Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arka jantta delik! :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    XT yi soydukça sıkıntılar bitmiyor :( Dün arka lastiği söktüm iç kısmı kompe pas yapmış :(

Hadi onu yavaş yavaş temizliyorum. Sonrası için yapmam gereken ya da pası daha kolay sökmem için söyleyebileceğiniz birşey var mı? Porçöz denedim sıfır etki :( WD 40 sıkıp 1 gece bekledim biraz yumuşattı gibi. Sonra Tel fırçayı makineye bağladım giriştim ama tel fırça da alamıyor. En son aklıma el tipi ufak matkap gibi bir makinem var ve onun uçlarında zımpara uçları var. Onla güzel iş çıktı ama daha çooook uç almam lazım

Hadi onu çözdük diyelim bu sefer jantta delik olduğunu fark ettim.

Bu delik kaynatılabilir mi? Kaynatılırsa sağlıklı olur mu? Ya da böyle kullanılırsa (bence çıkar) sıkıntı çıkar mı? :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    ustam moralini bozmayayım ama. güvenliğin için yeni bir çember al bence.
    sonuçta pastan kurtulurkende delinmemiş olan yerlerde incelicek. mazallah 80 - 90 la bile giderken. jantın tellerden kurtulduğunu düşünsene

Varmı ucuz yollu bulabileceğimiz bir yer? O da çok paradır :(

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yağa pasa eyvallah lakin canttaki çürümüş deliği görünce allah korusun ben olsam o şekilde kullanmaya cesaret edemem bana jantın ebatını ver sana bir tane bakayım buradan uyarsa

yada aşağıda kartvizitteki numarayı ara bilgi al yalnız kocaelindedir bu hurdalık bilgine

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    aslında bmw r80gs jantları çok hoşuma gider. bir araştırmak gerek uyarmı sizin göbeklere. ölçüsü falan nedir dersen diyer bilgisayara geçmem gerek. ama en sevdiğim tarafı hem telli hem tupleks oluşu.

Hocam jant 17" başka ölçüye gerek var mı? Aslında ben senden daha yakınım o hurdalığa (yeniköy deyim) İşten çıkışım geç saatleri buluyor tabi h.sonundan önce bakmam biraz zor gibi. Bu iş de biraz toto-loto mudur sence? İçinden ne çıkar Allah bilir. (Hoş ben de o delikle kimbilir ne zamandır geziyorum :( (Tü bana)

Hoş bu resimdeki de xt500 gibi duruyor ama benzetmiş de olabilirim.

Yardımın için şimdiden teşekkürler.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam jant 17" başka ölçüye gerek var mı? Aslında ben senden daha yakınım o hurdalığa (yeniköy deyim) İşten çıkışım geç saatleri buluyor tabi h.sonundan önce bakmam biraz zor gibi. Bu iş de biraz toto-loto mudur sence? İçinden ne çıkar Allah bilir. (Hoş ben de o delikle kimbilir ne zamandır geziyorum :( (Tü bana)

Hoş bu resimdeki de xt500 gibi duruyor ama benzetmiş de olabilirim.

Yardımın için şimdiden teşekkürler.
    bence bakmaya değer yakınsan sorun yok resmini paylaştığım aletin tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum ama kaliteli olduğunu biliyorum aradaki model farkı farkedermi onuda bilmiyorum ama burada işine yarayabilecek bir şeyleri bulabileceğin düşüncesindeyim kolay gele
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Kaynak olmaz mı peki? :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-XT500...7130e1&vxp=mtr

Bir de bunu buldum. Hazır girmişken ön de değişmiş olur ki fiyatı uygun gibi geldi. Gümrüğe bile takılsa çok para tutmaz gümrük sanırım. Ama tabi uyup uymayacağı var. Ben bir bakayım sayayım o telleri Tel sayısı haricinde başka problem olabilecek ebat var mı?

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    resimdeki motor klr 600 sanırım jantları aluminyum ön arka değişirsen tadından yenmez amam ebaydan yeni teller söylemen lazım be öyle toplaman lazım...
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Dostum yanıtın için teşekkür ederim ama virgül vs olmadığı için anlayamadım.

Resimdeki motorun jantları iyidir ön arka ikisini de al değiştir mi diyorsun yoksa ebaydan ön arka değiştirirsen tadından yinmez mi diyorsun?

http://www.motorbisikletim.com/urunl...mobpejo-ms990/

Bir de bu var anlayamadım. "pejo" denilen bildiğimiz pejo mu? Jant ebadı tutuyor. Eğer bir de tel sayısı tutuyorsa işte o zaman tadından yenmeyecek ya hadi bakalım

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Dostum mobiletin jantı sana uymaz. Ebaydan alsan bile yeni tel dizmen gerekir ve yeni jant telleri alman gerekir. Ebay daki jantın fiyatı da ucuz . Ama orj olmadığından kısa sürede pas tutabilir. hurdalıktaki çemberler alu sonuç ta pas tutmaz ve daha şık olurlar )))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kareş, sana bir ürün söyleyeceğim ama kullandığın zaman çok ama çok şaşıracaksın.
    ben burada bir kaç defa tavsiye ettim ama sallayan olmadı.
    ben almadan önce, fırında yanmış olan bir pasta kalıbında denedim.
    2-3 sene de depoda öyle pas içinde kalmış bir teneke parçasının üzerine diş macunu kadar sıktım ve ovdum. 30-40 saniye sonra karşımda o bölge pırıl pırıl duruyordu. alttaki nikelajı bile ortay çıkartıyor.

en son yanmış ve sararmış bir egsozu parlattım... nikelajcı arkadaştan 50 tl istemiş

ürün AMWAY ürünü. metal parlatıcı.

www.amway.com.tr ye gir ve oraya not bırak. seni ararlar.

ürün bu;

bütün motorunu en az 2-3 defa parlatır

http://urun.gittigidiyor.com/ev-deko...icisi-46042040

hakkında hayırlısı olsun..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    taylandda fiyati uygun ve bircok csit var, dusunursen yardimci olmak isterim, bangkok taylanddayim.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taylandda fiyati uygun ve bircok csit var, dusunursen yardimci olmak isterim, bangkok taylanddayim.
    Mesela gumruge takilmayacak, elcik, jant, elcik koruma vs. gibi urunler istesek senden, banka hesabina havale yapsak, ordan kargolama imkanim mi var demek istiyorsun?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela gumruge takilmayacak, elcik, jant, elcik koruma vs. gibi urunler istesek senden, banka hesabina havale yapsak, ordan kargolama imkanim mi var demek istiyorsun?
    inşaallah öyle demek istiyordur....

o vakit tulum isterim ben... deri olsun, kırmızı, beyaz bve siyah olsun...2 parça olabilen olsun, bir de motobot isterim, bir de tulum için slider isterim...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    kargo bedeli yuksek oldugu icin degecek olan her turlu urunu gonderebilirim, jant-amortisor-gosterge-grenaj olabilir ornegin, burada uretilen urunler icin deger, ama avrupa amerika uretimleri maalesef turkiyeden pahali

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Kaynak yaptırmayı düşünmeyin sakın.Bir an önce değiştirin yenisiyle.Yoksa yolda giderken bir şey olursa ah vah demenin anlamı olmaz.
    www.Motosiklet.net

Kursat bey oneriniz icin cok tesekkur ederim. Hurdaliktakine bir bakayim olmadi alicam.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    rica ederim, umarim isinizi gorecek birseyler cikar uyguna, olmazsa da istediginiz zaman mesaj atin, bir aksilik olmadikca hergun netteyim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bmw r80gs jantları çok hoşuma gider. bir araştırmak gerek uyarmı sizin göbeklere. ölçüsü falan nedir dersen diyer bilgisayara geçmem gerek. ama en sevdiğim tarafı hem telli hem tupleks oluşu.
    Abi sadece çember olabilir oda olursa yalnız R80'lerin çapı daha büyük diye aklımda kalmış niyeyse bi araştırmak gerekir Göbek zaten uyumsuz bildiğin gibin şaftlı makine onlar

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaynak olmaz mı peki? :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

http://www.ebay.com/itm/YAMAHA-XT500...7130e1&vxp=mtr

Bir de bunu buldum. Hazır girmişken ön de değişmiş olur ki fiyatı uygun gibi geldi. Gümrüğe bile takılsa çok para tutmaz gümrük sanırım. Ama tabi uyup uymayacağı var. Ben bir bakayım sayayım o telleri Tel sayısı haricinde başka problem olabilecek ebat var mı?
    Benim ilk aklıma gelen kaynaktı içeriden kaynak atıldıktan sonra güzelce taşlanıp zımparalanır içlastiği delmez deşmez demiştim kendi kendime ama madem çıkma falan bakıyorsun o daha mantıklı tabiki. Birde ebaydan jant bulmussun ama kargo parasına bakmadın galiba ki öyle ucuz geldi sana o 77$ da kargosu var yani 65+77=142$ moto aslankoya bi sor derim google da arayınca çıkıyor zaten onda çokca sıfır çıkma parçalar var diye biliyorum.Olmadı Sahibinden'de sadece çember satan arkadaşlar vardı zamanında şimdi de bi araştırmak gerek..

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen damla hemen aman geç kalma bitmedi elcik korumandı lastiğindi farındı
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)