Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı ASİZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    önümüzdeki sene için motorsiklet alma planlarım var. şubattaki fuara gidip detaylıca inceleyeceğimde fakat kafama takılan konu : servisler ve işletim maliyetleri. Ktm, Honda, Yamaha için Bursa daki servislerin kalitesi Servis bedelleri yedek parça maliyetleri ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?
    Bence Bursadaki en iyi servis Honda servisi.

En azından Suzuki servisinden kat kat daha iyi onu biliyorum.
    Bir eski motorum cbr dı. Nerden biliyorsun derseniz.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı poyraz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dikkatli olun kasksız ve eksik evrakla yola cıkmayın bursada her yerde kontrol var yıl sonu geldi ya bütçeyi tutturmaya çalışıyorlar affetmezler söyliyeyim
    aynen çoşmuş durumdalar araçlarada olmadıkları yerlerde ceza bile yazıyorlar bir kaç arkadaşım bursada yokken bursada ceza yazılmış eve gelmiş

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    arkadaşkalr 29 ekim de kortej var bilginize
    https://www.facebook.com/events/7939...67468233981952

ayrıca
    [IMG][/IMG]
    Apices ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    suzuki duran kardeşlerden kötüyse vay halimize. duran kardeşler müşteriye karşı ilgisizc ve saygısız. ayrıca bilgisiz olduklarını da düşünyorum...

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memduh, boş ver korteji morteji
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memduh, boş ver korteji morteji
    niye öyle dıyosun abi ne güzel oluyo işte
    search16 bunu beğendi.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki duran kardeşlerden kötüyse vay halimize. duran kardeşler müşteriye karşı ilgisizc ve saygısız. ayrıca bilgisiz olduklarını da düşünyorum...
    Bir servis akünün kutup başlarını söküp, tekrar takmadan seleyi oturtup sahibine öylemi teslim eder ?

Ha birde akü şarj edilecek diye konuşmuştuk. Teslim almaya gittiğimde unutmuşuz, daha sonra tekrar gelin yaparız. Şimdilik böyle idare edin, dediler.
    Yalova yolundaki suzuki servisi bunları yapan.Hani aynı zamanda bajaj vs de satan servis. Bildiğim kadarıyla bursadaki tek suzuki servisi zaten.
    Düşünün yani.

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    29 ekim korteji olup/olmayacağına dair hala bir bilgi bulamadım.
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 ekim korteji olup/olmayacağına dair hala bir bilgi bulamadım.
    https://www.facebook.com/events/7939...oming&source=1

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    link açılmıyor
    M.balibey bunu beğendi.
    16 BH 631

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir servis akünün kutup başlarını söküp, tekrar takmadan seleyi oturtup sahibine öylemi teslim eder ?

Ha birde akü şarj edilecek diye konuşmuştuk. Teslim almaya gittiğimde unutmuşuz, daha sonra tekrar gelin yaparız. Şimdilik böyle idare edin, dediler.
    Yalova yolundaki suzuki servisi bunları yapan.Hani aynı zamanda bajaj vs de satan servis. Bildiğim kadarıyla bursadaki tek suzuki servisi zaten.
    Düşünün yani.
    benimde duran kardeşler anım şöyle. 2012 de 2. el cbf aldım. o zamanlar gidon nedir onu bile bilmiyorum. motorun sahibi sakallı bir hacı. yemin billah ediyor. vitrindeki motorları göstererek benim motorumun bunlardan tek farkı 7 bin km de olması diyor.

sonrasında motoru duran kardeşlere göstermeye gittik. motora mustafa diye bir eleman baktı. bindi gezdi geldi. abi dedi gidon yamuk. ee yani ne demek bu motor kazalı mı dedim. yok dedi sadece gidon yamuk. 3-4 defa motor kazalı mı diye sordum. her seferinde de yok abi sadece gidon yamuk dedi. bende hem satıcıya hemde servise güvenerek motoru aldım. 3 hafta sonra ön far patladı ve 60 km hızdan sonra aşırı titreme hissettim. servise gittim. 2 saat sonunda bana yine mustafa baktı. dedim böyle böyle motor giderken titriyor normal midir dedim. abi senin motor kazalı dedi maşa eğri olabilir dedi. ya sen baktın kaza yok dedin aldım şimdi kazalı oldugunu söylüyorsun bu ne iştir dedim. hiç ilgilenmediler. ismini bilmediğim bir yetkili ile görüştüm o daha da beter çıktı. çok kaba davrandı.

bu nedenle kesinlikle duran kardeşlerden alışveriş yapmıyorum ve önermiyorum. tamirci gerekirse kentmeydanı tarafında ertuğtul ustayı şiddetle tavsiye ederim
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    Ertugrul usta iyidir hem bilgisiyle hemde musteriye yaklasımıyla.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Kemerçeşme caddesi Ertuğrul usta iyidir arkadaşın dediği gibi. Ybr min bakımlarını orda yaptırmaktayım gayet memnunum ilgili alakalı bir abimizdir kendisi

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Saat 16:30 Da Cumhuriyetimizi 91.Yılını Kutlama Amaçlı Türk bayraklarımız ile Kortej Katılımı için Esentepe'de Buluşuyoruz Arkadaşlar Herkesi Bekleriz...
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat 16:30 Da Cumhuriyetimizi 91.Yılını Kutlama Amaçlı Türk bayraklarımız ile Kortej Katılımı için Esentepe'de Buluşuyoruz Arkadaşlar Herkesi Bekleriz...
    arkadaşlar kortejın toplanma yerı: fsm dekı konser alanı yanı akugur alışveriş merkezının arkasındakı buyuk boş alan kortejın başlama saat: 17:00 dir.
    bız arkadaşlarla esentepede buluşup oyle gıdecez bilginize...

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    artık evimde ps4, fifa 2015 ve çift kol mevcuttur misafir kabul edilir.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Selamun aleykum kardeşler. izmirde bildiginiz motor no yazabilen var mi
    varsa ister burdan ister özelden lütfen yardımcı olunuz.
    ve de blok değiştirip muayene ye giden var mi yakın zamanda ne oldu?

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Bursadaki arkadaşlardan elinde 2006 model YBR'e uygun koruma demiri varsa satın alabilirim. Çıkma 2. el felan olur hiçfarketmez, koruma demiri olsunda birtane motosiklette hiç yoktan iyidir
    zozturk bunu beğendi.

poyraz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial z-one s 180
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde duran kardeşler anım şöyle. 2012 de 2. el cbf aldım. o zamanlar gidon nedir onu bile bilmiyorum. motorun sahibi sakallı bir hacı. yemin billah ediyor. vitrindeki motorları göstererek benim motorumun bunlardan tek farkı 7 bin km de olması diyor.

sonrasında motoru duran kardeşlere göstermeye gittik. motora mustafa diye bir eleman baktı. bindi gezdi geldi. abi dedi gidon yamuk. ee yani ne demek bu motor kazalı mı dedim. yok dedi sadece gidon yamuk. 3-4 defa motor kazalı mı diye sordum. her seferinde de yok abi sadece gidon yamuk dedi. bende hem satıcıya hemde servise güvenerek motoru aldım. 3 hafta sonra ön far patladı ve 60 km hızdan sonra aşırı titreme hissettim. servise gittim. 2 saat sonunda bana yine mustafa baktı. dedim böyle böyle motor giderken titriyor normal midir dedim. abi senin motor kazalı dedi maşa eğri olabilir dedi. ya sen baktın kaza yok dedin aldım şimdi kazalı oldugunu söylüyorsun bu ne iştir dedim. hiç ilgilenmediler. ismini bilmediğim bir yetkili ile görüştüm o daha da beter çıktı. çok kaba davrandı.

bu nedenle kesinlikle duran kardeşlerden alışveriş yapmıyorum ve önermiyorum. tamirci gerekirse kentmeydanı tarafında ertuğtul ustayı şiddetle tavsiye ederim
    hacı bu sana yapılan için sadece ordan alışveriş etmemek az gelir farklı bişeyler denemek lazım da neyse...

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    merhaba arkadaşlar. sym wolf motorumu satıyorum. 17000 km de. kazası filan yok. hiç bir sıkıntısı yok. 600 lük bişiler düşündüğüm için satılıktır. üzerine max.5000 vereceğim araçlarla takas düşünürüm. büyük motor haricinde x-max ilede takas düşünebilirim.(bide scooter denemek için, tipi hoşuma gidiyor.)ilan linkini paylaşıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sym-wolf-takasli-180586832/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler