Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Yalova - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    beyler hyosung gv 250 için önerilen iki adet servis var. hangisine götürelim. öneri varmı?
    http://www.kanuni.com.tr/servisler
    burda yalovaya basınca erdoğan arabacı ve çağatay bey çıkıyor.
    kolay gelsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hyosung gv 250 için önerilen iki adet servis var. hangisine götürelim. öneri varmı?
    http://www.kanuni.com.tr/servisler
    burda yalovaya basınca erdoğan arabacı ve çağatay bey çıkıyor.
    kolay gelsin.
    Çağatay iyidir. Ötekini bilmiyorum.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    aramızdamı bilmem ama iyi cocuktur makineyi alırken bende orada takılıyordum - leri sinyalları kocaman igrenç yapmışlar sesi gene aynı cıkıyor hiç bir deişiklik yok depo baya büyüktü 13 bin lira vericegime ona hiç vermem daha iyi eski kasa ile arasında sadece kasa farkı var başka bişiyi yok eski kasa al 10-11 e daha iyi benim şahsı fikrim budur

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramızdamı bilmem ama iyi cocuktur makineyi alırken bende orada takılıyordum - leri sinyalları kocaman igrenç yapmışlar sesi gene aynı cıkıyor hiç bir deişiklik yok depo baya büyüktü 13 bin lira vericegime ona hiç vermem daha iyi eski kasa ile arasında sadece kasa farkı var başka bişiyi yok eski kasa al 10-11 e daha iyi benim şahsı fikrim budur
    bana da öyle geliyor 13 bin verilecek motor değil gibi bizimkilerden bı farkı çift far ve 1,5 hp fazla güç değermi o kadar paraya bilemedim abs bile yok bu arada oğuz görüşemiyoruz hiç

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Alıntı soycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana da öyle geliyor 13 bin verilecek motor değil gibi bizimkilerden bı farkı çift far ve 1,5 hp fazla güç değermi o kadar paraya bilemedim abs bile yok bu arada oğuz görüşemiyoruz hiç
    sürekli geziyorum ben aktif olarak halil abi ile. özelden telefon numaranı yolla ben sana gezi planlarken dönüş yapar söylerim buluşur gezeriz
    soycan bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler ben hafta ici Altinova tersanelerde calisiyorum. Tatile gitme ihtimalimiz yok. Hafta sonu, ozellikle pazarlari, soyle rahatca yuzulebilecek, sakin yer onerisi alabilirmiyim sizlerden? kime sorduysam cinarcik diyor ama, motorla yol yapmaktan cekinmem, daha ileriye de gidebilirim.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben hafta ici Altinova tersanelerde calisiyorum. Tatile gitme ihtimalimiz yok. Hafta sonu, ozellikle pazarlari, soyle rahatca yuzulebilecek, sakin yer onerisi alabilirmiyim sizlerden? kime sorduysam cinarcik diyor ama, motorla yol yapmaktan cekinmem, daha ileriye de gidebilirim.
    yalovada 2pilaj var ona artı olarak çiftlik köy var yani up uzun sahil var.. sadece yer beğen okadar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaytazdere'de Saralkent var,iyidir,sessiz,sakindir hafta içi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    esenköy e giderken deniz feneri ve koy lar var oralarda onlarda cok guzel

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Şu yalova MT de bir iadeyi ziyaret yapmadı arkadaş. Değil mi Uğurum. cık cık cık Mevlüt başgan taş attım :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu yalova MT de bir iadeyi ziyaret yapmadı arkadaş. Değil mi Uğurum. cık cık cık Mevlüt başgan taş attım :D
    Yıllardır gelecekler kardeşim..
    soycan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb125e
    daha bugün emereyle konuştum değirmendereye gidelim die 2-3 güne kalmaz ordayız inşallah...

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha bugün emereyle konuştum değirmendereye gidelim die 2-3 güne kalmaz ordayız inşallah...
    yaa abi sen bizi 2 yıl önce de istikham tepeye götürüyordun yaa

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman peki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:44 ----------

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa abi sen bizi 2 yıl önce de istikham tepeye götürüyordun yaa
    İstikham tepe yakında imara açılır,yine gidemeyiz biz

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşlar sabah 2aile çınarcık'a denize gitmeyi düşünüyoruz Deniz'i akşam gezmesi nasıldır veya oralarda tavsiyeniz varmı

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    Merhaba yalova motofest bu hafta kımler gelıyor kımler cadır kurcak yapalımmı bı organızasyon

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölmüş valla Yalova MT Biz burdayken ne gezme var ne tozma sonrada vay efendim 2 yıldır nerdesin sen
    Buluşma ayarlayalım mı sayın abilerim kardeşlerim hep beraber gidelim sayın moderatörümüz Uğur Bey ile Berkay beyin misafiri olalım Değirmendere'de ne dersiniz Yaz bitmeden bir dondurma yer çay içeriz hemde yol yapmış oluruz
    mezit bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    bana uyar calısmıyorsam eger

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölmüş valla Yalova MT Biz burdayken ne gezme var ne tozma sonrada vay efendim 2 yıldır nerdesin sen
    Buluşma ayarlayalım mı sayın abilerim kardeşlerim hep beraber gidelim sayın moderatörümüz Uğur Bey ile Berkay beyin misafiri olalım Değirmendere'de ne dersiniz Yaz bitmeden bir dondurma yer çay içeriz hemde yol yapmış oluruz
    hala buluşucaz.. bu arada demeden geçmiyecem batuhan uzun zamandır seni görmemiştim ama tam yaşının adamı olmuşsun çok beğendim bu halini adam gibi adam imajı molmuş değişme abi tavsiyesi..
    bpk bunu beğendi.
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yalova Mt Bitmiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler