Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

abilerim ve kardeslerim inş. bu yaz araniza bende katilirim ve etkinliklere katilmayi isterim
    kordinaryus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar merhaba. Yeni dostlukların kurulması ve en güzel motosiklet etkinliklerinin düzenlenmesi için bir grup kurduk. Yaklaşan yaz mevsimiyle zamanı dolu dolu geçirmek dileğiyle... face Kayseri Motosiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Gruba arkadaşların katılımını bekliyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Arkadaşlar merhaba. Yeni dostlukların kurulması ve en güzel motosiklet etkinliklerinin düzenlenmesi için bir grup kurduk. Yaklaşan yaz mevsimiyle zamanı dolu dolu geçirmek dileğiyle... face Kayseri Motosiklet

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    O gün sizinle ilgilenen bendim Ünlü Motosiklette. Öncelikle şunu bilin biz kimseye salak muamelesi yapmıyoruz.Ve kimseye ZORLA bişeyler satmıyoruz. Artı olarak bu esnaflığı Kayseri olarak alakası yok herkes ( bunda sizde dahil ) elinde olanı satmak ister.ve en önemlisi biz kimseyi kandırmıyoruz. Gdr kaskı yedek parça olarak her parçası var. Ls2 nin hiçbir yedeğini bulamazsınız.
    Saygılarımla.

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    Önce tanışma faslı olsa daha güzel olur bence (örneğin bu pazar bi çay bahçesinde gibi)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Saat ve tarih yazarsanız katılım olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Bu arada ismim mehmet bu sitede eski olanlar beni tanır (gezi ve organizasyonlarımla)

Mehmet kardeşim.organize olmaya çalışıyoruz ama olmuyor sanırım. Senden bir tanışma faslı organizasyonu rica etsek kırmazsın bizleri umarım.
    Bu arada forumu takip eden ve organizasyonlara katılmak isteyen arkadaşlar bir ses verebilir mi duyalım???
    ersan ersan

turkmen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache rt150 (2012)
    Merhabalar.. 2012 model sarı tvs apachemle yahyalı'dan dün foruma üye olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Hafta içi ve c.tesi çalışıyoruz. Pazar günlerine denk gelirse her daim organizasyonlara derstek vermekten gurur duyarım.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Bu aralar beyaz maxi scooter tarzı bir motor görür oldum. Sanırım bi hastaneye ait üzerinde 112 acil tarzı şeyler yazılıydı. Tam olarak görevi ne bu motorlu ekibin? Organ nakil aracı olabilir mi?

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    kayseride neler var neler yok artık mayıs oldu 1.5 senedir ankaradayım ama kayseriliyiz yani
    selamlar

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Kayseriden ses yokmu ne?

numan_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z180s
    pazar günü 10-15 kişilik bir gurupla ürgüp nevşehir gezisi yapılacakmış.
    Ayrıntıları ögrenip tekrar yazarım arkadaşlar.

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    KAYSERİ UYUR ETKİNLİK YOK
    omur.38 ve kordinaryus bunu beğendiler.

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Millet henüz servislerde kazıklanma etkinliğinden çıkamamıştır.

eyyy servisciler vicdanınız kurusun çin işi parçaların orjinalimi olur yuh artık.

Arkadaşlar Allah rızası için;
    bana vicdanlı insaflı fahiş kar gütmeyen kabalık,küstahlık etmeyen çok bilmişi oynamayan güler yüzlü babacan bir servis adresleri verin

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayseri de güler yüz biraz zor kardeşim işini temiz yapıyormu sen ona bakacaksın vay ben bu ustalarla iki muhabbet edeyim muhabbetin belini kıralım falan zor.o çok bilecek sen az bileceksin böyle bir durum var malesef.benim sana tavsiye edebileceğim metin usta ve hamdi usta var kocasinan askeri şubenin arkasına düşüyor.
    Etkinlik iyi olur aslında hem tanışmış kaynaşmış oluruz bir gün olur inşallah ne deyim

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok be kardeşim derdim asla muhabbet falan değil zaten servisle muhabbeti sevmem.Gerktiğinde konuşsun, bir soru sorduğumda kaba cevaplar vermesin yeter.

Motorla alakalı birçok şeyi bildiğim halde beni motor cahili buji nedir bilmeyen aptal yerine koyuyorlar. Ne diyebilirimki tek istediğim dürüstlük,dürüstlük

Güleryüz bu mesleğin doğasınamı ters yoksa bu işlerle hep krolarmı uğraşır anlamadım ((güzel insanları tenzih ederim))

Mesela bakımda yakıt filtresini değiştirelim dediğimde O karbüratörün içindedir ikisi bir değişir dedi ve benim akıl sağlığm bozulacaktı,sustum
    Ne diyeyim ben şimdi... Bu artniyet değilmi?

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Elinizden iş geliyorsa servislerle tamircilerle muhattab olmayın bence, ben kendi işimi kendim yapıyorum çokta mutluyum paramda cebimde kalıyor sizde tavsiye ederim, yardımcı olabileceğim bi konu olursa mekanik olarak seve seve eşlik ederim yanınızda...

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    merhaba arkadaşlar. kayseri'de motor kullananlara sormak istediğim bir şey var. kasap şoför çok mu? saygısız, motosikletliyi adam yerine koymayan arabalara veya otobüslere rastlıyor musunuz? hani bisiklet yolları falan var o kadar, ben nispeten daha saygılı bir trafik camiasi bekliyorum motosikletlilere karşı ama kullananlara da sormak istedim.

Motosikleti
    var mı öyle bi servis? varsa bana da adres lazım. cub motordan anlayan sağlam bi usta lazım çünkü motor çalışıyor ama anlayan birinin bakım yapması lazım. çok yakıyor ve çekişi düşük. hangi ustaya güvenebilirim?

Motosikleti
    Alıntı aLpP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tamirci konusunda sorunlar yaşıyorum. Adam gibi bi usta tanıyan önerecek var mı?

Motorun frenler az tutuyo arada tepiyodu bi tamirciye gittim balata değişti (50 lira) yine sorunum devam etti, tekrar gittim jant içini taşladı (45 lira) yine olmadı tekrar gittim ukala şekilde normal bişey yok ki freninde dedi.
    Başka bir motorcuya gittim yağ damlama sorunu için keçe değiştirdi(45 lira) yağ damlaması eskisinin 3 katı şimdi, tekrar gittim başka yei değiştirelim diyor (60 lira) anlamadığım sızdıran bir keçe değişince başka yerden sızsa bile azalması lazım sızan kısmın birini yağtığı için ama 3 katına çıktı.
    Geçen gün park halindeki motorun sol ayakçağı kopartmış hayvanın biri nasıl becerdiyse. neyse bu ikisinden başka bir motorcuya gittim yaptı vitesi atamadım topukla çok altta kalmış topuktaki vites kolu tekrar gittim bi yapmış vides aşşağı atınca ayakçağa vuruyor hiç atılmıyor. tekrar gittim işim var sonra gel diyor birinci vitesten başka atamadım kol ayakçağa vurduğu için. sinirlendim çıktım eve attım motoru çıldırdım ne para istedilerse verdim nasıl tamir ederlerse tamam dedim ama tüm öküz adam gibi bir tamirci yok mu
    o usta denen adamların adını versen de biz de gitmesek iyi olur aslında

Motosikleti
    Şahsi motosikleti yok..
    Motosikletten soğutur bu servis olayı. Yetkili servislerde de aynı problem yaşanıyormu

Alıntı Panther38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KAYSERİ UYUR ETKİNLİK YOK
    Kardeşim merhaba.İsmim Ahmet Kayseri'denim bende.Kayseri grubu varmış bakayım dedim gördüğüm kadarıyla pek bi etkinlik falan yok zaten kişda geldi
    Bende inş yaza bi motor alma düşüncem var,siz biliyor musunuz bilmiyorum kayseri de Yamaha bayii falan var mı?Gerçi şuan düşüncem cbr 250r almak ,eğer Kayseri'de ki bayilik konusunda bi bilgin varsa yardımcı olabilirsen sevinirim.Eğer Kayserideysen yüzyüze de Görüşmek isterim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler