Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    geçmiş olsun murat üzüldüm.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Geçmis olsun..Bununla kurtarman da sevindirici yanı..

Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aya geçmiş olsun...son kazan olsun...

ben de bu gece "henüz düşmemiş motorcu" ünvanımı kaybettim...üstelik güvenli sürüş seminerinden döndüğümde, tam gürkandan ayrıldım, bizim apartmanın garajına doğru yokuştan inerken karşıdan yokuşu çıkan bir araba geldi, ben de yorgun ve uykusuzum bi de yokuş aşağı hızım da vardı, sert döndürdüm motoru kuma girdi sonra gümbedenek sağa düştüm...
    bu arada s&t aquilaların mufflerı motor koruma demiri gibi iş görüyormuş onu anladım...muffler çizildi, peg kıvrılıp kendini korumuş depoda çizik yok ama motoru kaldırmak çok zor oldu, herif bastı gitti düştüğümü gördüğü halde, ben kaldırayım derken bi daha kaydı gitti, sonra güç bela tek başıma kaldırdım, garaja koydum...
    o şekilde oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 AM ----------

güvenli sürüş seminerinden çıktığında düşen herhalde ilk insan benim... allahtan kanserden korunma yolları falan tarzı bi seminere katılmadım
    Murat geçmiş olsun.

Abi o saatte gözlerim uykusuzluktan kıpkırmızı olmuştu,
    eğitmen içeride yorgun argın motor kullanmayın , mümkünse gece sürüşlerinden kaçının vs. gibi laflar söyledikten sonra inan aklımda bu uykusuzlukla nasıl eve geleceğimi düşündüm.
    İnşallah motosikletle katılan yaklaşık 30-40 kişiden başka kaza yapan olmamıştır.
    Yorgunluk , uykusuzluk ve motosiklet kullanmak.
    Bu üçü bir arada olunca kaza geliyorum diyor

Bende eğitimin sonunu getiremedim. Keşke daha erken başlasaydı.
    Son kısımda neler anlatıldı ? Bilen varmı?
    Aradan sonra "vites" konusu anlatılacaktı ama başka ne kaçırdık acaba?

Sonunu bekleseydim eğer eve dönerken bende bi yere gümlerdim heralde

Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdür şöyle nefesi kuvvetli birini tanıosan bi döktürelim vallaha...
    Ben birini biliyorum sanırım KUVVETMİRA

Motosikleti
    CBF 150
    yarınki seminerin devamı olacak mı bugün nerde olacak bilen var mı müdürler

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    aya anlattığına göre adam suçlu görünüyor.. yetkili servise git değiştir ne gerekiyorsa.. bu durumda zaten senin cebinden para çıkmaz..

murat sana da geçmiş olsun ufak şeylerle atlatmak güzel, yorgunken gerçekten sorun çıkması çok daha kolay oluyor :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    gurcell, sana da teşekkürler dostum, geçen geldim o tarafa, enişteme uğradım, tarif ettiğin sokağa da şöyle bir girip baktım ama sanırım yanlış sokağa girmişim dükkanı bulamadım. gerçi zaten çok fazla vaktim yoktu, bulsam da şöyle kapıdan bir selam verip geçecektim, ama gelirim yine inşallah...

Alıntı forumgrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünkü kısımda "katılımcılar" kabul edilecek.
    Katılım ücreti ne kadar tam bilmiyorum.
    Ama bugün ücretli kısım başlıyor onu biliyorum

Dün akşamki organizasyon , hem tanıtım olarak , hem de ücretsiz olması açısından çok güzel bir eğitim oldu. Keşke sık sık böyle seminerler olsa

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünkü kısımda "katılımcılar" kabul edilecek.
    Katılım ücreti ne kadar tam bilmiyorum.
    Ama bugün ücretli kısım başlıyor onu biliyorum

Dün akşamki organizasyon , hem tanıtım olarak , hem de ücretsiz olması açısından çok güzel bir eğitim oldu. Keşke sık sık böyle seminerler olsa
    elleri deymişken bugünü de ücretsiz yapsalarmış keşke

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı forumgrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail'in dediği gibi, gerisi ücrete tabi. teorik kısmıydı bu.

senin rumuzuda şöyle "speedy", "çapkın_06" gibi afilli bişey yapsak. sağda solda sorarlar, "forumgrk" demesi zor

150-250 arası bi ücret galiba pratik teknik ve yol çalışması kısmı indirimli.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aya anlattığına göre adam suçlu görünüyor.. yetkili servise git değiştir ne gerekiyorsa.. bu durumda zaten senin cebinden para çıkmaz..

benim açımdan bakınca adam suçlu ama onun açısından bakınca da ben suçluyum. aslında evet, bende de kabahat var, otomobilin sığmayacağı ama motorun rahat geçeceği bir aralık diye güvenip, araca çok yaklaştım, takip mesafesini ihlal ettim. ama sonuçta bu sayede Allah'a şükür ki, bunu da sonucu çok acı olmayan bir şekilde tecrübe ettik. onun için buna şükredip geçiyorum. tutanakları tuttuk ama sonuçta muhtelemen suçun büyük oranı arkadan gelen ben olduğum için bana verilir. onun için çok da peşine düşmeyi düşünmüyorum. sağlık olsun deyip geçeceğiz. zaten topu topu hasarım, çizikleri saymazsan 2 sinyal ve bir aynadan ibaret. bunlar için de çok peşine koşmaya değmez bence. vites pedalını hallettim çünkü.

Dün akşam seminerin kalan kısmında ne anlattılar?
    Ve saat kaçta bitti ?

Bizden kimse son kısıma kalmadı yahu

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    gürkan nerdesin abicim ya sesin sedan çıkmıyor?

Motosikleti
    -
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim açımdan bakınca adam suçlu ama onun açısından bakınca da ben suçluyum. aslında evet, bende de kabahat var, otomobilin sığmayacağı ama motorun rahat geçeceği bir aralık diye güvenip, araca çok yaklaştım, takip mesafesini ihlal ettim. ama sonuçta bu sayede Allah'a şükür ki, bunu da sonucu çok acı olmayan bir şekilde tecrübe ettik. onun için buna şükredip geçiyorum. tutanakları tuttuk ama sonuçta muhtelemen suçun büyük oranı arkadan gelen ben olduğum için bana verilir. onun için çok da peşine düşmeyi düşünmüyorum. sağlık olsun deyip geçeceğiz. zaten topu topu hasarım, çizikleri saymazsan 2 sinyal ve bir aynadan ibaret. bunlar için de çok peşine koşmaya değmez bence. vites pedalını hallettim çünkü.
    kanun açısından bakıyorum ben, arkadan gelmen sorun değil.. sonuçta sen onu sollamaya çıkmışsın ve o da arkasını kontrol etmeden sola atlamış ve sana çarpmış.. sinyal verse bile sen onun solundan gelirken sola, önüne geçemez bundan adım gibi eminim

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    "otobandan bağırta bağırta, biz gideriz go-karta " buluşmamız yarın sabah 10da panora avm kapı önündeki gölgelik mekanda toplanılarak yapılacak.

"ben de varım"lar:

serkan
    sertaç bi de artcısı
    yasin
    murat (pinçir ne ya) abi
    caner abi
    murat & kuzeni
    evo & emre

Motosikleti
    -
    arkadaşlar ben katılamıyorum malesef son anda oluşan bi programa göre kırıkkaleye gitmem gerekiyor arkadaşla benim yerime de eğlenin...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hule tatlı yerine o paraya 166da kahvaltı mı yapsak ne (içten anlaşmazlıklı 36 ayrı kişilikli organizatör )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:47 PM ----------

3-5 kişinin adları :

serkan
    sertaç bi de artcısı
    murat (pinçir ne ya) abi
    caner abi
    murat & kuzeni
    evo & emre (abisi)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Ve saat kaçta bitti ?

serdar malum kitabı bulmuş adamım. 15 tl imiş.
    birisi alsında fotoskopi çektirelim be yau
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    CBF 150
    Ve saat kaçta bitti ?

vitesle ilgili bişeyler falan anlattı benzer şeyler biraz daha anlatsa hakkaten adamın dedii gibi motoru bırakıp otobüsle gelecektim korkudan
    bi ara dalar gibi oldum yorgunluktan 11.30 falandı bittiğinde heralde geldik uyan dediler uyandım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:52 PM ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail'in dediği gibi, gerisi ücrete tabi. teorik kısmıydı bu.

senin rumuzuda şöyle "speedy", "çapkın_06" gibi afilli bişey yapsak. sağda solda sorarlar, "forumgrk" demesi zor

150-250 arası bi ücret galiba pratik teknik ve yol çalışması kısmı indirimli.
    çakal kuryeci olsun benim rumuz motorda cbf

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:54 PM ----------

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürkan nerdesin abicim ya sesin sedan çıkmıyor?
    az kafa dinledim be abi mayami sahillerinde

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    uzayda hayat var, bizim başlıkta yok canlanın millet tatile mi gittiniz cumartesi gecesi gezmesine mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 PM ----------

çubuk karagöl yolunu bilen var mı? gugıl mepsten bulamıyorum ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 PM ----------

aha buldum..yarın bir keşif mi yapsak ya?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 PM ----------

oha kayboluruz var ya yollar spagetti gibi merak edenler gugıl mepsten "çubuk karagöl" yazsın. bulabilir miyiz yorum yapsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:40 PM ----------

(kendi kendime kavga ediyorum yine )

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gurcell, sana da teşekkürler dostum, geçen geldim o tarafa, enişteme uğradım, tarif ettiğin sokağa da şöyle bir girip baktım ama sanırım yanlış sokağa girmişim dükkanı bulamadım. gerçi zaten çok fazla vaktim yoktu, bulsam da şöyle kapıdan bir selam verip geçecektim, ama gelirim yine inşallah...
    Bp nin yan sokağında Salon etlik in karşısındayım. Zaten genelde benim kırmızı zat tükkanın önünde olur. Yolun düşerse mutlaka beklerim.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler