Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Tekirdağ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaybe çamurdan motor görünmüyor
    abi çamur vardı da bizmi girmedik bu hafta sonu kısmetse
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125

daha tam çamurlu hava ortamı gelmedi. hele bi gelsin o zaman görelim kardeşim seni. tekerin düz bassın
    birGarip..

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Çorludayım bende artık ufak motorumla Etkinliklerinizi bildirin lütfen katilmak isterim.Motor 650 km oldu ama hala ilk bakımını yaptiramadim.Kanuni servisi de corluda yokmuş, cerkezkoye artik en yakın zamanda.

Selam dostlar ben de Çerkezköydenim hepinize kazasız sürüşler dilerim. Benim sizlere bir sorum olacak. Hyosung gt250r alacağım yakın zamanda. Sıfır alacağım için mağazaları aradığımda hep sipariş üzerine getirdiklerini bayide olmadığını söylüyorlar. Tekirdağ Çorlu veya yakın civarda gidip mağazasında görüp alabileceğim bir yer önerirseniz çok işime yarayacaktır. Çünkü benim ulaştığım hep beyaz eşyacı tayfaydı onlarda da yok. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben çorluda hiç görmedim. Bi kaç aydır burdayım belki bilmediğim biyer vardır ama düşük ihtimal

Kafayı yiyeceğim arkadaş bende hiç görmedim her hafta sonu çorluyan tekirdağa giderim ya gözden açırıyorum ya da yok. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olur.

adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Çorlu'da 2007 senesinde vardı sonradan kapattı. Zaten ST kanuni oldu 1-2 sene sonra. Çorlu'da sıfır alabileceğin bayii yok sanırım. Çerkezköy'de ipek ticaret diye bir yer gösteriyor bayileri arasında sitesinde ama oraya baktın mı?
    Bir de naçizane fikrimi de belirtmek isterim: ikinci el honda 250R düşünülebilir bence alternatif olarak. Arkadaşımda var sorunsuz makine. Kafan ağrımaz hiç
    Bu arada benim ilk motorum da GT250 comet'ti.

İlginden dolayı sonsuz teşekkür ederim dostum. Cbr 250 uzun süre kullandım boyutlarımdan dolayı gt250r istiyorum motoru hırpalayacak bi kullanıcı değilim beni cezbediyor yapısı duruşu gidişi. İpek Ticaretle görüştüm birebir oda sipariş üzerine getiriyor. Sanırım sadece fabrikalarında basıp dağıtıyorlar buralarda.

Motosikleti
    Mondial Z-ONE S yeşil
    Herkese merhaba. Sizlere bir sorum olacak.
    Sıfır alınan bir motorla direk 120 km'lik bir mesafeye yolculuk edebilir miyim?
    Sizlerin tecrübelerinize ihtiyacım var.

Hiz yapmadan zorlamadan gidiceksen gidilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

[url=http://hizliresim.com/5RgVLR][/url
    Baliga giden varmi aramizda arkadaslar hafta sonlari beraber gidebiliriz.
    oyunageldim ve Permatiq59 bunu beğendiler.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Neresi burası,barajmı

Alıntı Şeytanİcadı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar ben de Çerkezköydenim hepinize kazasız sürüşler dilerim. Benim sizlere bir sorum olacak. Hyosung gt250r alacağım yakın zamanda. Sıfır alacağım için mağazaları aradığımda hep sipariş üzerine getirdiklerini bayide olmadığını söylüyorlar. Tekirdağ Çorlu veya yakın civarda gidip mağazasında görüp alabileceğim bir yer önerirseniz çok işime yarayacaktır. Çünkü benim ulaştığım hep beyaz eşyacı tayfaydı onlarda da yok. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar
    Sorum günceldir dostlar.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Selam en guzel kofte nerede yenir pazar günü İstanbuldan Tekirdağ geleceğim

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Tekirdağ köftesi meşhur falan değil kanımca, hakkını verip yapan birini görmedim, köfte aynı köfte

Motosikleti
    Mondial Z-ONE S yeşil
    Herkese merhaba.
    Çorluda ekipman alabileceğim yerler hakkında bilginiz var mı? Nerelerden kask mont eldiven dizlik tarzı ekipman alabilirim?

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Yakışıklı motor var heykel yakınında internetten adresine bakabilirsin

Motosikleti
    Mondial Z-ONE S yeşil
    Alıntı emirakbyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakışıklı motor var heykel yakınında internetten adresine bakabilirsin
    İnternetten aldığımız ekipmanlar beden ölçüsü biraz sıkıntılı diye duydum kafam biraz karışık. Yakışıklı motora bakmak hiç aklıma gelmedi açıkçası öğlen gibi bakarım.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ookkaayy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiz yapmadan zorlamadan gidiceksen gidilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

[url=http://hizliresim.com/5RgVLR]http://i.hizliresim.com/5RgVLR.jpg[/url
    Baliga giden varmi aramizda arkadaslar hafta sonlari beraber gidebiliriz.
    üstat. pazar günü Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında sağda mola verdim. tam sen çıkarken. sendin değilmi o ?
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    Mondial Z-ONE S yeşil
    Selam arkadaşlar. Mondial Z-ONE S motosikletim var siperlikten rahatsız edici bir zırıltı geliyor ne gibi bir önlem alabilirim. Yardım edebilecek varsa sevinirim.

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neresi burası,barajmı
    Sarilar goleti tekirdag corlu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam en guzel kofte nerede yenir pazar günü İstanbuldan Tekirdağ geleceğim
    Sorunu cok gec gordum ama corluda marmaracik koyunde bi lokanta var super yapiyo adamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat. pazar günü Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında sağda mola verdim. tam sen çıkarken. sendin değilmi o ?
    Kardesim valla tesadufe bak 12 sinde pazar gunu ordaydim buyuk ihtimalle bendim o karsiya gecmistim arkadasimin yanina istanbulu gezdirsin diye donuste yagmur yagdiydi guzelde islanmistim helal olsun valla cok dikkatliymissin nerden tanidinki

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı GokMer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Mondial Z-ONE S motosikletim var siperlikten rahatsız edici bir zırıltı geliyor ne gibi bir önlem alabilirim. Yardım edebilecek varsa sevinirim.
    Z one lerin cogunda bu ses var sanirim Daha oncede duymustum gormeden birsey diyemicegim ama tahmini olarak bi cozum uretirsem vida yerlerine silikon pul koyabilirsin mesela nalburlarda var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler