Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı yakamoz043 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tren garında nerde tam mevki büfemi işletiyosunuz orda
    Hayır güvenlik görevlisiyim.Gökgürlemesi gibi ses çıkaran siyah motoru olan arkadaş die sorarsan ne zaman nöbetçi olacağımı söylerler ona göre gelirsin çayımızı demler muhabbet ederiz
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Merhaba arkadaşlar. Kütahya'ya en son geçen sene kış aylarında geldim otobüsle.
    Belli değil ama hayırlı bir iş için ani bir kararla gelebilirim yine...
    Size birkaç sorum olacak...

*Kütahya yol çalışması bittimi? Gidiş-geliş ayrı çift şerit olacaktı sanırım.
    *Motosikletlerinizi nereye bırakıyorsunuz? Kapalı güvenilir bekçisi olan bir otopark varmı?
    *Honda servisi sanmıyorum ama güvenilir bir ustanın dükkanını tarif edebilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler..

Motosikleti
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

*Motosikletlerinizi nereye bırakıyorsunuz? Kapalı güvenilir bekçisi olan bir otopark varmı?
    *Honda servisi sanmıyorum ama güvenilir bir ustanın dükkanını tarif edebilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler..
    Yol çalışması eğer (ılıca civarındaki girişi diyosan) bitti. Ali kalfa işhanı(Müftülük) altı kapalı otopark gayet güvenli otoparktır.(Ben şahsen orayı tercih ediyorum) ayrıca istersen Tren garı ardiyeye koyup kilit altınada alabiliriz motorunu başındada bizzat ben beklerim TCDD güvenlik görevlisiyimHonda servisi yok ama güvenilir ustalar var oralarada götürebilirim ENİŞTE sen yeterki gelmek iste
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    [Y]amaha [B]rillant [R]iding
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şimdiden teşekkürler..
    Merhaba hocam,yol çalışmaları ve otopark konusunda bilgim olmadığı için yorum yapmayacağım.Sanayide iyi bir ustanız var mı demişsin,motorumun bakımlarını yaptırdığım ve gayet memnun kaldığım bir yer var.Orayı sana tavsiye edebilirim.Kütahya Arzum Motosiklet,nerede diye soracak olursanda,sanayide kime soracak olursan gösterir herhalde,motorcular tek bir bölgede zaten...

Motosikleti
    asya 150 t1
    arkadaslar benım 150 t1 motorum 17600 de şimdiye kadar hiçbir sorunu yoktu ama gecenlerde cevre yolundaydım 100 110 cıkmıstım kı motorum birden yavasladı ve 10-20 km düştü sonra istop ettim daha sonra calstırma calıstım calısmadım 5 dakka bekledim tekrar denedim calstı ama motorun sesi değişti ve sesi çatır çatır die oldu neyden kaynaklanabilir.

Motosikleti
    sorun büyük bence yağını kontrol etmişmiydin etmediysen ve yağsız kaldıysa alet kilitlemiş olabilir

Motosikleti
    Alıntı i_yel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benım 150 t1 motorum 17600 de şimdiye kadar hiçbir sorunu yoktu ama gecenlerde cevre yolundaydım 100 110 cıkmıstım kı motorum birden yavasladı ve 10-20 km düştü sonra istop ettim daha sonra calstırma calıstım calısmadım 5 dakka bekledim tekrar denedim calstı ama motorun sesi değişti ve sesi çatır çatır die oldu neyden kaynaklanabilir.
    Sorunu hala gideremediysen,aşağıdaki bölümlerden yardım istiyeceğin takdirde,çözüme ulaşabilirsin..

---MT Atölye - Teknik Servis
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...teknik-servis/
    ---Motosiklet Modelleri(Buradan motorunun modeliyle ilgili konuya girip,oradaki diğer kullanıcılardan destek alabilirsin.)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tor_Motosiklet
    .

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Uzun süre oldu burada yazmayalı merhaba arkadaşlar.
    4

Motosikleti
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre oldu burada yazmayalı merhaba arkadaşlar.
    Merhaba hocam,tekrardan hoşgeldin o zaman.Motosikletlerimiz aynı ve Kütahya'da Ybr sayısı bayağı bir fazla.Sende bizler gibi Kütahya merkezden misin,içinden.

Motosikleti
    Alıntı fuemgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hocam,tekrardan hoşgeldin o zaman.Motosikletlerimiz aynı ve Kütahya'da Ybr sayısı bayağı bir fazla.Sende bizler gibi Kütahya merkezden misin,içinden.
    yok merkezden değil tavşanlı'danım usta. sık sık kütahya'ya geliyorum motorla yaz olunca. işlerimi halledip dönüyorum. bazen üniversitenin orada takılıyorum.
    sonra simitçi hakan abiler, hasan abiler falan var gelince onlara uğrarım.
    kütahya'ya selamlar.
    tavşanlı'da da acayip arttı YBR sayısı. artık YBR kulüp bile kurarız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:55 ----------

http://www.facebook.com/photo.php?pi...00000074210239
    APDULLAH KIZEN ARKADAŞIMIZIN 2004 MODEL KAWASAKİ KX 125 MODEL MOTORU YAKLAŞIK 5 SAAT ÖNCE ÇALINMIŞTIR ÇALINDIĞI YER SANAYİDEN ÇEVRE YOLUNA ÇIKŞTAN BÖLCEĞE DOĞRU YOL ALMIŞTIR ÇALAN KİŞİLER HERKEZİN DİKKATİNE..!!!!!!!!!!!!!

