Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Mersin - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TOPLANTI FOTOSU YOK MAALESEF.
    ÇÜNKÜ TOPLANTI YOK...
    FİKİR YOK...
    "FİK" BİLE DEĞİL
    Günaydın MersinMT. Yürekçe hepsi zamanla rayına oturacaktır inşallah. İlk buluşmanızda herkesin ortak olarak kararlaştıracağı bir güne alırsınız toplantıları. Yeter ki herkes istesin yapılamayacak şey yoktur
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    yedıgımız yemeklerın fotosunu vs cekmıyoruz ben buna aslında kısmı gorgusuzluk desemde artık populer kulture gore normal karsılanıyor..
    toplantılarımız arkadaslarımızın ıs yerlerınde yada farklı zamanlarda da oluyor olmuyor degıl.. sadece bırkac arkadasın ıslerı dolayısıyla goremıyoruz gorusemıyoruz.. bu hafta bazı sıkıntılar atlattık o yuzden ben katılamıyorum..

Fikrimizde var toplantılarımızda olacak inşallah en kısa zamanda..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Üstad yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdim gibi geldi kusuruma bakma. Amaç yemekleri yada içecekleri değil ki o konuda seninle hem fikirim. Benim gibi Mersin de olamayıp grubu merak edenler için iyi olur düşüncesi ile yazdım. Yanlış bir kelam ettiysem kusura bakmayın

rebitek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 200 r
    toplantı yeri atatürk parkı, kıbrıs şehitlik anıtı yanı (19 eylül) cuma akşamı saat 8 de ben ve ertoros orda olacağız, gelenler olunca, onlarla ortaklaşa yer belirleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

çekirdek, kola, içecek-yiyecek getirmek serbesttir. Getirmeyenler çevredeki gezici esnaflardan alabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler MersinMT. Toplantı fotosu atın bir ara ya
    bu hafta atarız,geçen haftakini atıyorum şimdi.
    ali arkadaşımız kaza geçirdiği için geciktik diğer ali arkadaşımızında mesaisi cuma için uygundu o yüzden bu hafta cuma toplanacağız, bu hafta ailede doğum olayı vardı fazla online olamadım.o yüzden mesajına daha yeni cevap yazıyorum. saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

sailor33 bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Valla ne yalan söyliyim.Yıllardır sustuğum bir konu vardı.Onu da açıklamam gerekiyor artık.
    İnsanların motosiklet buluşmalarını,gezmelerini''Toplantı''adı atında nitelendiriyorlar.Özellikle mersinde motosiklet kuluplerinde bir toplantı lafıdır almış yürümüş.Zevkimizi resmiyete dökmeyelim.2 kişi toplanmış akşam toplantıya gelmiyor musun ?''Bu arada 2 kişi öylesine verdiğim bir örnek yanlış anlaşılmasın.
    Mersindeki çoğu kulubun içine girdim çıktım.(2010'dan beri)Sözüm meclisten dışarı.Bu söylediklerimden dolayı pişman da değilim.İnş birileri görür de okur.
    Yaşlı insanlar onlara saygım sonsuzdur.Aralarında çok sevdiğim 2-3 kişide vardır.Ama onlarda şu sorun ortak noktaları hiç bir zaman motor olmadı.
    Her zaman birbirlerinin zaaflarını laf sokarak kapattılar.Hava filtresinin,yağ tapasının motorun daha neresinde olduğunu bilmeyen ve eli tornavida tutmamış insanlardır.Evet bu lafıma da kefilim.

Haa! bende çok profosyonel usta değilim.Ama en azından basit şeyler için usta usta gezip para dökmüyorum herkese.
    Çoğu kişi yıllardır bindiği 40-50 milyarlık motorunun özelliklerini bilmezken bana özelliklerini sormaları da ayrı bir çelişkiydi.
    Son olarak da şu var.Taşucuna gidip Rakı Balıktan başka bir şey bilmedikleri için kendilerini de motorda hiç bir zaman geliştiremediler...
    Paralarını ekipmanlarına ve eğitime değil içkilerine yatıran insanlardı.
    Onun içinde şehiriçinde gezemezler motorlaBahanesi de 240 kilo motorla trafikte sıkıntı olur.
    Saygılar

Motosikleti
    rks 200 r
    tamam sen söyle ne diyelim bende zaten toplantı adına gıcığım. hatta bi dahaki adını belirleyeceğin olayın yerini ve zamanını sen belirle olmazsa bana uyar. ben arkadaşlar sordu diye öyle yazdım.

Motosikleti
    Alıntı rebitek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam sen söyle ne diyelim bende zaten toplantı adına gıcığım. hatta bi dahaki adını belirleyeceğin olayın yerini ve zamanını sen belirle olmazsa bana uyar. ben arkadaşlar sordu diye öyle yazdım.
    Ramazan abi olayın senle alakası yok.Belki içlerinde bulunmadın.Mersindeki sözde motor kuluplerineydi sözlerim yanlış anlama olmasın.

Unuttuklarım da var onu da eklemek istiyorum.
    Bu işi maddiyata döken çok kişi tanıdım.
    Bana o kadar saçma geliyor ki...Zevk için insanlar bir araya geliyorlar.Eyw.İşin saçmalığı buradan sonra başlıyor...
    O kulup için bir başkan seçiyorlar.Ve o başkan içinde bir yardımcı.O kulubun simgesi oluşuturuluyor.Ve yelekler hazırlanıyor.O yelekler için para toplanıyor.Onlar ayrı bir tatava zaten.
    O başkan seçiminde insanlar arasında gruplaşma yaşanıyor.Bir nevi mitoz bölünme oluyor oradan da farklı gruplaşmalar oluyor.
    Son konuşmasında Altın Elbiseli Adam bahsetmişti.Çok komiğime gitti.Zaten o kulup konularyla alay eder gibi konuşması çok hoşuma gitti çok doğru şeyler söyledi.
    rebitek bunu beğendi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    rks 200 r
    bizim o kadar zamanımız yok bakma bir kaç arkadaşı bir araya getirmek derdimiz. Geleneksel hale getirip sağlam bir kafe de bulursak süper olur, işi olmayan gelir derim. Zaten zamanı olanların gurupları da var onlar bize katılmazlar bile.

Motosikleti
    Alıntı rebitek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim o kadar zamanımız yok bakma bir kaç arkadaşı bir araya getirmek derdimiz. Geleneksel hale getirip sağlam bir kafe de bulursak süper olur, işi olmayan gelir derim. Zaten zamanı olanların gurupları da var onlar bize katılmazlar bile.
    Aynen abi benimde amacım o ,fazla dikkat çekmeden kafe gibi bir yerde normal arkadaşlar buluşuyormuş gibi buluşmak...
    rebitek bunu beğendi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    beyler, ortada bir yanlış anlaşılma var...

toplantı kelimesine takılıyorsunuz. olabilir ama bu iş öyle olmaz.
    biz de bütün gün toplantılardan vs işlerden sıkılıp rahatlamaya hoş vakit geçirmeye çalışıyoruz.
    klüpleşmeyi ben de çok sevmiyorum.
    ama toplantı ya da toplaşma.
    önceden klüp değil şimdiki gibi grup iken, motosiklet takımı( motocycle team yani MT ) yani yine toplantı diyordu ve toplaşıyorduk.
    başkan vs yoktu.
    haftasonu yapılması gerekenleri vs konuşurduk.
    teknik konuları falan.
    detaylı yazamıyorum, işteyim.

ama sercancım; ortaya bir laf attıysan bence açıkla.
    burada olan ya da olmayanları töhmet altında bırakma bence...

toplantı yeri bana çok uzak ve ters.
    araçlarımın durak noktalarına ters.
    size iyi eğlenceler.

görüşmek dileğiyle..

Motosikleti
    Günümüz kaportada geçiyor malum..
    Dostlara selamlar olsun..
    En Kısa zaman da görüşmek üzere iyi geceler..

Motosikleti
    İyi akşamlar mersin...
    rebitek bunu beğendi.

Motosikleti
    Amatörün dibi de olsa.İlk videom
    https://www.youtube.com/watch?v=c-6CEYeMLRw
    alidgn bunu beğendi.

Motosikleti
    Kaza sonrası yanımda olan bütün arkadaşlar sağolun varolun. Sizinle değil yaylalara çıkmak tabiri caiz ise ölüme kadar gidilir.
    Kaza sonrası da yanımda olan arayıp soran yanıma uğrayan dostlara selamlar olsun.
    Motorlu birkac kişi toplanıp biz grup olduk demek cok kolaydır hafife de alırım asıl mesele bu işin dostluğu ve paylaşımıdır.
    Bazı gruplar vardır ki motor olmayınca dostluklar biter cok sukur bizim takım oyle degıl.
    Herkese tesekkurler.
    sailor33 ve rebitek bunu beğendiler.

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T 250 R
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza sonrası yanımda olan bütün arkadaşlar sağolun varolun. Sizinle değil yaylalara çıkmak tabiri caiz ise ölüme kadar gidilir.
    Kaza sonrası da yanımda olan arayıp soran yanıma uğrayan dostlara selamlar olsun.
    Motorlu birkac kişi toplanıp biz grup olduk demek cok kolaydır hafife de alırım asıl mesele bu işin dostluğu ve paylaşımıdır.
    Bazı gruplar vardır ki motor olmayınca dostluklar biter cok sukur bizim takım oyle degıl.
    Herkese tesekkurler.
    Biz gelemiyoruz ama :(

Motosikleti
    Doğru dersin ali.
    .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

günaydın mersin mt
    nasılsınız?

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T 250 R
    Yine sessizliğe büründü buralar herkes kendi köşesine cekildi...

Motosikleti
    Öyle maalesef... havalardandır ;)

Motosikleti
    Beyler bu cuma uygunsa toplanalım.
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    ben il dışına çıkıyorum..
    şimdiden herkese mutlu bayramlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler