Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kocaelinden motosiklet,hurdalığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yine her zamanki gibi tüm mt dostlarımı en içten sevgilerimle selamlıyorum belki artık sıradan, monoton gelecek ama büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerimden, içimden gelerek öpüyorum

merak etmeyin arkadaşlar bu sefer bir icad yok , hatta 15 günlük yıllık iznimi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışsamda hava muhalefetinden dolayı iznimin yarısından fazla zamanını tabiri caizse yan gelip yatarak geçirdim, olması gereken aslında bu olsada , son 3 gün güneşin yüzünü göstermesiyle bir taraflara gazladım , onuda ilerleyen günlerde gezi aktivite vs. başlık altında duygu düşünce ve resimlerimi paylaşacağım,

ama bundan daha önemlisi sitede bir çok arkadaşımın ilgisini çekeceği ve faydası olabileceğini düşündüğüm bu konuyu paylaşmak istedim ,

aslında benim oldukça ilgimi çekiyor ve benim ilgimi çekiyorsa ihtiyacı olan ve motosiklet kullanan tüm gönül dostlarımında ilgisini çekecektir

geri dönüşümü seven biriyim onun için lafı uzatmadan şu atasözüyle satırlarımı noktalayıp resimlere geçmek istiyorum (horoz ölür gözü çöplükte kalırmış )

aslında bana çöpçü diyebilirsiniz sizlere kızmam

lakin keşke gece gündüz böyle bir çöplükte yatıp kalksam

sizler için izmit yuvacıkta bulunan motosiklet hurdalığına uğrayıp neler olup bittiğini gözlemledim,resimledim

bu arada o hurdalığın el değiştirmiş olduğunu öğrendim, ve yeni sahibiyle röportaj yapıp konu hakkında bilgiler aldım gerek hurda motosikletler hakkında , gerekse fiyatları hakkında

tabiki şu motosiklet şu paradır , diyemeyeceğim ama yeni sahibinin çokta paraya tamah eden , fırsatını bulduğu ve çaresizliğinizi, anladığı an size malı itelemeye çalışmayan bir insan olduğunu anlamam , yaptığım sohbet sonrasında çok geç olmadı , az çok anladımki esnaf adam her halinden belli

yedek parça, komple pert motosiklet, ve aklınıza gelebilecek bir çok çıkma 2. el parçayı çok uygun ve mantıklı rakamlara bulabileceğiniz bir yer olduğunu söyleyebilirim ,

eeeeee fazla uzatmadan resimlere geçeyim , kocaelinde yaşayan ve burayı bilmeyen arkadaşlarımda olabilir, yuvacıktadır bilginize ,

tüm resimleri yükleyecek zamanım yok ama fırsat buldukça hepsini yükleyeceğim

işte resimler...

şu yukardaki mobiletleri görünce izmirde yaşayan sevgili ilhami (necatik) abim aklıma geldi ona sözüm vardı buraya yükleyeceğim demiştim , seç beğen abimmm

motosikletlerde elbette ruhsat yok hepsi ya hurdaya ayrılmış yada pert olmuş geri dönüşüme gidecek aletler bilginize

bu abimizde hurdalığın yeni sahibi ahmet abi oraya gittiğinizde benim ismimi verirseniz sizlere daha yakınen ilgileneceğini söyleyebilirim

bu alet önden sert darbe almış bir kawasakı fakat motor bloğunda bir sıkıntı yok , aklıma ilk gelen şeytanlık ulen bunu cbf ye taksam iyi kaçar muhabbeti oldu

resimlere yarın akşam devam ederiz arkadaşlar saat geç oldu ve daha bir çok model var ekleyemediğim çoğunluğu cin malıda olsa aralarında honda , yamaha, gibi uğraşmaya değecek aletleride resimledim şimdilik bu kadar yoldan geldim bi hayli yorgunum hepinize hayırlı geceler dilerim görüşeceğiz
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kawasaki'ye canım sıkıldı

Şöyle hurdalık bulamadım ki buralarda yoksa araştırmadık şey bırakmıyacağım
    ANGARAJ

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    rahat durmamissin abi yine(:

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Istanbulda yokmu boyle bir yer yada istanbul 4 leventten buraya gelmek kac saat surer motosikletle
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    irfan abi siz bu hurdalığın yerini nereden öğrendiniz?

Ben yaklaşık 3 4 yıldır fellik fellik hurdalık arıyorum(izmirde) ama bi tane bile bulamadım

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    İRFAN ybr motoru lazım komple...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben yaklaşık 3 4 yıldır fellik fellik hurdalık arıyorum(izmirde) ama bi tane bile bulamadım
    gaziemir'den torbalıya giderken sağda bir yerlerde görmüştüm ben.

tonla moped neyim vardı.
    namk bunu beğendi.
    !?

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaziemir'den torbalıya giderken sağda bir yerlerde görmüştüm ben.

tonla moped neyim vardı.
    Peki sadece motosiklet mi yoksa araba falanda var mı?

Yardımınız için teşekkürler en kısa sürede bahsettiğiniz yere bakacağım. Yalnız tam olarak ne tarafda kalıyor yani yakınında kıyısında köşesinde belirgin bir yer var mı (örn. Şunun sağında kalıyor bunun da solunda gibi)?

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam kurtlu napsın ,rahat duramıyor :D
    piyanist_irf ve -unnamed- bunu beğendiler.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

KomutanLogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    İrfan usta beraber gidelim orada yatacak yer buldum benim için beleş mezar
    piyanist_irf bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    yedek parça için ideal bence...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    irfan abi define bulmuşsun
    oraya bi ara kamp kuralım
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    irfan abi bizi hurdalığa götürr
    Chipil ve rm125 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yelek yakıyo abi politzay gibi olmuşsun...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi anlattığın yer mi burası,benim çinliye çok yedek parça çıkar burdan

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    resimlerin tamamını yükleyeyim arkadaşlar sonra sizleri evaplayacağım

biraz daha resim kaldı fakat önemli olanları paylaştığım için onları yüklemeye gerek duymuyorum sizler için hurdalığı kare kare görüntülemeye çalıştım , umuyorum dostlarımızın işine yarar,

lakin bazen karbürötör membramı için yada aynı karbürötöre dünya para veriyoruz , önce bu ve bunun gibi yerlerde bir araştırma yapmak her zaman için iyidir az önce saydığım konulara yüzlercesini ekleyebiliriz , burada aslında bana hayat var ama tabiki zaman ,

bu arada telefonla yada yüz yüze irtibat için sahibi ahmet abinin kartını verdim , ihtiyacınız olduğunda ismimi vermeniz işe yarayabilir fiyat ve benzeri konular hakkındaki sorularınızı karttaki telefona yapabilirsiniz ,

eeeee daha ne olsun

tekeriniz düz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki'ye canım sıkıldı

Şöyle hurdalık bulamadım ki buralarda yoksa araştırmadık şey bırakmıyacağım
    genelde kaliteli markalar buraya düştüğü anda satılır fakat hayret bu kawasakı nasıl olmuşta kalmış sanırım gpz 500 .... bir ara honda shadow gelmişti 3 güne geriye hiç bir şey kalmadığını bizzat görmüştüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o tarafa yolum düşmüştü bekirim uğrayayım dedim ee zamanda olunca

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbulda yokmu boyle bir yer yada istanbul 4 leventten buraya gelmek kac saat surer motosikletle

azmedersen 3 saatte burdasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

koku duyularım güçlüdür lakin ne aradığınızı daha önceden belirlemenizde ve alacağınız parçanın sıfır fiyatını öğrenmenizde fayda var bunları göz ardı etmeyin , çünki eski sahipleri çoğu zaman alacağınız parçanın sıfır fgiyatından fazla fiyat vermekteydi zaten buna kızıp bir daha gitmemiştim ,

yeni sahibiyle yaptığım ılıman ve dostça sohbetin ardından zannediyorum uzun atlama çekecek bir adam değil , en azından tek çatı altında hareket edilmesi durumunda her iki tarafta memnun kalacaktır ,

tabi tecrübelerim böyle diyor sonuçta herkez ekmek kavgasında bedavaya vermesini beklemek egoistlik olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İRFAN ybr motoru lazım komple...
    kanka ybr görmedim hiç , ne kazalısını nede hurdaya ayrılmışını

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abi define bulmuşsun
    oraya bi ara kamp kuralım

emrah senin topuklarına sıkmam lazım aslında , şimdi ben izmitliyim deyip burayı bilmiyordum abi deme bana çık çık çık valla hiç beklemezdim senden

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abi bizi hurdalığa götürr
    ayıb ettin yunusum tabiki götürürüm, sen bi gel hele bak akşam nasıl oluyor orada anlamazsın bile

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yelek yakıyo abi politzay gibi olmuşsun...

yeleği giydiğim ilk gündü hurdalığa uğradıktan sonra sapancaya geçtim ,arkadaşım mekana girdiğimde garsonların surat ifadeleri değişti onlarda senle aynı düşünceye kapıldılar sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi anlattığın yer mi burası,benim çinliye çok yedek parça çıkar burdan
    bence sadece senin çinliye değil hayal gücünü, imkan ve yeteneğini kulandığında çıkacak şeyleri hayal bile edemezsin lakin buyur irfan burası senin ne istiyorsan yap desinler bak neler çıkıyor ama tabi para istemeyecekler
    muhahha306 ve namk bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

çok yararlı bir iş yapmışsın vesselam hakkını vermek lazım benim raptorunda zincirleri kötü ordan kıyak bi zincir çıkar aslında ama keşke
    antalyada olsaydı burdaki motorculardan çıkma mıkma bi şeyler bakacaz artık..... yakın arkadaşlar mutlaka faydalanmalı

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    sahibinden.com da 6000 liralık motora 3000 liram var olmazmı diye mesaj atanlar için ideal bir yer bence hatta site yapsalar iyi olur bunlar için
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    şunlardan birini adam et te meteye gönder hacım
    adam motor motor diye ağaca çıkıyor
    piyanist_irf, eray_uluyazı ve mterayes26 bunu beğendiler.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    slm irfan usta aklımdan ilk geçen şu sen bu hurdalıgı görünce için gitmiştir tam senlik bir yer yeminle bu olanaklar elind eolsa yeni motorda icat edersin sen bu arada fuarda MT nin standında tanısmıstık sabah ılk gelenlerdenım yelek almaya gelmiştim hatunla nikim myhammer demiştim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)