4

Motosikleti
    yok merkezden değil tavşanlı'danım usta. sık sık kütahya'ya geliyorum motorla yaz olunca. işlerimi halledip dönüyorum. bazen üniversitenin orada takılıyorum.
    sonra simitçi hakan abiler, hasan abiler falan var gelince onlara uğrarım.
    kütahya'ya selamlar.
    tavşanlı'da da acayip arttı YBR sayısı. artık YBR kulüp bile kurarız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:55 ----------

http://www.facebook.com/photo.php?pi...00000074210239
    APDULLAH KIZEN ARKADAŞIMIZIN 2004 MODEL KAWASAKİ KX 125 MODEL MOTORU YAKLAŞIK 5 SAAT ÖNCE ÇALINMIŞTIR ÇALINDIĞI YER SANAYİDEN ÇEVRE YOLUNA ÇIKŞTAN BÖLCEĞE DOĞRU YOL ALMIŞTIR ÇALAN KİŞİLER HERKEZİN DİKKATİNE..!!!!!!!!!!!!!

Buradanda leblebi diyarına çok selam.İnşallah tez zamanda bulunur ve suçlular cezasını çeker.

Motosikleti
    Alıntı fuemgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradanda leblebi diyarına çok selam.İnşallah tez zamanda bulunur ve suçlular cezasını çeker.
    MOTOSİKLET BULUNMUŞ ARKADAŞLAR HABERİNİZ OLSUN.
    Motor Tavşanlı'da bulunmuş buna üzüldüm
    Kim bilmiyorum belki de buralı değillerdir ama yine de iyi değil Tavşanlı ismi geçmesi.
    4

Motosikleti
    MOTOSİKLET BULUNMUŞ ARKADAŞLAR HABERİNİZ OLSUN.
    Motor Tavşanlı'da bulunmuş buna üzüldüm
    Kim bilmiyorum belki de buralı değillerdir ama yine de iyi değil Tavşanlı ismi geçmesi.
    Motorun bulunması çok güzel bir olay,Tavşanlıda bulunmuş olması bu olayı Tavşanlıya mal etmek olmuyor.Aksine bardağa dolu tarafından bakarsak, oradaki emniyet güçleri çok iyi çalışıyorlar,tebrik ederim..

Motosikleti
    Evet arkadaşlar pazar günü nasıl geçti özel bi şey yapan varmı? Anasultan uçurtma şenliğine giden varmı mesela?

Motosikleti
    asya 150 t1
    yağına baktım ve yağı bitmişti yağını koydum tas gibi oldu motor

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar pazar günü nasıl geçti özel bi şey yapan varmı? Anasultan uçurtma şenliğine giden varmı mesela?
    Motorla bir etkinlik yapmadım.Şenliğe, müsait olan arkadaşlarla buradan anlaşılıp, Kütahya-Mt olarak gidilebilirdi aslında..Ama takip eden maalesef yok Kütahya-Mt'de..

Motosikleti
    pazar günü tavşanlı'dan 20den fazla motorla büyükorahan'a gittik. güzel geçti. sucuklar iyiydi ama festival zaten bitmişti. motor sürmenin tadını çıkardık ne diyelim
    4

Motosikleti
    Alıntı i_yel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağına baktım ve yağı bitmişti yağını koydum tas gibi oldu motor
    Geçmiş olsun ne diyelim DİREKTEN DÖNMÜŞSÜN RESMEN verilmiş sadakan varmış yağıını ihmal etme bir daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:27 ----------

pazar günü tavşanlı'dan 20den fazla motorla büyükorahan'a gittik. güzel geçti. sucuklar iyiydi ama festival zaten bitmişti. motor sürmenin tadını çıkardık ne diyelim
    Maşallah helal size valla rüzgarınız bol olsun

Motosikleti
    Geçmiş olsun ne diyelim DİREKTEN DÖNMÜŞSÜN RESMEN verilmiş sadakan varmış yağıını ihmal etme bir daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:27 ----------

Maşallah helal size valla rüzgarınız bol olsun
    Kardeşim hemen hemen her hafta bir etkinlik oluyor burada inşallah konuşalım anlaşalım bir hafta da sizinle birlikte yapalım.
    4

Motosikleti
    Tabiki neden olmasın ama her zaman onlıne olmuyorum telden ulaşırsın 05375869256

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler