Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Sakarya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hoşgeldin. Dikkat ettikten sonra sıkıntı olmaz. Zaten yeni başlıyorsan ufak cc'den başlaman mantıklı, bu mantaliteyi yakalaman sevindirici.. Bizim aramızda da sevdiğimiz kardeşlerimizden birinde var bu motor. İstersen her perşembe yaptığımız çay buluşmalarımızdan birine gel, hem kullanıcısından motor hakkında fikir alırsın, hem de genel sorularını elimizden geldiğince cevaplamaya; yardımcı olmaya çalışırız.
    ultraslan_54 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraslan_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS650 Classic Dragstar
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin. Dikkat ettikten sonra sıkıntı olmaz. Zaten yeni başlıyorsan ufak cc'den başlaman mantıklı, bu mantaliteyi yakalaman sevindirici.. Bizim aramızda da sevdiğimiz kardeşlerimizden birinde var bu motor. İstersen her perşembe yaptığımız çay buluşmalarımızdan birine gel, hem kullanıcısından motor hakkında fikir alırsın, hem de genel sorularını elimizden geldiğince cevaplamaya; yardımcı olmaya çalışırız.
    Çok teşekkürler cihan bey motorumu aldım ehliyete yazıldım bu gün arka sokaklarda turladım şimdilik bir sıkıntı yok dediğiniz gibi bir perşembe günü çay buluşmasına gelmek isterim.
    Unutmayınız ki doğa bize hayatta kalabilecek kadar cömert davranır, yeter ki siz o cömertliği görün..

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı ultraslan_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler cihan bey motorumu aldım ehliyete yazıldım bu gün arka sokaklarda turladım şimdilik bir sıkıntı yok dediğiniz gibi bir perşembe günü çay buluşmasına gelmek isterim.
    Facebook'ta "Sakarya motosikletçiler spor kulübü" sayfasına katıl. Oradan da duyuruyorum buluşmaları..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Hocam ''Aramanla eşleşen bir sonuç bulunamadı.'' diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

Bu galiba https://www.facebook.com/groups/280676365310573/

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    cıhan hocam şu perşembe buluşmalaarını bıızede soylede oğrenelım hem tanışmış oluruz haberını beklıyorum

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Oke, bu haftaki duyuruyu sizlere de yapayım. Gelmeyen olursa sonraki hafta çayları öder

Arkadaşlar. Bu haftaki SMSK geleneksel çay akşamlar buluşması, bu hafta da 26 Haziran Perşembe günü 19:30'da Kanteen Cafe'de olacaktır. Kanteen Cade, 1. hemzemin geçittedir. (Işıklarda hemen köşedeki açık hava çay bahçesi).

İstediğiniz saatte katılım gösterip yine dilediğiniz saatte ayrılabiliyorsunuz.

Herhangi bir sorunuz için 0555 705 60 50 numarasından ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Bu hafta gecedeyim malisef gelemeyeceğim
    Unutmayınız ki doğa bize hayatta kalabilecek kadar cömert davranır, yeter ki siz o cömertliği görün..

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oke, bu haftaki duyuruyu sizlere de yapayım. Gelmeyen olursa sonraki hafta çayları öder

Arkadaşlar. Bu haftaki SMSK geleneksel çay akşamlar buluşması, bu hafta da 26 Haziran Perşembe günü 19:30'da Kanteen Cafe'de olacaktır. Kanteen Cade, 1. hemzemin geçittedir. (Işıklarda hemen köşedeki açık hava çay bahçesi).

İstediğiniz saatte katılım gösterip yine dilediğiniz saatte ayrılabiliyorsunuz.

Herhangi bir sorunuz için 0555 705 60 50 numarasından ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere.
    tamam cıhan 19.30 da orda olurum beyaz xmax gorduğun vakıt onumu kesebılırsın plaka e 2862 sınan

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

arkadaşlar bu akşamkı buluşmamaızda kı cekılen fotolar nerde
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bilgi, duyuru ve fotolar sayfamızda yayınlanıyor. TIKLA
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    cıhan faceboka gırdım baktım ama goremedım uye olmadığım ıcın olabılırmı acaba

Motosikleti
    SUPERLİGHT 200
    selam arkadaşlar
    motosiklertin sol aynasının içi düştü. Ayna kestirmek için nereye gidebilirim.Bir kaç yere gittim iş ufak diye uğraşmak istemediler gibi geldi Atatürk sanayide. Bana modern sanayiye git dediler.Nerede işimi halledebilirim?

Motosikleti
    Alıntı lkrkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    motosiklertin sol aynasının içi düştü. Ayna kestirmek için nereye gidebilirim.Bir kaç yere gittim iş ufak diye uğraşmak istemediler gibi geldi Atatürk sanayide. Bana modern sanayiye git dediler.Nerede işimi halledebilirim?
    Normalde ben arabanın cam işi olduğunca malçok cam var ona giderim ama ayna işine de bakıyorlar mı bilemicem Bir uğra istersen

Motosikleti
    tabana kuvvet
    s.a bende bolu göynüklyüm ama motorumu saaryada yaptırcam bildiqiniz iyi usta warmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

motorumun şanzımanı ve silindir deyiştirmek istiyom

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    parça değişecekse iyi ustaya gerek yok herkes yapabilir
    iyi usta herhangibir arıza da gerekli olur
    sana tavsiye yetkili servis e git
    veya turanoğluda benim usta var orası da yamaha yetkili servisi
    ama yetkili servislerde fiyatlar biraz uçuk olur haberin olsun

yldzmuhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze merhaba.

Forumun yeni üyesiyim.

Sakarya'lı olmama rağmen üniversiteden sonra İstanbul'da yaşamaya başladım.Ancak ailem halen Sakarya'da olduğundan her hafta sonu gidip geliyorum.

Hazır buradan ilk mesajımı yazmışken sorayım.

İstanbul-Sakarya/Pamukova arası yolculuğu için tavsiye edebileceğiniz İstanbul için de uygun motosiklet var mıdır?Kaç cc kullanmak uygundur?

Bu arada kendimi de anlatmam faydalı olacaktır;

Motosiklet kullanmayı arkadaşlarımın vitesli motosikletini kullandığım kadar biliyorum.Ona da biliyorum demek doğru değil.

Henüz motosiklet almadım.Ancak yönlendirmelerinizle alacağım.

Tabii bununla birlikte motosiklet eğitimi de almak istiyorum.Honda eğitim veriyormuş.Web sayfalarını falan buldum.Ancak sanırım ilk önce bir motosiklet almak ve eğitime öyle katılmak daha akıllıca olur.Yoksa tam tersini yapıp önce eğitim sonra motosiklet mi olmalı sizce?

Teşekkürler.

Herkese hayırlı Ramazanlar

Motosikleti
    MT07
    Selamlar, Atilla Yılmaz, MT07 Kırmızı, beraber gezelim :D

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı nurllah12456 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a bende bolu göynüklyüm ama motorumu saaryada yaptırcam bildiqiniz iyi usta warmı
    motorumun şanzımanı ve silindir deyiştirmek istiyom
    Senin motorun tarzında motorlar için Reşat ustayı öneririm. Adapazarı, Zirai Aletler sanayiindedir.. Eser Motor

Alıntı yldzmuhammed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba.

Forumun yeni üyesiyim.

Sakarya'lı olmama rağmen üniversiteden sonra İstanbul'da yaşamaya başladım.Ancak ailem halen Sakarya'da olduğundan her hafta sonu gidip geliyorum.

Hazır buradan ilk mesajımı yazmışken sorayım.

İstanbul-Sakarya/Pamukova arası yolculuğu için tavsiye edebileceğiniz İstanbul için de uygun motosiklet var mıdır?Kaç cc kullanmak uygundur?

Bu arada kendimi de anlatmam faydalı olacaktır;

Motosiklet kullanmayı arkadaşlarımın vitesli motosikletini kullandığım kadar biliyorum.Ona da biliyorum demek doğru değil.

Henüz motosiklet almadım.Ancak yönlendirmelerinizle alacağım.

Tabii bununla birlikte motosiklet eğitimi de almak istiyorum.Honda eğitim veriyormuş.Web sayfalarını falan buldum.Ancak sanırım ilk önce bir motosiklet almak ve eğitime öyle katılmak daha akıllıca olur.Yoksa tam tersini yapıp önce eğitim sonra motosiklet mi olmalı sizce?

Teşekkürler.

Herkese hayırlı Ramazanlar
    Beğendiğin tarzı söyleseydin ve bütçeni söyleseydin daha iyi olurdu aslında.. Eğitim de alacakmışsın, CBR250 ısınma turları için uygun ve yeterli bir motor olacaktır sana.. Motoru almadan eğitim almanı tavsiye edebilirim.

Alıntı jokermoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, Atilla Yılmaz, MT07 Kırmızı, beraber gezelim :D
    Hoşgeldin Atilla hayırlı olsun motorun. Perşembe akşamları toplanıyoruz, seni de bekleriz. Sakarya motosikletçiler spor kulübü yaz Facebook'a.. Oradan sayfayı takip ederek irtibat halinde olabilirsin..

Keyifli sürüşler dilerim.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    klr 650 cbr 250
    slm arkadaşlar bende aranıza yeni geldim...zati burdaki birçok arkadaşı mutlaka tanıyorumdur...ismim seçkin...cbr 250 aldım ..bide bunu deneyelim dedik...son 1 ayda kız arkadaşımla 3 bin km yol yaptık....etkinliklere ara ara bakcam gene....görüşmek üzere iyi muhabbetler herkese...

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı olsun Seçkin.. Temiz temiz kullan inşallah. Perşembe akşamları seni de bekleriz.. Görüşmek üzere
    "CaRPe DieM"

bahadir5478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Yalovadaki festivale gidecek arkadaşlar varmidir cuma gunu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler