Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Küçükçekmece menekşedeyim dalgaların sesini dinliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçükçekmece menekşedeyim dalgaların sesini dinliyorum
    Kokuyormu orası hala

Motosikleti
    CBR 250 R
    Arkadaşlar sefaköyde gezerken eski kasa ve yeni kasa cbr250 görüyorum korna çalıyorum.forumdan olabilirler belki akşam saat 10 dan sonra işim yok turluyorum arada sırada

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Arkadaşlar cennet mahallesi hürriyet caddesi yürüş alanındaki simit tadında önünde birkaç motosiklet gördüm Ktm Duke Asya Nostalji vs. forumdan olabilir düşüncesiyle burdan sesleniyorum bizde ordayız farkedin artık aynı forumun insanlarıyız chopper ve hyo gt250r geliyoruz tanışmak nasip olur inşallah.. BÜTÜN MT AİLESİNİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Çekmeköyden selamlar bende aranıza yeni katıldım toplanmalar olursa katılmak isterim herkese hayırlı bayramlar şimdiden

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Beykoz - Şile tarafına gezmeye gelip de haber vermeyen olursa, yağmura yakalansın inşallah

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar merhaba bende cbr 125r alarak 1 haftaya aranıza katılıcam büyükçekmeceden. Bir sorum var ehlıyetı yenı aldım yaş 21 2. el alıcam acaba devir masrafı ne çıkar bana sigorta vs. tahmını fıkrı olan var mı ?

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bende cbr 125r alarak 1 haftaya aranıza katılıcam büyükçekmeceden. Bir sorum var ehlıyetı yenı aldım yaş 21 2. el alıcam acaba devir masrafı ne çıkar bana sigorta vs. tahmını fıkrı olan var mı ?
    Noter işleminde yaşın bi etkeni olmuyor sigortada yaşa bakıyorlar.. sigorta işlemi için erays nickli arkadaş yazmış uygun fiyata yapıyorlar noter işlemi için 100 tl alıyorlar..
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar kırmızı bir cbr 125r ile büyükçekmeceden buluşmalar vs. olursa gelebilirim whatsap facebook bişey grubu var mı acaba?

heldorado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar Küçükçekmece Cennet Mah.Genellikle Osmanlı Cafe Önündeyim Ghost 350 Beyaz Buyrun Beklerim İsmim Özgür Ben Olmasam Bile Oturun Bir Çayımı İçin...
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Bende cenneteyim Osmanlı Cafe neresiki

Motosikleti
    Daelim S3 Advance
    Haftaya haftasonu şileye gidicem büýük ihtimal bir aksilik cikmazsa

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cenneteyim Osmanlı Cafe neresiki
    akşamları saat 10 da mesaim bitiyor işten çıkınca biyerlere gidip çay içiyorum olmyor tek 3-5 kişi olsak iyi olur arada sefaköyde görüyorum bi kaçtane ss makine kim olduklarını bilmiyorum forumdanmı acaba diyorum sarı siyah bi 600 lük görüyorum daha çok
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

Motosikleti
    Daelim S3 Advance
    Atasehir esetpasa libadeyi giztepe bu taraflarda arkadaslarimiz varsa gorusmek isterim

Merhaba arkadaşlar. Ben de 2009 Honda CBR1000RR ile aranızdayım. Eğer bi gezi düzenlersek katılmaya hazırım ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Bu arada arkadaşlar, daha önce 2013 model Honda CBR250R motorum vardı. Bakımlarını yetkili servise yaptırıyordum. Fakat onu satıp 2009 model 1000RR aldım. İkinci el olduğu için ve garantisi de devam etmediğinden yetkili servise değilde, 1000 cc'lik motordan iyi anlayan bir yere göstermek istiyorum. Önerebileceğiniz bi yer var mı?

Motosikleti
    2teker
    Alıntı motogprepsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben de 2009 Honda CBR1000RR ile aranızdayım. Eğer bi gezi düzenlersek katılmaya hazırım ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Bu arada arkadaşlar, daha önce 2013 model Honda CBR250R motorum vardı. Bakımlarını yetkili servise yaptırıyordum. Fakat onu satıp 2009 model 1000RR aldım. İkinci el olduğu için ve garantisi de devam etmediğinden yetkili servise değilde, 1000 cc'lik motordan iyi anlayan bir yere göstermek istiyorum. Önerebileceğiniz bi yer var mı?
    Hosgeldin besir usta mekanik motor

Hoşbulduk dostum Nerdedir yeri tam olarak acaba?

Motosikleti
    2teker
    Alıntı motogprepsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk dostum Nerdedir yeri tam olarak acaba?
    telefonu vardi ama benim tel kayboldu bugun floryada sukrubalci polis okulu var karsi capraZinda pakten mutlu sanayisitesi 2.kat

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

kawasaki yetkili servisidir ben ninjayi ona goturuyorum devamli buyukmakineler geliyo istanbuldaki honfda servislerindem daha iyidir

Motosikleti
    CBR 250 R
    Geçtigimiz pazar akşamı ikitelli arena parkın yanındaki aslı börekte takılıyordum.Böyle tek olmuyor biyer belirleyeyim Küçükçekmecedeki forum üyeleri toplanırız arada sırada

Tamam dostum, Şükrü Balcı Polis Okulu'nu araştırıp ordan bulurum. Çok Sağolasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler