda tam net olarak ne alır ne veririz acaba

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Bulgaristan'a vize ve pasaport istiyorlar değil mi ve ikisinin ücreti nedir

Motosikleti
    Ben zaten Bulgaristan vatandaşıyım o konuda sıkıntım yok bana gereken bılgı motoru nasıl gecırırım . Tabi bratlar cep werırse.

Motosikleti
    cbf150
    motora sadece bulgar sigortası yaptırıyorsun okadar.Pasaport ve vize tahminen 500 tl.

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı endlessdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben zaten Bulgaristan vatandaşıyım o konuda sıkıntım yok bana gereken bılgı motoru nasıl gecırırım . Tabi bratlar cep werırse.
    Brat malkotırnovo sınırda da senlemi görüştük acaba evrak işleri nasıl oluyo diye sotmustun.

Motosikleti
    Olabilir araç giriş çıkışla alakalı sormuştum Bi bayanlaydın sanırım sonrasında Bi grupla geçiş yaptım zaten ama isimlerini ogranemedim we hem onların hemde senın yardımın ıxın tekrar teşekkürler bi sıkıntı olmadan gıtrım geldım Allaha şükür zsten yelegım ustumdeydı ordan cıkarabılırsın benı. Umarım senınde ıyı geçmiştir brat yolculuğun.

Motosikleti
    cbf150
    eşimleydim evet ben kitene gittim 4 gün kaldım dondum sonra.
    .

Motosikleti
    Ben fazla gezemedim varnadaydım bı de tam yolları bilmediğim için fazla yollarda takılmak istemedim ama eger birgun burdan toplanılıp gıdılirse we güzel Bi rota oluşturulursa ilk katılacakların basında yer alırım. Gıtmeyenler merak edenler içinse tek söyleyeceğim şey hem virajları çok güzel hem de kurallara uyarak trafıkte araç kullanmanın tadı Bi başka. Motor kullandığını orda anladım gerçekten.

Motosikleti
    cbf150
    Evet motorculara saygilari var sinirdan gectim kirklarelinde araba firladi onume adam sagina soluna bile bakmiyo.Buarada sigortayi turk tarafindami yaptirdin nekadara yapiyolar.

Motosikleti
    Araba fırlaması da neymiş sınırdan sonra otobanda en sağda sabitlemişim adam üstümden geçecek nerdeyse 3 şeritli yolda. Bulgara girdikten sonra kaldığım sure boyunca Bi kere korna sesi duymadım. Turkte yaptırdım 1 aylığına 95 lira verdim geçtiğim gruptan biride bg tarafında yaptı Bi fark olmadığını söyledi kafa kafayaydı galiba. En az 15 günlük yok mu?

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    sınka ıle endlessdark ıkınız ıyı gezdınız bulgarı artık kısmet seneye hep beraber gıdelım ona gore tarıhlerı ayarlayalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

sınan bulgarın neresındendın sen unuttum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

sınan cevap yazmana gerek yok profılıne baktım sımdı orda gordum

Motosikleti
    cbf150
    Seneye pasaportumun suresi bitiyor agustosta temmuzda gitmtm lazim bakalim kismet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:18 ----------

Alıntı endlessdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba fırlaması da neymiş sınırdan sonra otobanda en sağda sabitlemişim adam üstümden geçecek nerdeyse 3 şeritli yolda. Bulgara girdikten sonra kaldığım sure boyunca Bi kere korna sesi duymadım. Turkte yaptırdım 1 aylığına 95 lira verdim geçtiğim gruptan biride bg tarafında yaptı Bi fark olmadığını söyledi kafa kafayaydı galiba. En az 15 günlük yok mu?
    Ozaman turkte yaptirmak en iyisi ogrenmnis olduk.

Motosikleti
    Ey millet ben gidiyordum hesapta bayramda,nah gittim, özel birileri gelmiş ,bana bir kit lediler,malum biz turizim ciyiz,hani eşek aslana atlamış,aslan demiş bir boynumu bükebilsem senin ananı.....ya o hesap kursağımızda kaldı,bu kadar hazırlık sponsor vardı be bi guruş cepten çıkmayacaktı ahhh ulan...neyse kısmet başka bahara.Ama Sinan beddua mı etti diye aklımdan geçmiyo değil

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    O biz bg burası coşmuş
    Sinan hani geldiyinde arıyacaktın

Motosikleti
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O biz bg burası coşmuş
    Sinan hani geldiyinde arıyacaktın
    Alper bana mı seslendın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ey millet ben gidiyordum hesapta bayramda,nah gittim, özel birileri gelmiş ,bana bir kit lediler,malum biz turizim ciyiz,hani eşek aslana atlamış,aslan demiş bir boynumu bükebilsem senin ananı.....ya o hesap kursağımızda kaldı,bu kadar hazırlık sponsor vardı be bi guruş cepten çıkmayacaktı ahhh ulan...neyse kısmet başka bahara.Ama Sinan beddua mı etti diye aklımdan geçmiyo değil
    ahahahaha nazmı aga vaalla cok uzuldum nasıl oldu da böyle oldu okadar şoför varken sana denk geldı bende dıyorum nerde bu adam daaha gelmedımı bg den dıye dusunuyoordum halbukı burda gotumuzun dıbındeymısın desene rodajı yapamaadın hala kac km oldum makına benımkı 1600 km oldu hala yağını değıstıremedım oyle yatıyor garajda kuzu kuzu

Motosikleti
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper bana mı seslendın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

ahahahaha nazmı aga vaalla cok uzuldum nasıl oldu da böyle oldu okadar şoför varken sana denk geldı bende dıyorum nerde bu adam daaha gelmedımı bg den dıye dusunuyoordum halbukı burda gotumuzun dıbındeymısın desene rodajı yapamaadın hala kac km oldum makına benımkı 1600 km oldu hala yağını değıstıremedım oyle yatıyor garajda kuzu kuzu
    Sinan kardeşim motor gıcır gıcır daha 300 km de binemiyorum şu an en yoğun dönemdeyiz,brandayı çektim inan rüyamda görmeye başladım,2 gün evel çıktım en son önüme geleni tokatlıyorum,yokuş yukarı patinaj yapıyorum abi fena doluyum,sonra diyorum ulan rodaj var neyapiyon,ama gerçek bir şey var ben her geç mt 09 a geçecem abi bana deli bir şey lazım hayırlısı inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)