Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı zakirhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre olmaz sensiz öyle :D çok yol yapmayacağız yahu 150 km tutar evden git gel yavv :D
    istanbul mobilya fuarına 1 ay kaldı işler yoğun cıbırı alana kadar doluyum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı tlgknbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kentmeydanı Kafkas önündeki boş alanda buluşabiliriz.
    Gezi alanı Üşümem ben derseniz Mudanya turu olabilir.
    Buluşma Saati:14:00 Oldu
    berkut seni ben Zaferplazanın ordan YKM kapısından alırım beraber ineriz kentmeydanına yakın zaten.
    Tolga abi kaçta zafer plazada olayım ?
    Birde ykm kapısı dediğin neresi tam bilmiyorum ama zafer plazanın orlarda beyaz cbr ve üstünde 112 kiloluk insan görürsen o benim

kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    abi herşey tamamda ben mudanyaya gelmesem yada baska bir yer secsek şehir içinde , soguk benim için problem degil kar varken bile motorla geziyodum mudanya bayırı beni yoruyor biliyosunki 110 cc motor allaha emanet calısıyor motordan garip sesler gelmeye basladı cunku , arıza yapıcak bayır cıkarken siboblardan ses geliyor güçten düştü iyice problem yapıcak gibime geliyor bugun 2 kişi zor cıktık rampayı 1 e kadar dustu eskiden en fazla 2 e dusururdum vitesi problem problem üstüne moralim 0 oldu motosiklet konusunda :(
    Kaskını tak yoluna bak :D

Motosikleti
    Alıntı kotucocuk13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi herşey tamamda ben mudanyaya gelmesem yada baska bir yer secsek şehir içinde , soguk benim için problem degil kar varken bile motorla geziyodum mudanya bayırı beni yoruyor biliyosunki 110 cc motor allaha emanet calısıyor motordan garip sesler gelmeye basladı cunku , arıza yapıcak bayır cıkarken siboblardan ses geliyor güçten düştü iyice problem yapıcak gibime geliyor bugun 2 kişi zor cıktık rampayı 1 e kadar dustu eskiden en fazla 2 e dusururdum vitesi problem problem üstüne moralim 0 oldu motosiklet konusunda :(
    2 kişi zorlanmış anladığım kadarıyla , tek kişi çıkar bence ?
    Olmazsa hızımızı düşürürüz biraz senin için.

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    motorda bir sıkıntı var normalde ibreye gore 115 km\h yapıyo gps ile ölçümde 109 108 arası cıkıyo bugun zorladım maksimum 105 gosterdi ibre dahada yok bir sıkıntı var ama neden bilmiyorum benzinden olabilir yagını degiştireli maksimum 100 km oldu olmadı var bir sıkıntı ama nesi var çözemedim daha olmazsa sadece tanısmaya gelirim problem yok

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    millet benim de dersler o saate bitiyor akşama da kız arkadaşımla merkezde buluşucam zaten. ben de zaferin önünde olucam saat 14.00da telefonum da 543 952 22 06. beni bi arayın çaldırın bilgi verin ne yaptığınız hakkında. zaferin orda bi çay içelim topluca öyle çıkarsınız siz yola olur mu? ben gelemiycem mudanya turuna kusura bakmayın ama sizinle tanışalım. hemen orda eski üyelerden batu var onu da bir çaldıralım tanışalım topluca. haydin iyi geceleeeer

S.a abilerim kardeşlerim ben Bursa teleferikte oturuyorum yaşım 18 lifan pony 100 almayı düşünüyorum aranızda kullanan veya test eden varsa nasıl bi motor alınmalımı acaba ?

Motosikleti
    apache klanından tvs
    iyi olduğunu söylüyorlar. zaten bursadaki lifan bayisi baya cana yakın aslında onlarla gidip görüşebilirsin sana bilgi verirler. ama kask ve diğer korumalıklarını al.

Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    bence mudanyadan vaz gecip illaki cay içelim muhabbet edelim derseniz sizi fsmdeki bubblein kafeye davet edeyim orada calısan arkadasta motorcu hem onunlada tanısmıs olursunuz bizim grub olarak toplanma noktamız orası pazar gunu 5 ten sonra orada toplanıyoruz mudanyaya karar kesin ise ben belki gelemeye bilirim simdiden soyleyeyim :(

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    iyi eğlenceler gençler zamanım olsaydı bende arabnıza katılırdım yaşlılarıda aranıza alıyosunuz dimi?

Motosikleti
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi eğlenceler gençler zamanım olsaydı bende arabnıza katılırdım yaşlılarıda aranıza alıyosunuz dimi?
    Başımızın üstünde .

Son karar nedir ?

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi olduğunu söylüyorlar. zaten bursadaki lifan bayisi baya cana yakın aslında onlarla gidip görüşebilirsin sana bilgi verirler. ama kask ve diğer korumalıklarını al.
    Kask :https://www.motoavm.com/ProductDetails/-ls2-ff350-diamond-kirmizi-kask/241/1722
    Mont:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-3003-sniper-ceket-kirmizi/247/2156
    Eldiven:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-7575-tuscon-eldiven-kirmizi/266/2182
    Dizlik:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-termal-korumali-dizlik/280/2267
    Balaklava:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-balaklava-yazlik/302/2261
    Abi motorla birlikte alcam malzemeler sence yeterlimi ?

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Son karar Olarak buluşma Noktası (ZaferPlaza YKM) önündeki boşlukta buluşuyoruz. saat 14:00 da Gezi alanı sayı az oldugu ıcın orda belirleriz hem maksat tanısmak.şehir içi olduğu için (elektirikli bisiklet) bile katılabilir sıkıntı kalmamıştır heralde

berkut zafer plazaya geldiğinde yukarı doğru bak Ykm yi görmemen imkansız yada birine sor elle gösterir:D

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    İşten 18:45 gibi eve geldiğimden gelmem zor gibi görünüyor. Yeni arkadaşlar ile tanışmak isterdim. Bahara tanışırız artık. yeni rotalar uzun yollar çizicez.
    cemolos bunu beğendi.

Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı ender.pony adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask :https://www.motoavm.com/ProductDetails/-ls2-ff350-diamond-kirmizi-kask/241/1722
    Mont:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-3003-sniper-ceket-kirmizi/247/2156
    Eldiven:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-7575-tuscon-eldiven-kirmizi/266/2182
    Dizlik:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-termal-korumali-dizlik/280/2267
    Balaklava:https://www.motoavm.com/ProductDetails/-prohel-balaklava-yazlik/302/2261
    Abi motorla birlikte alcam malzemeler sence yeterlimi ?
    link olarak verirsen inceleriz. bak forumda dünya üzerinde bir bağlantı dişli gibi bir butan var. ona tıklayıp oraya giriyorsun biz de direk tıklayıp bakalım

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    arkadaşlar muhabbetinize alakasız bi şekilde giricem ama, ehliyet sınavımı nasıl oldu bilmiyorum ama verdim şimdi motor ve kıyafet araştırması yapıyorum. motor için rks titanic 150 düşünüyoruz (bi arkadaşla beraber alıcaz) bütçe o aralıklarda. 4000 cb125e yada 5000 e cbf150 alacağımıza görüntüsü biraz daha hoşumuza gidecek bişey alalım dedik. 1-2 sene içinde satmayı planlıyoruz. satışı düşünürsek honda tabiki daha mantıklı ama göz zevkide önemli diye düşünüyorum. kıyafet içinde prohel diye marka gördüm bikaç dükkanda. f/p durumu iyi gibi duruyor. kask içinde ls2 düşünüyordum. küçük sanayideki (adını unuttum) dükkandaki aytekin arkadaş bluetooth lu markasını unuttuğum kask önerdi. 400 lira gibi bir fiyat söyledi. tavsiye ve görüşleriniz benim için önemli. bikaç aya satın alıcam herhalde. şubat sonunda fuar varmış. beklememi önerirmisiniz?

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar muhabbetinize alakasız bi şekilde giricem ama, ehliyet sınavımı nasıl oldu bilmiyorum ama verdim şimdi motor ve kıyafet araştırması yapıyorum. motor için rks titanic 150 düşünüyoruz (bi arkadaşla beraber alıcaz) bütçe o aralıklarda. 4000 cb125e yada 5000 e cbf150 alacağımıza görüntüsü biraz daha hoşumuza gidecek bişey alalım dedik. 1-2 sene içinde satmayı planlıyoruz. satışı düşünürsek honda tabiki daha mantıklı ama göz zevkide önemli diye düşünüyorum. kıyafet içinde prohel diye marka gördüm bikaç dükkanda. f/p durumu iyi gibi duruyor. kask içinde ls2 düşünüyordum. küçük sanayideki (adını unuttum) dükkandaki aytekin arkadaş bluetooth lu markasını unuttuğum kask önerdi. 400 lira gibi bir fiyat söyledi. tavsiye ve görüşleriniz benim için önemli. bikaç aya satın alıcam herhalde. şubat sonunda fuar varmış. beklememi önerirmisiniz?
    rks 150 güzel makina. Sağlam az yakıtlı. Tek eksiği servisinin kuba motora ait olması. Bursa da tırtlar yani.

Motosikleti
    apache klanından tvs
    çıktım ben ykm önünde görüşürüz

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Bulusma ayın (28 cumartesi) günü ZAFERPLAZA YKM önünde (saat 14:00 ). sanırım cemolas kardesımız yanlıs anlamıs bu gün gidecekmiş telden aradım bilgilendirdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler